26

Re: Zombie Pandemic

Tak panstvo, celá mapa objevena.

27

Fakt velká, ale vypadá dost repetitivně. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

28

To teda... Je za tím mnoho hodin, které mohly býž využity mnohem účelněji. smile No nic, jdu ještě prolézt podzemí.

29

Dostal jsi nějaký bonus?

30

3000 XP za každou část, tzn. 9000 XP celkem.

31

Teda nic moc na to, že jsem dostával spoustu bodů za denní přítomnost

32

Tohle jsem taky hrával big_smile

Když jste proti nákaze imunní, neznamená to že vás nemužou zabít...

33

Mno, mohli hodit aspoň nějakej turbo bonus nebo achievement za objevení komplet mapy... hold počítají s dalšími částmi wink
Aspoň, že těch achievementů teď tolik přibylo - sem měl pořád nadbytek peněz a teď, s kupováním nejlepších zbraní v každé kategorii, se mé chechtáky pěkně rozkutálely a munici už dělám pomalu z rohlíků smile

34

Má kupování nejlepších nějaký viditelný efekt? Mně se zdá, že si vystačím s katánou a jakýmsi samopalem s možností střelbou jednotlivě i dávkou.

35

Já jsem teď hrál jen se samopalem co střílí náboje 9mm, bylo to nejlepší. Předtím jsem měl Bren nebo PKM a to bylo o ničem, pořád jsem neměl náboje a z lootování jsem také žádné nedostal...

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

36

Je tam nějaká možnost vyměňovat věci mezi hráči?

"Only dead fish swim, with the stream."

37

Tuším, že není. Bohužel.

38

Hele rád bych se zeptal jestli s dá někde sehnat lepší luk než který se dá vykraftit z výbušniny a obyčejnýho luku smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

39 Naposledy upravil: Kocour (21.7.2012 07:54:45)

werty napsal:

Má kupování nejlepších nějaký viditelný efekt? Mně se zdá, že si vystačím s katánou a jakýmsi samopalem s možností střelbou jednotlivě i dávkou.

To záleží, jak hraješ - např. pokud chceš co nejrychleji a nejefektivněji nabírat zkušenosti, pak je nejlepší si ve třetí mapě vybírat jen souboje s "nájezdníky", "vojáky", gangstery atd, tedy těmi, co mají většinou střelné zbraně a tyhle týpky musíš sejmout dřív, než se jim přiblížíš na dostřel, tzn. ideálně sniperkou a tedy, pokud možno, tou nejlepší (a nejdražší), kdy jim na vzdálenost 80 dáš klidně i 80 bodů zásahu při kritickém. Velkou nevýhodou je ovšem malý zásobník a nejdražší munice, takže musíš mít něco našetřeno nebo hrát stylem, kdy jeden den jenom "čistíš" zombie a jiný den "čistíš" odpadky pro nové věci k prodeji wink Za zabití "střeleckých protivníků" je ale tolik zkušeností (od 100 a výše za jednoho), že je to pořád nejrychlejší leveling...

Pokud ovšem nejdeš touhle cestou, pak je nakupování čistě "módní záležitost", tedy stačí ti v podstatě průměrná zbraň na dálku - dle mých zkušeností je ideální "rifle/assault rifle", kde máš velké zásobníky, dobrý dosah, ne tak drahou munici a solidní účinnost i bez dávky:
http://blog.zombiepandemic.com/Wiki/tab … aspx#Rifle
http://blog.zombiepandemic.com/Wiki/tab … ult_Rifles

a zbraň na blízko (zde je ideál podomácku smontovaný ripper:
http://blog.zombiepandemic.com/Wiki/tab … spx#Blades
no a pokud někdo hodlá podpořit vývojáře, pak je ideální kousek od japonských mistrů - Zanbato!

Jinak tím "módní záležitost" myslím to, že tedy můžeš klidně používat zbraň, která je tvému srdci nejbližší, klidně podle vzhledu... Mě trvalo hodně dlouho, než jsem odložil svoji brokovnici "Věrušku" wink

Smile napsal:

Je tam nějaká možnost vyměňovat věci mezi hráči?

Momentálně se nedá, i když je to výhledově v plánu, společně s PvP souboji (hráč proti hráči). Je to ale ještě asi pěkně dlouhý výhled big_smile
Trochu mě to štvalo, páč jsem chtěl nechat v základnách pro nováčky plno vybavení, ale ve výsledku si každý stejně najde tunu věcí sám a je fakt, že část zábavy téhle hry je právě v nalézání věcí smile

Wolfric napsal:

Hele rád bych se zeptal jestli s dá někde sehnat lepší luk než který se dá vykraftit z výbušniny a obyčejnýho luku smile

Co se týká účinnosti, tak momentálně ne. Bohužel tento luk má tu největší nevýhodou a tou je zásobník! Pouze jeden šíp! Proto je v této kategorii asi nejlepší "Compound Bow" viz. http://blog.zombiepandemic.com/Wiki/tab … t.aspx#Bow

Jinak doporučuji Zombie Pandemic Wiki - autoři už se pochlapili a databáze je často aktualizována a nic už v ní nechybí - najdete tam detailní statistiky všeho, hlavně zbraní a věcí wink
http://blog.zombiepandemic.com/Wiki.aspx

40

Během dneška bych měl snad dochodit i komplet podzemí. Příjemným překvapením je, že 3000XP se dostanou taky 3x, stejně jako nahoře. Původně jsem myslel, že celý podzemí je bráno jako jedna mapa, ale není tomu tak - když jsem dokončil první, tak mi tam blikla tabulka "map explored" a expy byly připsány. Druhý pozitivum je, že není nutno prolézat takové ty spojovací tunely, k započítání mapy jako objevené stačí projít tunely metra.

