276 Naposledy upravil: Ali (19.9.2013 07:30:46)

Re: Zombie Pandemic

Tak dohráno nové STORILINE a zklamání. Příběh mizerný, nedodělaný a divný. Ending jsem vůbec nepochopil a nic až na XP se nedělo. :-)

+ zobrazit spoiler

První okno text: During the "Great Panic", some people decide to barricade themselves in buildings, while others tried to escape the city.
Druhé okno text: "fail blablabla" (to mi psalo celkem často)
A třetí okno: You have completed the mission earning 750XP and a reward of $0.

EDIT: Jo a k "Small gasoline can", který sebou tahám už tak rok; se přidal "Matilda" nákupní vozík :-) a "Welding Tools".

277

Tak třeba to ještě není hotový, nebo to bude pokračovat. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

278

Tohle nikdy neskončí - navždy sebou budeme nosit small gasoline can, je to náš věčný úděl! smile

279

Tak jsem to ze srandy zapnul, protože momentálně nemám absolutně co hrát a vůbec to nevypadá zle. Jen mám trochu problém, asi se mi bugly SP, na jedné postavě mám 120 a na druhé 480, absolutně nevím jak se to stalo big_smile. Nicméně hra pohodová, mám jakštakš nějaký ten eqip, sekyrku, luk. Jen škoda těch SP, nevydrží to dlouho, tak půlhodinka denně, víc ne.

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

280

Jen půlhodinka? A není to náhodou dobře?

Aspoň zbude víc času na psaní, kreslení, programování, učení se, čtení, procházkování, kempování, sportování, skákání padákem, horolezectví, jeskynárství, chlastaní, potápění a samozřejmě čumění na facebook. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

281

Tak to bych bral. Jsem rád, když mám čas se aspoň pořádně vyspat. :-.)

282

Spánek je pro amatéry big_smile

283 Naposledy upravil: Kocour (3.6.2015 20:29:13)

Zombie nakonec vyhrály... I tak to bylo krásných 6 let odboje wink
Díky všem, kteří se v Czech Slovak Defense Force snažili ubránit... Zůstanou na věky v našich srdcích... Teda aspoň na Alltime ranku smile
http://www.zombiepandemic.com/ranking.html

http://www.maxipicture.cz/uploads/2015/23/1433359729-ZPCeslo.jpg

284

Gratuluji!

36 místo není vůbec špatné!