1

Téma: Modifikace her

Hledáte modifikaci se zombie tématikou na nějakou hru? Tady ji najdtete smile


Modifikace na Half-life 1: http://hosting.cecak.cz/forum-modifikace/hl1/
Modifikace na Half-life 2: http://hosting.cecak.cz/forum-modifikace/hl2/
Veliká databáze modifikací / indie her: http://www.moddb.com/

2

Re: Modifikace her

Killing floor (UT2004)


Modifikace na Unreal Tournament 2004. Každou vlnu na vás útočí zombie. Za jejich zabití dostáváte peníze a za ty si můžete po skončení kola nakoupit zbraně.
http://www.moddb.com/mods/killing-floor

3

Re: Modifikace her

Něco málo o modu pro CoD: Black Ops 2

Treyarch slibuje: V Black Ops 2 se to bude zombíky jen hemžit
Zdroj: http://bonusweb.idnes.cz/call-of-duty-b … zurnal_osk

4

Re: Modifikace her

"Připravují stahovatelné mapy?" To mi nejde do hlavy, ještě nemají hotovou hru a už pracují na DLC big_smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5

Re: Modifikace her

ArmA 2 - DayZ Mod


http://www.dayzmod.com/
http://youtu.be/mOB7YGgREFg

6

Re: Modifikace her

Jo na Armě by se dal postavit fakt zajímavý zombie mód, to video to trochu naznačuje - zombie jsou fakt povedení, jen by nemusely padat po jedné ráně.. Trochu bych zrychlil plynutí času(aby se projevila i noc), pár nábojů, středně velká ale propracovaná mapa a třeba i různý bandity jako NPC, kteří by např. projížděly auty po světě, pár zombie hord, které by hráč nesměl mít možnost za žádnou cenu porazit...  i jako singleplayer by to při dobrém zpracování mohlo na nějakou dobu zabavit. wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

7

Re: Modifikace her

Tady je český gameplay z Army Day Z http://www.youtube.com/watch?v=R2CsLCZk … re=relmfu.

8

Re: Modifikace her

Tohle sem prostě musím dát smile

Call of the Dead :: Opening/Ending Cutscenes
http://youtu.be/xW4fnF6Dyvw

9

Re: Modifikace her

Jo, to je povedený, škoda, že se nedá hrát za Romera - s tou jeho malou pistolkou z jiného videa, by to mohlo být vtipné wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

10

Re: Modifikace her

Day-Z mód, zvyšuje prodej Army.. Bohemia Interactive se lehce zapojuje do vývoje. wink
-> http://www.zing.cz/novinky/11708/day-z- … druhe-army (+ atmosferický trailer)
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/564389_10151111912933079_6738073078_13382544_2046897909_n.jpg

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

11

Re: Modifikace her

Vypadá skoro jako fotka cool
Trailer už mně tak moc nevzal ale hra by to nemusela být špatná.

12

Re: Modifikace her

Jo, proto jsem psal atmosferický smile Protože se tam většinu nic neděje a zbytek vypadá jako Arma bez vojáků, o zombíky tam bude asi taky nouze.... Ale je to na začátku vývoje, a když se do toho zapojí autoři Army, tak by se to mohlo hezky vypracovat. Zkoušel to už nějaký majitel Army hrát?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

13

Re: Modifikace her

Začal jsem s hraním Day Z v Armě II. někdy na konci května a od té doby nedělám ve volném čase po práci nic jiného. Totálně vás to vcucne.

S hrou jsem naprosto spokojen, obrovská mapa, jeden jediný život a nikdy nevíte, kdy je přeživší banditou, který vás zabije, aby obral vaši mrtvolu o věci, které jste si pracně našli.

