26

Re: Modifikace her

Už jsem to viděl dřív, ale ne celé a vypadá to hezky.. až to začíná vypadat, že budou do budoucna vycházet Call of Duty: Zombies jako samostatné tituly... jen mě tam vadí ty svíticí oči a vypadá to i na nějaký kouzla.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

27

Re: Modifikace her

Hororová modifikace na half-life Cry of fear se 24.4.2013 dočká standalone vydání na steamu. Navíc bude kompletně zdarma, takže vám už nic nebude bránit ve vyzkoušení tohoto povedeného kousku.

http://www.moddb.com/games/cry-of-fear/ … ease-date1

28

Re: Modifikace her

http://www.ceskemody.cz/mapy.php?clanek=1 Tohle nevypadá zle..

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

29

Re: Modifikace her

Underhell

Pánové, toto je jedna z nejlepších modifikacích které jsem kdy hrál. Moc se tomu ani nedá říkat modifikace. Je to spíš úplně nová hra.


Jste členem speciálních jednotek. Jednoho dne jednu nemocnici přepadnou teroristi a vy je musíte zastavit. Pak se ale něco pokazí, vy zabijete spoustu lidí a tak vás pošlou do přísně tajného vězení hluboko podzemí, kam zavírají ty nejhorší případy. A čirou náhodou tam zrovna propuká záhadná epidemie. Po nějaké době se probouzíte ve své cele a nikde nikdo.


To je zkrácený příběh. Hra samotná je čistokrevný survival horror. Hledáte zbraně, munici, lékárničky, jídlo a přitom se snažíte najít další přežiší a dostat se z vězení. Všechny postavy jsou plně dabované a mají mezi sebou ohromné množství různých dialogů.  Delka hry samotné je opravdu uctyhodná. Jsem tak ve 2/3 hry a celé mi to zabralo něco přes 20 hodin, což je na dnešní poměry nevídané. Autoři si na této modifikaci dali opravdu záležet. Atmosféra je dokonalá, hudba je dokonalá, zbraně krásně kopou a dělají ten správný zvuk, nepřátelům odpadají končetiny po zásahu ze silnějších zbraní, mapy jsou plné detailů,... Prostě to vyzkoušejte. Nebudete litovat.


Více informací plus download je tady: http://www.moddb.com/mods/underhell


http://media.moddb.com/images/mods/1/9/8841/UH_Chapter1_7.jpg
http://media.moddb.com/images/mods/1/9/8841/Cypher.jpg
http://underhell.wecreatestuff.com/wp-content/uploads/2011/03/UH_Chapter1_3.jpg
http://underhell.wecreatestuff.com/wp-content/uploads/2011/03/SquareRoomFight.jpg
http://underhell.wecreatestuff.com/wp-content/uploads/2011/03/UH_Chapter1_13.jpg

30

Re: Modifikace her

Vypadá to slušně. Dle traileru na docela slušnou střílečku. smile

Už jsi nepamatuji jak to bylo, ale jdou tyhle modifikace nainstalovat i na Team Forstress2? Nebo nějaký ten free valve editor, co je k dostání na steamu?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

31

Re: Modifikace her

Od tý doby co je TF2 free to play jdou hrát na steamu všechny source modifikace. Stačí celou složku s modifikací zkopírovat  do složky sourcemods, restartovat steam, jít do záložky tools, stáhnout source SDK 2007 a je to. Všechny tyto věci jsou ke stažení zdarma.

32

Re: Modifikace her

Fajne, až budu mít chvilku na paření tak to zkusím.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...