26 Naposledy upravil: Justy (13.10.2012 01:04:25)

Re: Zombík rybář

Logan Raise napsal:

Kde jsi přišel na to, že by se muselo činit protizákonně?

§ 14 vyhlášky č. 197/2004 Sb.

(2) Povolený způsob lovu v rybářském revíru je lov ryb na udici, a to lov na položenou, lov na plavanou, lov přívlačí, lov na umělou mušku, lov muškařením, čeřínkováním nebo jiným způsobem lovu stanoveným příslušným rybářským orgánem (§ 13 odst. 1 zákona).

FOUR XX MERLINS
CARRY ME TO BERLIN

27

Proto bůh vymyslel soukromý rybník, a proto bůh vymyslel strýce, který ho vlastní. Nicméně pořád považuji pytlačku za praktičtější věc v ZA, stejně jako považuji za praktičtější znalost chování ryb, tedy to kde je chytit, kdy a jak, než druhy... smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

28

To nepopírám, ale kvůli jednomu člověku je trochu nepraktické měnit pravidla na pytlačku, která je mimo tebou popsanou situaci nelegální. wink
Popros Firejse o výjimku.

FOUR XX MERLINS
CARRY ME TO BERLIN

29

Tak to bych musel požádat i o to, abych nemusel dokládat znalost deseti ryb, ale spíše třeba znalost toho, kdy je nejvhodnější doba, a jak je nejlepší lovit dravce a tak... smile

30

No tak deset ryb z hlavy dáš, ne? To by měly být středoškolské osnovy. big_smile

FOUR XX MERLINS
CARRY ME TO BERLIN

31

*píííp*, já jsem starej rejpal, mě jde o praktické využití při ZA... big_smile

32

V případě ZA potřebuješ akorát krumpáč, vlítneš do 3. patra Tesca, do potravin, krumpáčem rozbiješ oboje schodiště, a do konce života žiješ z kaviáru, šampaňského a lanýžů... tohle je hra, tak nekafrej na pravidla!

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

33 Naposledy upravil: toudi_sk (13.10.2012 08:15:26)

Logan Raise napsal:

*píííp*, já jsem starej rejpal

u r kitting, rajt?

34

Znalosti ryb jsou důležité, co kdybys chytil nějakou jedovatou, snědl jí a zemřel... to by pak odznáček zombíka rybáře ležel na tvém mrtvém hnijícím těle a dělal by mi ostudu... big_smile

Znalosti navíc jsou samozřejmě fajn, ale to už je takový předpoklad, že když člověk začne něco studovat, tak si toho přečte víc.

Každopádně, ve tvém případě popsaném případě, uznám jinak chycenou rybu... wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

35

Firejs napsal:

Znalosti ryb jsou důležité, co kdybys chytil nějakou jedovatou, snědl jí a zemřel...

Pokud se nevydá k moři, tak by to musel být opravdu nadaný člověk, aby se otrávil rybou.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

36

Firejs napsal:

Znalosti ryb jsou důležité, co kdybys chytil nějakou jedovatou, snědl jí a zemřel... to by pak odznáček zombíka rybáře ležel na tvém mrtvém hnijícím těle a dělal by mi ostudu... big_smile

Právě jsi získal odznáček antirybáře. big_smile

Mistress z brahminy.

37

Všechny sladkovodní ryby jsou jedlé. Jedovatých se pár druhů mořských ryb

38

Jestli Firejsi řekneš, že úhoř má jedovatou krev, tak rovnou napíšu, že syrové ryby jíst fakt nebudu... big_smile

39

Jen abyste se nedivili - zrovna chytíte nějakou dosud neobjevenou a je konec... měly byste raději aplikovat stejnou poučku jako u hub -> "Co nejím to neznám."

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

40

Tak to se dej na modlení, s tvým štěstím narazíš na rybník plnejch neznámejch ryb. Mě teda stačí znát jedovaté věci, je jich koneckonců méně než nejedovatejch...

41

Tím důkazem je myšleno třeba fotka ?

42

Fotka, oslavný článek v novinách, pohár za nejlepší světového rybáře, zápis v Guinessově knize rekordů... ale ideálně fotka wink

43

Dobrá to beru,ale kde seženu foťák ? big_smile

44

u kamoša/ rodičov/ známych/ susedov v mobile, prečo?

45

Matka mi to nedá do ruky big_smile  A u přátel :-)  Co jim řeknu ?

46

že si potřebuješ vyfotit jak sedíš na záchodě... co bys jim asi tak říkal? Pravdu přeci.

47

No jedině že to vyfotim přes mobil a pošlu to .

48

To bude, myslím, stačit smile

49

No další problém ty ryby brát nebudou :-)

50

s takýmto prístupom (hľadám dôvod, ako to nejde, ktorý je bohužiaľ dosť rozšírený) to fakt nepôjde