1 Naposledy upravil: Fritol (11.5.2015 20:28:01)

Téma: Mrtvý sníh / Dead snow / 1 a 2

Dead Snow

http://unrealitymag.bcmediagroup.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2009/01/dead-snow-poster.jpg

Norská komedie o partičce studentů, kteří si vyjeli na chatu. Relax je tam ovšem nečeká smile

CSFD.cz
IMDb.com
Trailer

Můj blogísek, kde uspokojuji mou potřebu psát. Snad se někdy dostanu i k zombie tématice. <3

2

Re: Mrtvý sníh / Dead snow / 1 a 2

Tohle je docela fajnovej film, škoda jen, že se autoři nemohli rozhodnout zda to bude komedie nebo drsný horror - atak to tam na můj vkus až moc ostře střídají.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Souhlas smile Ale zaslouží pochválit za originální zombíky a tuhle užasnou scenku big_smile

Můj blogísek, kde uspokojuji mou potřebu psát. Snad se někdy dostanu i k zombie tématice. <3

4

Jo, skvělý film. Pobavil jsem se cool

5

Výborně jsem se u toho bavila. Nazi zombies mi připomínali Grinche ve variaci s Maskou a akčním scénám nechyběl dostatek vtipu. Bra film! big_smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

6

Skvělá je scénka se zápalnou lahví lol

7

skvělá?! big_smile nejlepší big_smile

Never back down smile

8

Ta byla dobrá, no! A taky se mi líbily ty zápasy toho týpka, co jel hledat svoji milovanou big_smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

9

http://nordicfantasy.files.wordpress.com/2014/06/deadsnowcomicbookfront.jpg?w=460

Tak jsem teď dokoukal dvojku a pecka. Autoři se poučili, vzali to více komediálně, je to vtipnější, akčnější a svižnější.
Německo vs SSSR? Nuda. A zombí verze? AWESOME ^^

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

10

Hele, fajné - dobrá zpráva... Měl bych se po tom mrknout a konečně si udělat čas se na něco podívat.  wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

11

Hehe, tak jsem to dvou lidem pouštěl "Dead snow 2" na Zombie kempu a říkali, že dobrý... Takže jsme si to včera pustili. big_smile

Je to hezký, je to sranda a je tam Zombie Squad!

A vzduchem létající nemluvňata! Tohle prostě nikde jinde neuvidíte...

Ale ještě jsem to teda neviděl závěrečnou bitvu, ale to určitě bude taky docela šílený. big_smile

12

Na tenhle film začínám bejt zvědavej.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

13

Věřím, že tobě se to líbit bude! Nekromantismus, Necrofilie, Nazizombie, SSSRzombie, úchylnosti, Gayové... big_smile

Fakt doporučuji, je to rozhodně zajímavý kinematografický kousek, jenž by si zasloužil získat oskara za režii, scénář i herecké výkony!

Doufám, že bude trojka a snad v ní bude někdo s katanou... wink

14

Dvojka se mi moc líbila
bylo tam podle mě více humoru ale pořád mám a něco trochu radši 1
ale každému dáno co jeho jest

15

Tak jsem si udělal na 2ku taky čas a celkem dobrý ale narozdíl od 1čky je to spíše víc do směru komedie ale i tak dobrý smile..