Moc nesouhlasím s Firejsem ohledně projíždějících NPC banditů, hord nesmrtelných zombie, atd. osobně bych z toho nechtěl hru, která by mi pak připomínala WoWko. Proč? To snad vysvětlí moje zkušenosti s hrou smile


Mé poznatky ze hry:
1. začínáte na pláži, nebo kousek od pobřeží. Jste vyzbrojeni Makarovem, ke kterému máte pár zásobníků, polní láhev, jídlo, morfium, prášky proti bolesti, obvaz, batoh na 8 pozic.
- důležité je ze začátku vyhýbat se střetům se zombíky (s makarovem sundáte Z až na 3-4 rány do těla) a ještě víc se vyhýbat ostatním hráčům hlavně ve velkých městech.
- sbírat vše, co budete potřebovat v příštím vývoji své postavy.
- hlavní je najít jakýkoliv velký batoh.. český ve vz.95 má 16 pozic, stará dobrá Alice 20 pozic a pak je tam ještě batoh v coyotí barvě 24 pozic. Dále pak kompas, díky kterému budete mít daleko lepší orientaci, herní mapa až tak důležitá není, dám tady dva odkazy na vytvořené mapy s místy, kde můžete najít "poklady"
- pro přežití v přírodě je vhodné najít:
nůž: s ním můžete vykuchat zabité zvíře (zajíc, koza, ovce, divoké prase, kráva) .. každé zvíře vám dá podle své velikosti steaky, kráva dá 8 steaků a snězení každého zvedne váš život o cca 800 jednotek krve (vaše postava má život o max. počtu 12.000 jednotek).
sekera: s ní nasekáte dříví v lese.
zápalky: můžete rozdělat oheň, ve kterém si opečete steaky, které můžete konečně sníst.


2. zombie jde zabít na jednu ránu jen pokud k tomu máte vhodnou zbraň, nebo pokud ho trefíte do hlavy.
- momentálně u sebe nosím Colt M1911 A1 osobně nejlepší krátká zbraň ve hře.. sice 7 nábojů v zásobníku, ale Z zabijete jednou ranou do těla.. přece jen .45 je .45 smile a jako dlouhou používám M16 - s ní zabijete Z na jednu ránu pouze ranou do hlavy, do těla pak na 2x. Mohl bych sice nosit AKM, které má ráži 7,62 a Z bych zabil vždy na jednu ránu, ale zase je to o dost hlasitější a nestojí mi za to nalákat na sebe víc Z než je zdrávo smile
Ve hře jsou samozřejmě i jiné zbraně jako slušný výběr brokovnic, odstřelovací pušky, kulomety, popř. místo pistole můžete mít UZI nebo PDW.


3. všude nacházíte nepojízdná auta.. pokud chcete některé z nich zprovoznit, je potřeba najít 4 kola, možná ještě nějaké další součástky a kanystr, který je potřeba naplnit, Poté můžete vyrazit do světa v autě.


4. ve hře je den i noc. Čas jsem sice neměřil, ale měl by být stejný podle reálu. Kvůli hraní po práci (kolem 18té hodiny) vyhledáváme hlavně servery s časem UTC -3 hod. Noci jsou ve hře hodně tmavé a s viditelností Vám pomůže maximálně gamma na max. Po poslední úpravě od tvůrce Day Z je možné hraní v noci pouze s nočním viděním, nebo se svítilnou.
Svítilnu nedoporučuji z důvodu odhalení bandity.


Hraju ve dvojici s kámošem a většinou na serveru, kde je to pro 40 lidí. Zombů je na serveru po celé mapě cca 400 - 1000. Menší počet Z je kvůli občasnému padání serverů, ale do pár dní by měl vyjít patch, takže by se vše mělo zlepšit. Pak jich jistě bude i přes 1000 smile


Zrovna ve čtrvtek, kdy jsme hráli cca 5hodin, jsme málem byli zabiti jedním odstřelovačem, který se zakempil na kopci nad letištěm u Krasnostavu. Myslíme si, že tam nebyl proto, aby nás zabil a okradl, ale jenom aby měl za mrtvé zářezy na pažbě. Je potřeba být opravdu hodně opatrný, pokud nechcete zemřít a začínat znovu s "ničím".
Jeho střelba na nás ale přilákala Z, já byl kousnut, ale naštěstí jsem to přežil, dal se do kupy a utekli jsme do kravína v Krasnostavu a tam poprvé za celou dobu, co hraju tuhle hru, jsem slyšel zvuk motoru blížícího se vozidla. Auto jsme neviděli, neviděli jsme ani kolik je přeživších ve voze a jestli je posádka FRIENDLY. Naštěstí jen projeli městem a my mohli zmizet v lese a pokračovat dál.

