1

Téma: Malá povídková - 2012 [Vyhodnocení]

http://www.seriouslysicksocks.com/images/winner%20pocket_zombie.png

Vítám Vás u příspěvku shrnující jednu z největších zombie událostí tohoto roku!

Vyhlášení výsledků Druhého ročníku Malé povídkové s chodícími mrtvolami!

Letos se soutěže zůčastnil rekordní počet účastníků, kteří odevzdali celých 15! povídek, jenž dohromady činí kolem 90ti stran textu, z něhož většina rozhodně stojí za přečtení. Takže pokud jste tak ještě neučinili, můžete zde:
pdf -> http://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/ … 202012.pdf
txt -> http://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/ … a_2012.txt

Jaké jsou tedy výsledky?
1. Chekotay
2. Werty
3. Firejs
4. Nebožka, Liberius-strýček
5. Sybrakos
6. Luna
7. Liberius-zbytečnost
a další...

Jak se hlasovalo?
Hlasoval lid! Bohužel první metoda vyhodnocení (pomocí sčítání a odčítání bodů) selhala, protože se na prvních třech místech nahromadilo přílišné množtví povídek a říct, že soutěž vyhrály tři lidé a na druhém místě skončili čtyři, nám sice přišlo hezké ale ne optimální. Proto se toho chopil Werty a použil pokročilou matematickou metodu aritmetického průměru, jejichž výsledky vidíte výše.

Je hlasování zkorumpované?
Je to možné! Přecejen se v první trojici objevili dva pořadatelé, ale abychom předešli všem hádkám, vraždám a podplácením dáváme k dispozici všechny hlasovací lístky (beze jmén), abyste si to mohli přepočítat sami smile
tabulka ->  https://docs.google.com/spreadsheet/ccc … 0t2bWZ1eFE

Co vlastně výtěž získá?
Radost, čest, obdiv, pozvání do příštího ročníku a zbytek možná doplní Werty smile

Velké poděkování
patří všem zůčastněmým, protože i když jste v této silné konkurenci nevyhráli (to může vždy jen jeden), tak jsou Vaše povídky rozhodně zajímavým výtvory a já se nemůžu dočkat, až si přečtu Vaše práce v příštím ročníku této naší soutěže!

Takže díky:
Liberiusi, Logane, TheLukasKluku, Nebožko, Chekotayi, Luno, Ipqu, Hummere, Jirkasone, Sybrakosy, Viléme, Jarmilo... ehm. smile
....

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Malá povídková - 2012 [Vyhodnocení]

Gratuluji vítězi! První tři místa mě moc nepřekvapila, čekal jsem, že to bude podobné.
BTW, moc anonymní to není, když je v tom hodnocení "nečetl jsem" většinou u jedné povídky smile Ale co, každý zajisté hlasoval dle svého nejlepšího svědomí.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

3

Fladi: Mno, tak tohle mě vůbec nenapadlo, dobrý postřeh, tak budu jen doufat, že to nebude mít nějaké závažné následky big_smile

Pro mě to docela překvapivé pochopitelně je, ale dokonce tu někdo - Sybrakos - tipnul hodnocení úplně přesně, až si řikám, jestli by neměl dostat nějakou speciální cenu...

Ps: Pokud bude chtít nějaký účastník znát svou pozici v hodnocení, tak ať mě kontaktuje wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4 Naposledy upravil: toudi_sk (30.8.2012 20:36:06)

tak mňa osobne to prekvapilo na plných 66.666666666666666666666666666666666666666666% big_smile
alebo presne matematicky na 2/3
jo a v názve by malo byť Vyhlášení

5

Takže... gratuluji vítězům a děkuji všem zúčastněným!

Ti kteří nestihli odevzdat své povídky do uzávěrky si nemusí zoufat, neboť do roka a do dne bude uspořádán, troufnu si říci, tradiční a již 3. ročník malé povídkové soutěže s chodícím mrtvolami wink

A aby vítězové nepřišli zkrátka, budou odměněni drobnými upomínkovými cenami.
(Bikini pro Nebožku si schovám do příštího ročníku, pokud tedy chekotay přece jen nepodlehne pokušení wink  )

Tedy k cenám:
Pro vítěze prvního místa - kapesní nůž Victorinox.
Druhé místo - pochvalné poplácání pravou rukou po levém rameni, za doprovodu obdivného mručení.
Třetí místo - praktická kapesní svítilna GP Discovery Compact.
Vítěze 4. míst zvu na kávu dle vlastního výběru.

6

Oh!
Já nvím, co říct! Já si to promyslím a napíšu to sem zítra ráno ::oops

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

7

Ha, páté místo? Od posledního brahminího vemene jsem popolezl výše o dva stupně!:)

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

8

werty napsal:

TTedy k cenám: Pro vítěze prvního místa - kapesní nůž Victorinox.

Já požaduji bikiny! big_smile

Mistress z brahminy.

9

Sybrakos napsal:

Ha, páté místo? Od posledního brahminího vemene jsem popolezl výše o dva stupně!:)

Myslím, že zcela zaslouženě. Kombinace Akt-X se zombiky je výborný nápad a dobře se to četlo.