Až to dolezu, tak sem dám i komplet mapu podzemí...

Někdo nějaký tipy, čím se zabývat potom? Nějak mi schází cíl. smile

41

Všiml jsem si, že tam přibila tabulka nejlepších zombie lovců za týden. Tak se můžeš skusit držet na prvním místě tongue.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

42

a to podzemí... jsem 31lvl ale pohybuju se jen nahoře, i když jsem prošel kus podzemí ale nenašel jsem tam kromě Z nic... fakt tam nic není nebo jen blbě hledám?

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

43

http://mafia.4fan.cz/other/zp_mapa_u.png

Kompletní mapa podzemí. Spojovací kanály jsem neprolézal, ani se na mapě samy nezobrazují. Jestli je někdo doplníte ručně, klobouk dolů, já to dělat nehodlám. smile

44

Chlapi, našel by se dobrovolník, se kterým bychom si navzájem pomohli splnit Achievement "Got Your Back Jack Rescue 25 clan mates. Bitches Be Crazy!"?

Při počtu členů našeho klanu to asi nejde udělat jinak, než cíleně a koordinovaně.

45

Wolfric napsal:

a to podzemí... jsem 31lvl ale pohybuju se jen nahoře, i když jsem prošel kus podzemí ale nenašel jsem tam kromě Z nic... fakt tam nic není nebo jen blbě hledám?

Ne, v podzemí v podstatě nic není smile Ale ty skupiny zombíků opravářů (bacha, opravdu jen zombíků, ne krys a netopýrů) jsou celkem dobré na levelování, protože za jednoho workera je 40XP. No a když mrkneš na mapu od konopaslika, tak v tunelu, co je úplně nalevo, v políčku úplně dole (tedy jakoby první mapa), najdeš u závalu metra poznámku - note - to co se dá přečíst, když se ti objeví tlačítko s lupou, což je ovšem dobré jen pokud sbíráš ty očíslované poznámky a vzkazy, které ti kompletují herní příběh wink

Jinak metro a kanalizace (tedy ty spojovací kanály wink by měly být odlišné mapy, tzn. za kanalizaci byste teoreticky měli dostat též 3000XP za každou část - musím ještě vyzkoušet wink

Konopaslik: Co ten achievement "Tunnel rat"? Stačí na něj jen to metro nebo musí být i kanalizace?
A jinak jsem pro dělání "Bitches Be Crazy!" smile Písnu ti ve hře...

46

Wolfric napsal:

Jo a časem by v metru na lokaci 42,24 mělo být místo s misí "Raiders in the Underground" wink
https://az23878.vo.msecnd.net/images/Images/Locations/specials/raiders2.jpg

47

Kocour napsal:

Jinak metro a kanalizace (tedy ty spojovací kanály wink by měly být odlišné mapy, tzn. za kanalizaci byste teoreticky měli dostat též 3000XP za každou část - musím ještě vyzkoušet wink

Good, pravda. Zkusím. smile

Kocour napsal:

Konopaslik: Co ten achievement "Tunnel rat"? Stačí na něj jen to metro nebo musí být i kanalizace?

Na ten stačí prolézt jen jednu mapu (kteroukoliv třetinu) a není nutno spojovací kanály.

48 Naposledy upravil: Kocour (31.7.2012 22:58:41)

A máme tady zase novou verzi hry, novinek je spousta a některé opravdu povedené. Vypíšu jen to nejzajímavější:

Grafika útočišť kompletně předělána:
http://blog.zombiepandemic.com/Portals/0/new_safehouse_artwork.jpg

Přibyly nové typy místností - Skladiště jídla a zbrojnice. Ještě musím vykoumat, k čemu vlastně slouží big_smile Stávající vylepšení místností bylo upraveno, staré levely byly poníženy, čímž bohužel u některých jedinců zřejmě došlo k tomu, že jim ze skříněk zmizely věci sad

Souboj na holé pěsti byl opraven, takže už se bere v potaz velikost vaší síly vzhledem k účinkům

Mapa města již ukazuje okraje jednotlivých částí (což se hodí hlavně při explorování wink

U přihlášení do hry je konečně checkbox "save", který umožňuje autologin!! (To to trvalo wink

Na úvodní stránce jsou nové "topky" - pro nejlepší "sběrače" a "explorery" wink

Zase nějaký ten důvod pokračovat v hraní big_smile

49

Paráda, asi zase o víkendu zahraju cool

50

Tak u toho pěstního souboje by mě zajímalo, co opravovali. Mám sílu na MAX a stejně si při boji připadám, jak kdybych měl ručičky Stephena Hawkinga - nic proti němu, ale s mlácením zombií holýma rukama by měl asi stejné problémy jako já.
Zas na druhou stranu je logické, že týdně neumlátím 500 zombií alá styl Van Dame a zbraní je naštěstí dostatek wink