51

Re: Zombík rybář

Pokud máš problém rybu chytit, tak opravdu zombíka rybáře dostat nemůžeš... ale jak říká Toudi, důvodů proč něco nedělat je vždycky hromada.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

52

Zolan napsal:

No další problém ty ryby brát nebudou :-)

Tak lov jiného zombíka smile
Apropo, nikde není psáno, že musíš ulovit zombíka napoprvé, během jednoho dne ba dokonce jednoho života. Musíš se prostě snažit...
A to tu máme zatím ty lehčí...

53

kolega chytal (a aj chytil) rybu minulý týždeň, to len tak na okraj

zatiaľ môže spraviť skúšky na rybársky preukaz napr.

54

To vím taky .

55

Popravdě řečeno toto (dle mého plánu) bude jediný mnou neulovený bobřík tongue

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

56

Tuším, že v některých sádkách umožňují koupi např pstruhů s tím, že si ho zákazník uloví.

57

werty napsal:

Tuším, že v některých sádkách umožňují koupi např pstruhů s tím, že si ho zákazník uloví.

Počítá-li se i tohle, tak mám splněno. big_smile

Mistress z brahminy.

58

big_smile

Tak to nevím, jestli dostane zákazník do ruky prut, tak to snad podmínky splňuje, ale asi to nebude úplně ono. Nechám rozhodnutí na Wertym. wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

59

No jasně, dostaneš prut s navázaným háčkem a kukuřici na nabodnutí. Nabodneš, nahodíš, vyhladovělí pstruzi jdou po čemkoli, takže do minuty máš chyceno. Vytáhneš a buď si zabiješ sám nebo předáš obsluze. A do 10 minut máš na talíři pečeného pstruha, mňam.

Mistress z brahminy.

60

I tahle zkušenost se počítá, nicméně pro ulovení je nutné splnit více podmínek (viz. 1. příspěvek)

61

Tákže zítra já brácha(Ymeris) a kámoš(FataL) jdem skusit něco chytit a pokud se podáří tak i ukuchtit smile
skusím sehnat fotak ..
foto našeho maličkého prutu http://s27.postimg.org/6xc01lhpb/DSCN9975.jpg

ps já a bro to jdem skusit poprvé

Nevíš, co máš, dokud to není pryč.

62

Tak to držím palce a hlavně si to užijte. wink

63

Hlásíme úspěšnou neúspěšnost big_smile

Nejdřív jsme to zkoušeli na řece kousek od baráku, ale tam byly jen takový malý a nechtělo se jim. Pak teda na přehradě, kde bylo plno moc ostatních rybářů a jiných lidí, tak jsme ani nenahazovali, protože nemáme povolenku (zdravím Justyho). Nicméně jsme viděli 2 takové superobří kapry či co to tam bylo. (Fatal říkal, že kapři, ono to ale nešlo identifikovat podle mě.

Nicméně jsme zkoušeli přírodní troud (sirkami, křesadlo ještě nemáme), protože vždy když děláme oheň jedeme samozřejmě na rozpálení přes noviny. A březová kůra nám teda moc nejela, zato seschlej rákos hořel pěkně big_smile

A kromě toho jen tak pro zajímavost mě 2x nehorázně poškrábalo ostružiní a aby toho nebylo málo tak jsem si ještě lehce pořezal prst i nožem.

Kdyžtak tu něco doplní brácha nebo kámoš.
I am not sorry for the long post!

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

64

Aspoň jste si udělali pěkný výlet! A pořezání nožem jako bonus!

Já se říznul skoro všemi noži co mám (a jedním i do jazyka) takže to je dobrá průprava, na to naučit se sním dávat pozor.

Troud musím taky přiznat, že pořádně neumím v kombinaci s křesadlem jsem to zkoušel na skoro všech zombie akcích, ale bohužel. smile

65 Naposledy upravil: exnerik (4.7.2014 00:34:32)

štika
cejn
plotice (nebo nějak tak)
pstruh
sumec
jeseter
lín
okoun
slunečnice
karas

Povolenku má táta vlastní výbavu sem získal díky tátovi

S tátou chodím rybařit min 12x do roka

66

Tak to je paráda! Kdy jsi byl a co jsi chytil naposled?

67

Na Debřece tuším se to tam jmenovalo 10 kaprů 2 tlustý 3 jesetery a to je vše co si pamatuji big_smile