Jinak ze začátku jsme Z nezabíjeli a spíš se jim vyhýbali. Stačí se v jejich blízkosti plazit a oni Vás nespatří.
Pokud vás spatří, střílejte a utíkejte co nejrychleji do otevřené budovy. Vchod do budovy je většinou zpomalí a tak máte šanci přežít.
Od té doby, co máme lepší zbraně, cvičíme střelbu na Z hlavně u posedů, občas na polích blízko vesnic nebo u stodol. Ve městě je to celkem nebezpečné.

Naše politika přežití je postavena především na prohledávání posedů, obchodů a kostelů. Městům se vyhýbáme, Z se nebojíme, ale města bývají plná nenávistných banditů.
Nejlepší zbraně sice naleznete ve vojenských ubikacích na letišti, ale posedy jdou daleko bezpečnější a i v nich se občas najde nějaký pěkný kousek. Např. parťák nalezl M4A1 s kolimátorem v kamufláži.
Nejvíce Z je pak právě na letištích a kolem nich. Na vojenském letišti jsme byli pouze jednou a to ještě k tomu, kdy se stmívalo a když jsme letiště opouštěli byla černočerná tma.


První mapa kterou používáme:
http://teamfackin.com/moocow/dayz/map/

Druhá mapa:
http://dayzmap.info/

ESPRIT DE CORPS

14

Re: Modifikace her

K hraní DayZ je potřeba vlastnit hru ArmA II. + DLC Operation Arrowhead a pro lepší viditelnost oblečení doporučuji dokoupit i DLC Private Military Company, jinak bude vaše oblečení přeživšího kontraktora rozmazané.

Pokud by se chtěl někdo přidat k nám, nebo jen tak hrát sám, můžu přeposlat mejly s návody, jak to celé zprovoznit wink
Stačí mě zkontaktovat mejlem maor.k@email.cz

ESPRIT DE CORPS

15

Re: Modifikace her

Doplnuji že dneškem se začíná pouze s obvazem a painkillerem dneska jsem byl děsně nasranej šli sme 4 a oddělal nás jeden a schoval mrtvoly pokud si chceš zahrát s náma na cz serveru tak přijd na ts 92.62.225.74 hrajem každý den

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

16

Re: Modifikace her

Pravda, už konečně vyšel new patch, tak je tam pár změn.. bohužel taky došlo k tomu, že i u blbých posedů, kde byli 3 zombíci, najednou jich je i 15 a když dojde na střelbu, spawne se jich dalších 15 a nemá to konce.. což je dost šílené.
ale parťák četl na ofiko foru, že to opraví co nejdříve + další chyby, které nastaly.

ESPRIT DE CORPS

17

Re: Modifikace her

no nevim proč ale zrovna dneska u černogorsku mě dostal zombie na jednu ráno K.O a to jsem měl full hp mám zlomenou kost a ještě potřebuju painkiller

