1 Naposledy upravil: Fritol (9.5.2015 11:40:31)

Téma: Dead Set

http://www.nixlab.net/blog/IMG/ds.jpg

Zatímco probíhá soutěž Big Brother, venku propukne zombie epidemie. Jak si s tím soutěžící poradí?

Trailer
CSFD.cz
IMDb.com

Bohužel docela krátký serial, ale i tak skvělá zábava smile

2

Re: Dead Set

Ahoj Fritole, vítej u nás smile

Dead Set je výborná minisérie. Možná bych řekl úplně nejlepší co znám. Pobavíte se suchým britským humorem, není nouze o dramatické chvilky, herci, střih a scénář jsou výborné. Už na starém fóru jsem psal, že jsem byl po dokoukání tak paf (pozor, ne fap! wink ), že jsem se na to podíval hned znovu. Rozhodně doporučuji.

3

Já už též viděl asi třikrát wink Naposled docela nedávno a poprvé naopak už hodně dávno smile

Nezbývá, než doporučit, těm co ještě neměli tu možnost.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Mně se to docela líbilo, ale do seznamu "Můžu vidět stokrát" to asi nezařadím. Nějak jsem se pořád nemohla přenést přes ty sprintující zombies, protože v mým vesmíru zombies nemají takovou rychlost, ale uznávám, že to je především můj interní problém a seriál za to nemůže. Anyhoo, téma je zajímavý, mně osobně připadlo neotřelý a vůbec je to dobře pojatý:)

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)