26

Re: Hra The Walking Dead (Terminal Reality)

já se k tomu nedostal ... měli jsme návštěvu  sad

27

To já přehnané očekávání nemám, jen mě mrzí, že tam nejsou alternativní cesty... alespoň co jsem viděl ve videu, tak postava nebyla schopná přelézt plotek (kdo by to do Daryla řekl?) a musela ho obejít. Takové maličkosti prostě zamrzí.

Luna: A co se pozdravit s návštěvou ve dveřích a pak je nechat v kuchyni u kafe svému osudu? smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

28 Naposledy upravil: Luna (21.3.2013 12:30:53)

Firejs: no jooo .. ale voni vode mě chtěli přeflešovat satelit .. a to by asi manželka nedala  smile

tak mám v NTB ninstalovanou PC verzi .. tak to testnu asi až pojedem ke tchyni .. smile

vezu xbox na RGH a pak to narvu i do něj  big_smile

29

Sice jsem od toho necekal zadny zazraky ale docela me mrzelo kdyz jsem zjistil jak je v ty hre vsechno nascriptovany, cekal jsem spis tak trochu openworld, pak jsem ale zjistil ze v dnesni dobe kdy jsou hry na urcite urovni si vyvojari vubec nedelaj hlavu co se zabitejma zombikama, proste po chvili zmizi( alespon na xbox to tak mam) to uz je celkem brutal v dnesni dobe... ale vem to cert, me to hodne chytlo a konecne nejaka hra kde se vyplati se jim vyhybat pokud to jde, obzvlast strileni si ted v pokrocilejsich levelech clovek hned rozmysli, jak uz zde nekdo psal tak nektery dokazou i celkem slusne pridat do kroku a Daryl neni zadnej sprinter takze i utek pred vetsim poctem nepratel neni obcas nic snadneho. V celku pohodova hra ktera dokaze zahnat nudu ale tech 15stovek nebo kolik za to chtej bych asi nedal.

Viděl jsem Colombovo ženu

30

Tak jsem zkusil PC verzi plný očekávání ...
Nejprve mě to hodilo do nějakýho interaktivního intra... Někajej Potok ... kde nešlo vylézt na břeh a to ani v místech kde bylo jen řídké křoví ... řekl jsem si ok. Zkusíme to dál ..
Nikde ani noha a pak v dálce vídím Z, kouknu na něj zaměřovačem a něco mě kouše do zadku .. otočím se a asi 10 Z na mě začíná svačit.
Pak přiběhne nějakej týpek 3 střelí do hlavy jeden ho kousne a přijde Daryl a sundá toho posledního .. koukají na mě ..Daryl na mě  namíří  bouchačku .. ale klepe se mu ruka .. tak to musí udělat.. ten druhej kousnutej týpek ...
Probudím se jako Daryl  před zrcadle .. seberu nůž ... po chvylce koukání vyjdu z chartče a vidím ze zadu Zombíka ...
Bodnu mu nůž do hlavy .. on vstane ... a jde ke mě .. bodu znova ... on pokračuje v chůzi .. na třetí bodnutí konečně padá na zem .. no řekl jsem si asi jsem špatně trefil ... vidím 3 Z opodál a jdu na ně .. ani jednoho se mi nepovedlo sundat jedním bodnitím .. a zhebnul jsem ...
zbytek testování si nechávam .. poloznechuceně na jindy .,..

sad

31

Tak ono bodnout zombíka do hlavy není jen tak... jistě andrea v seriálu to zvládla rybičkou do hlavy, ale to bylo spíše big_smile
Podle toho co jsem viděl a co píše thanatost, se zde zombíkům spíše vyhýbáme.
I když nemožnost uhnout z předem dané cesty je v dnešní době smutná, ale co se dá dělat.

Thanatos: Tak pokud se ti líbí, tak ji aspoň kup až bude v nějaké slevě. Patnáct stovek mi také za béčkovou hru příjde trochu moc.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

32

Zabit jednim bodnutim jde, pokud se k nim clovek priplizi zezadu tak se objevi moznost "popravy", pokud jsou k vam celem a nejsou naboje, mate problem... Firejs: jo to mam taky v planu.