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

18

Re: Modifikace her

No zombové mají být ted o něco silnější. Jinak mě docela nas*ala ta úprava, kdy můžeš zabíjet i sekerou, nebo páčidlem.. jenže to má háček.. sekera i páčidlo jsou místo hlavní zbraně hmm dost na pytel teda.. hlavně když jsme s parťákem měli kompletní výbavu pro přežití (zápalky, nůž, sekera) no a oběma sekera kvůli té úpravě zmizela.. nechci a nebudu zabíjet sekerou, mě stačí, když s ní pokácím trochu lesa pro dříví na ohen big_smile
Jinak během dvou dnů jsme našli 3x vrtulník. Dnes první nález Barrett M107 + jeden zásobník.. hned jsem to vyzkoušel z dálky na zombu u posedu, krásná jedna rána a zomba lehl. Jenže přišel problém, přesněji bandita.. začal do mě šít.. uskočil jsem za stromy, ošetřil se a podařilo se mi ho sejmout právě Barrettem big_smile takže jsem byl z toho strašně nadšený.. jen došlo k tomu, že jak jsem si chtěl vzít M4 s kolimátorem do báglu.. červený řetěz.. pak nepřišly žádné zprávy a mě a kámoše to ze serveru vyplivlo... nikdo jiný nevyletěl.. tak jsme se připojili z5, vrtulník nikde.. všude plno zombů..
Nakonec jsme se z tama dostali a u jednoho posedu mě sundal bandita.. neměl jsem šanci.. střílel do mě pořád.. takže už jsem se neprobral z bezvědomí, ale partáka si nevšiml a ten ho nakonec sejmul.. měl u sebe M249 a k tomu 7 zásobníků.. jen hooodně daleko od pobřeží.. tak ho parták obral o dobré věci a zakopal ho.. před půlnocí jsem svou mrtvolu našel a vzal si z5 vše.. jen kromě hejkala.. to mě mrzí, že mrtvolu nemůžeš svlíknout a vzít si její oblečení.. a před chvilkou jsme našli další vrtulník, v něm ruský bizon a pak FN FAL.
jinak jsem dneska prodělal málem infarkt.. jak jsem běžel od pobřeží k místu, kde jsem umřel.. tak mě viděl zomba a běžel za mnou.. naštěstí po posledním patchi už dokážeš utéct.. ale nalepilo se jich na mě asi 15.. jen jsem běžel do kopce a z kopce a neměnil směr, at se neztratím, kámoš mě navigoval big_smile a zbavil jsem se jich tak, že jak jsem běžel z prudkého kopce, zombové to nezvládli a padali big_smile

ESPRIT DE CORPS

19

Re: Modifikace her

big_smile já mám tedka nejlepší zbran britskýho enfielda s termální optikou big_smile už jsem sundal 2 lidi big_smile nemaj šanci vůbec se neschovaj big_smile
Nejhorši věc je že to má hrozný přiblížení je to taková snipa

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

20

Re: Modifikace her

neskúšali ste niekto zombie mod na GTA San Andreas? či má zmysel to vôbec sťahovať, pretože
niesom príliš veľkým fanúšikom zasierania kompu balastom, čo raz vyskúšam, odinštalujem a potom
mi to bude robiť bordel v registroch, len GTA SA mám prelozené krížom krážom a chcel by som si to
niečím trochu spestriť

21

Re: Modifikace her

Zombie Survival


Zkráceně se jedná o nepřesnou předělávku nazi zombies do source enginu. V modifikaci jsou jinačí zbraně, jiné mapy a s originálem má společnou snad jenom hratelnost.


Source modifikace můžete hrát i když nevlastníte žádnou originální hru, takže vám nic nebrání si to vyzkoušet:

http://www.moddb.com/mods/zombie-survival3

22

Re: Modifikace her

Hrajete ještě DayZ? Arma 2: Operation Arrowhead už je na cestě ke mě, takže pokud se mi podaří to rozchodit na Arma 2 FREE a Arma 2:Operation Arrowhead, tak bych si s někým z vás rád zahrál :-)

23

Re: Modifikace her

Wallysak napsal:

Hrajete ještě DayZ? Arma 2: Operation Arrowhead už je na cestě ke mě, takže pokud se mi podaří to rozchodit na Arma 2 FREE a Arma 2:Operation Arrowhead, tak bych si s někým z vás rád zahrál :-)

Nevím, kolik tady chytneš lidi. Ale na diskuzáku Nyx.cz je velká skupina pravidelných hráčů. DayZ - ARMA II: OA mod

Bullets, Bombs and Cups Of Tea

24

Re: Modifikace her

Mob of the Dead Trailer - Official Call of Duty: Black Ops 2 Video
http://youtu.be/My2keV2IIQ0

25

Re: Modifikace her

Par zombie modu je i na Mount and Blade Warband ;D