10

Děkuji zombie komunitě za uznání, jehož se mi dostalo. Víte, trochu jsem se bál, jak mou povídku přijmete. Bál jsem se možnosti, že se berete natolik vážně, že budete mou ironickou parodií pohoršeni. A jsem moc rád, že tomu tak není. smile
Co se týče výhry, zvažoval jsem velmi dlouho, zda ji odmítnout a dožadovat se bikin, anebo ji s povděkem přijmout. Po celonoční kontemplaci jsem pochopil, že jako žert by to bylo v mém případě již vyčpělé (neboť intimní prádlo coby vtipnou trofej a upomínku na vítězný boj již vlastním), a jako fetiš by dar od Wertyho byl mi poněkud proti srsti.
Je také pravda, že toto je teprve podruhé, kdy jsem něco vyhrál, ale poprvé, kdy jsem skutečně odměněn, neboť výhra v Madbrahmíní soutěži byla představována 2CD s kompletním vaultem, které bych ovšem dostal tak jako, stanivše se vaultmasterem. Victorinox bude mou první skutečnou výhrou a mým prvním victorinoxem a již se těším, až jej přivítám ve své výzbroji.

Soutěž zcela určitě splila svůj hlavní úkol, jaký už tyhle soutěže mívají, totiž překonat autorovu lenost a donutit jej pod tlakem spojit nápady, doposud jen vláčně rozvalená v temných zákoutích mysli. Je opravdu zvláštní, co vše se mi v hlavě sestavilo ze základního zadání:
¨Zombie povídka na téma láskyplný příběh na kozí farmě, brutální masakr na vesmírné stanici či jablečný sad vnemž se otevřela cesta do samotného pekla."
Kozí farmu jste právě četli, na vesmírné stanici pracuji spolu s Řepou a o jabloňovém sadu mohu říct asi jen tolik, že se v něm otevře brána do samotného pekla, a že v něm bude vystupovat také jedna kočka.
Psaní povídky jsem si užil, jako už dlouho ne. Žánr a rozsah umožnili vymanit se z pout hard sci-fi a nechat pro změnu také něco na čtenáři a jeho emocích. Tulariánské kozy, tato zvířata krásná jako aligátor, s elegancí nosorožce, inteligencí křečka, grácií dřevotřísky a parapychickými schopnostmi projektu Filadelfie, snad ještě někdy potkám. Slíbit to ale nemohu ani sám sobě, ne to vám, čtenáři, neboť dominium Terranské Konfederace je rozsáhlé v prostoru i čase, a skokové hyperčáry jsou tak daleké...
Děkuji vám.

Čí ruce ho rozhoupaly

11 Naposledy upravil: fladi (31.8.2012 10:10:47)

Na Hrad s ním!

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

12

Není zač chekotayi, vyhrál jsi zaslouženě smile

13

Viky napsal:
werty napsal:

TTedy k cenám: Pro vítěze prvního místa - kapesní nůž Victorinox.

Já požaduji bikiny! big_smile

Napiš něco se zombíky a kdo ví? Třeba příští rok vyhraješ a můžeš je mužíčkovi půjčit wink

14

Jó, ještě info k cenám: dovezu je na PZK, kávu můžeme aplikovat v sobotu dopoledne smile
Firejsi - na výběr jsou červená a stříbrná barva. Jakou chceš?

15

werty napsal:

Tedy k cenám:
Druhé místo - pochvalné poplácání pravou rukou po levém rameni, za doprovodu obdivného mručení.

Protože tohohle se ti, hádám, stejně nedostane, tak dostaneš ode mne... hm... ozdobné těžítko. smile

Čí ruce ho rozhoupaly

16

O děkuji smile
Já už si cenu udělil wink

17

Gratuluju úplně všem!:) Vůbec mě nepřekvapuje, že Chekotay je šťastným vítězem, protože jeho kozí příběh je vážně skvělý kousek. Celkově se tu sešla spousta dobrých čtivých příběhů.
(mé čtvrté místo je takovým hezkým překvápkem, těší mě to, dík!:))

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

18

Werty: Hmm, nevím - červená asi půjde lépe vidět, a bude pasovat k barvě tkaniček.. ale nevím, jak to vypadá, tak nedokáži posoudit smile
(už jsem použil Google - asi bych tedy volil tu Červenou smile)

Nebožko: Tvá povídka byla opravdu pěkná, už se nemohu dočkat, až si přečtu další (nebo tu knihu co chystáš smile)

19

Och, děkuji!  Tamto regulérní román asi nikdy nebude, protože jsem v polovině a to mám tak třicet stran big_smile A tak dva roky jsem nenapsala ani řádku, měla bych se zas do toho pustit.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

20

Nebožka: Když píšeš o tom, co máš ráda (či v mém případě, co bych chtěl skutečně dělat), jde to samo!:)

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

21

Ty bys chtěl být ve skutečnosti agent Mulder střílející zombíky z Vietnamu? smile

22

Firejs napsal:

Ty bys chtěl být ve skutečnosti agent Mulder střílející zombíky z Vietnamu? smile

Kdo ne?

23

:-D tongue

24

Cenu pro Firejse mám, když to stihnu, koupím zítra nožík pro Chekotaye.

25

Nejde. Každý píše jinak, já potřebuju něčím nakopnout, nejlíp polibkem od Múzy:) Ale máš dobrý, že u tebe to funguje tak jednoduše!

Sybrakos napsal:

Nebožka: Když píšeš o tom, co máš ráda (či v mém případě, co bych chtěl skutečně dělat), jde to samo!:)