33

Ale jo, dá se to hrát .) přijde mi to celkem fajn, aspoň je to změna ve Walking Dead hrách. Zatím byly jen ty od Telltale a to si přiznejme, to by tohle musel být opravdu silnější vejvar aby tu sérii překonal. Nicméně je příjemný hrát za Daryla , člověk se cítí takovej.... badass... big_smile

"You don't know what it's like out there. You may think you do but you don't." - Rick Grimes

34

:Tak jo stahoval jsem to rovnejch 38 hodin až 3.torrent fungoval. První chtel heslo na rozbalení a posílat nekam zprávu za 200,- fakt nebudu, ani platit neco kartou na pofidernich stránkách. Další torrent byl jen Steam verze. 3.torrent fungoval ale měl vadnej crack hra padala po 20minutach. Skidrow crack to pořešil.
Hra samotná není špatná. Jen s grafikou si mohli víc pohrát.  Ted jsem prošel nemocnici a vadi mi, že je to furt to samy:-(. Doufam že tam bude nějaká změna. Jak už někdo psal, víc možných cest by bylo fajn. A co me mrzi je,  jelikož se hra odehrává téměř v dnešní době , kde jsou sakra tlumiče na pistole, trapný hoperský hadry, elektronika, cikani a zvířata (to vyjde nastejno) apod.  Když už dělám neco z dneška tak se snažím držet skutečnosti.

35

Jen hážu odkaz na komunitu na steamu: http://steamcommunity.com//app/220050 Kde je spousta videí obrázků a značně rozdílných názorů na hru.

Já stále ještě nehrál. Nějak se nemůžu rozhodnout.

36

Firejs napsal:

Jen hážu odkaz na komunitu na steamu: http://steamcommunity.com//app/220050 Kde je spousta videí obrázků a značně rozdílných názorů na hru.

Já stále ještě nehrál. Nějak se nemůžu rozhodnout.

Jsem na netu přes mobil tak se mi nic nezobrazilo . Zkusim doma na pc s přihlášením na steam. Jako hra není špatná jen se bojím abych to neodsoudil nudou jako far cry 2ku.- ale dohral jsem ji.  Nechci moc spoilerovat :-D

37

Tak jsem zkusil a nelituji.

Oceňuji, že to není žádný masakr rubačka zombíků ale spíše stealth hra, neboť než se naučíte jak na ně - tak Vás dokážou dostat i když se k Vám dostanou jen dva naráz... většinu hry se tedy plížíte a drtíte lebky, ale občas se hold nepovede a vrhne se na Vás hromada, že by to člověk neumlátil - a tak příjde na řadu revolver či brokovnice a to pak létají mozky vzduchem.

Hra má pěknou atmosféru i grafiku a občas se opravdu musíte pozorně dívat kolem, protože nikdy nevíte kdy na Vás co vyskočí.

Taky oceňuji nutnost vybírat si co vzít sebou, s tím, že některé věci se tam opravdu neválí všude, fajn je i cestování a drobná spolupráce s ostatními a vedlejší mise.

Zatím jsem hrál asi dvě hodiny a dojel jsem do Fontany.

38 Naposledy upravil: Thanatos (8.4.2013 08:09:46)

Tak jediny co me na ty hre stve je znovunacitani nepratel v jiz vycistenych oblastech a na ukor tohoto dalsiho zmrtvych vstani se vam zombici chvilku po zabiti rozplynou pred ocima....ale jinak dobra hra,zajimavy spojeni stealth a horroru, nechapu ze to ma vsude podprumerny hodnoceni...

39

tak jsem si ve vyčištěné oblasti klekl do rohu, udělal dva kroky dopředu, vzal snajperku že sundám 3 "Z" hezky z dálky a asi 5 sec po prvním výstřelu mě sundal jeden zombík zezadu, kterej se tam zničeho nic objevil.
Ríkám si fajn .. jak debil to opatrně pročišťuju aby se mi stalo tohle?
Tak jsem si pro zajímavost sehnal "trainer" zapnul sem si nekonečně munice. A vyskočil na střechu a sundával jednoho po druhým. asi po 45 minutách mě to přestalo bavit ... co výstřel to vylíhnutej hajzlík?
K čemu tam pak jsou střelné zbraně?

40

Když jsi obklíčen... skvělá scéna u mě byla, když jsem byl v domě a najednou se tam vrhly - uskočit - lup do ruky brokovnici a mozky létaly vzduchem.. za chvíli byl klid. Nebo na policejní stanici - když jsem na sebe omylem přivolal celé patro - revolver a prásk, prásk, prásk.... tak na tyhle skvělé momenty tam jsou, jinak plížit a rozbijet hlavy trubkou wink

Vlastně to je asi jediná hra, kde jsem měl opravdu "strach" abych na sebe neupoutal pozornost a opravdu se opatrně rozhlížel na všechny strany smile Kdybych měl nábojů hromady tak jdu a střílím, což by byla škoda.

Thanatos napsal:

ale jinak dobra hra,zajimavy spojeni stealth a horroru, nechapu ze to ma vsude podprumerny hodnoceni...

Protože je to podle seriálu, protože to není prostá akční hra, protože to není úplně dokonalé a protože lidi občas něco vyberou a nadávají... A také protože jsou lidé snadno ovlivnitelní. Např. nový Evil Dead, chytá to nadprůměrné recenze a pak mi řekne kamarád:"Na to s tebou nepůjdu, dle csfd to není dobrý film", tak kouknu na csfd a 52%? Dnes už je tam 62% a pravděpodobně to ještě poroste, ale ten lojza už bude prostě naočkován tím, že to není dobrý film... i když bych mu ukázal, že jinde to má 98% smile

41

jo .. v policejní stanici jsem teď ... mám sehnat nějaký auto ...

už to byl benzín, zabloklá dálnice, pneumatika, teď policejní stanice ...

zajímalo by mě, jestli je tam i nějakej kvér s tlumičem ...  jo jinak zatím používám kladivo , nůž, revolver, snajperku.

kdes našel brokárnu?  big_smile

42

Tu mi dal jeden policista... a nejlepší na blízko je dle mě trubka, dokonce lepší i než sekera.

Ale třeba takové granáty mě nenadchly, je to sice sranda ale nikoho jsem s tím nezabil smile a takovou světlici jsem hodil asi jen dvakrát - měl jsem snahu sní odlákat chodce na dálnici abych mohl posunout auto, leč bohužel smile Asi na pátý pokus jsem se rozhodl vystřílet všechny náboje do pušky smile

43 Naposledy upravil: Luna (9.4.2013 13:32:14)

Už se těším na kuši a šípy  big_smile

http://assets.sbnation.com/assets/2349045/walking-dead-review-screen-2.jpg

44

kuši už mám, celkem v pohode az na to ze se mi jeden sip zastavil ve vzduchu a pak zmizel big_smile ale od ty doby je to v poho. Vsimnete si ze v serialu Daryl vzdy pribehne celkem blizko k chodci, zadny odstrelovani z dalky, tady to budete delat uplne stejne jak on, pac trefit se do hlavy na dalku s ni neni lehky a hledani sipu kterejma jste netrefili taky neni moc lehky big_smile

45 Naposledy upravil: Luna (9.4.2013 18:54:48)

kde jsi ji sehnal? smile
.
našel jsem první šípy v motorestu cestou do fontany ... jel jsem pšes Pemberton big_smile
.
http://happythumbsgaming.com/wp-content/uploads/2013/03/TWDSurvivalInstinctRoadMap.png

.

46

Tak to mám radost, že mi toho ještě dost chybí - dnes se chystám rozbít pár dalších hlav smile

47

V Barksdale.... hm to ja moc radost nemam, diky tomu rozpisu levelu vim ze jsem ve finalnim a to jsem doufal v Atlantu big_smile

48

díky za info ....

NJN tak sorry za mapku  big_smile

49

Tak lepší než trubka je mačeta, aspoň mi příjde - ale teď jsem jí dal kolegovy a vrátil se k trubce, tak jsem zvědav... Každopádně už mi zemřel policista z prvního levelu, já jsem nějak doufal, že se bude léčit sám smile

A dobře je také poloautomatická puška, i když nerozstřeluje hlavy na kašy smile

Flare jsou pěkný nesmysl...

50 Naposledy upravil: Thanatos (10.4.2013 06:30:49)

jojo taky se mi vic osvedcili uderny zbrane nez secny...ted mi doslo ze za celou hru jsem svetlici vubec nevyzkousel, jen parkrat lahev a to se mi povedlo chodce odlakat kam jsem potreboval  smile