Re: Věříte na ZA?

zNz napsal:

Předpokládám že všichni na tomhle fóru trošku věří na ZA smile
Pekně o prdel big_smile začátek by mohla být chvíli zábava, teda pokud budou zombie pomalé a blbé, pak to bude horší, když dojdou zásoby jídla...

Axiom truth alert.

všechno co napíšete je špatně

102

Bavil jsem se se vsím známým o tom že celá ta aféra kolem koupelnové soli je trochu složitější. Nevím jestli jsem to sem už nepsal ale pár drogových experimentátorů zkoušelo danou směs a účinky byli odlišné. A celkově oficiální verze má trhliny. Navíc těch případů bylo víc než jen ty dva obecně známé. Pointa je že já na zombie věřím jakožto na přírodní anomálii. Nevím jestli mají potenciál způsobit celosvětovou katastrofu ale místní epidemie je podle mě reálná. Co se důkazů týká tak ty se čas od času objeví, viz výše.

103

Co tě vede k přesvědčení, že bath salts mají na každého při libovolné dávce stejný účinek?
Ani dva ožralí nejsou stejní. Jeden se kamarádí i s popelnicema, druhý chce dát každému do držky.

CONTROVERSIAL; VERY DISTURBED

104

Co to vlastně je za zajrajt?

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

105

Deriváty kathinonu.

106

Amfetaminy podobné efedrinu? Jak to, že to ještě není v Šerifovi ze Shady Sands? :-D

Čí ruce ho rozhoupaly

107

Nikdo z testujících neměl kanibalské sklony.

108

Měl jsem houby a neměl jsem sklony létat z mostu, jsem obětí konšpirácje?

109

Souhlasím s Justym, každý člověk má jiný mozek, který vnímá jinak svět za střízliva natož pak pod drogou... Prostě je touha po lidském mase jen vedlejším účinkem asi jako když si dáte prášek proti bolesti a zemřete v hrozném utrpení protože vám odejdou játra. Někomu se stalo, jinak by to v příbalovém letáku nepsali ale neznamená to, že je to jev častý. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

110

Hrobař napsal:

Nikdo z testujících neměl kanibalské sklony.

Source? Případně ještě nějaká zprávy o množství "kanibal" útoků?

Justy napsal:

Měl jsem houby a neměl jsem sklony létat z mostu, jsem obětí konšpirácje?

http://i.nahraj.to/f/tND.png

Bullets, Bombs and Cups Of Tea

Jus - tak to si daj šalviu, to bude iné zombie big_smile
http://www.youtube.com/watch?v=hO5XCIssgJM
1:55 epic

Ale tak k veci - čo to bolo s tou morskou solou do kúpeľa? to sa dá niekde splašiť a je v tom nejaký výpek??

112

Určitě dala a možná i ještě dá, poptej se svých dílerů, je ale otázka jestli ti dají tu pravou. wink

Nebo skočit do obchodu s koupelovými potřebami a zkusit si tam nějakou vybrat...

Šalviu si asi taky nedám... Nechci se šílenstvím točit na zemi a kopat kolem sebe nebo dělat "hoohhoohoohoohooohooo". smile

viz wiki:"Účinky v nízkých dávkách jsou zejména zvýšení vizuální představivosti, pocity empatie, záchvaty smíchu a narušení pohybové koordinace. Časté jsou také pocity, kdy uživatele „něco“ táhne do strany, změní se směr a síla gravitace, nebo tělo obklopí pevná neviditelná krusta. Vysoké dávky jsou charakteristické prohloubením optických halucinací (až na hranici ztráty kontaktu s realitou a úplným pohlcením vizemi), cestováním časem, disociací (rozpuštěním) osobnosti, případně spirituálními zážitky."

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

Tak ono keď je človek rozumný, tak si dá pár ťahov z jointa a ne nabrať 100% pľúc koncentrovanou sračkou z bonga. Za to si môžu tie hovada sami. Ja som mal šalviu raz a tie gravitačné haluze stáli za to. Bolo to veselé a rozhodne som sa tam nezmietal jak plovdivský trt.

Tá sol - no mňa by zaujímalo akú látku mám hľadať na etikete..

114

Žádnou, protože to není skutečná koupelová sůl, proboha.

115

Damn!
Dají se u Orfilame rušit objednávky, když už jsou odeslané?

Čí ruce ho rozhoupaly

116

Ale představ si ty hromady amerických teenagerů, co od zpráv zamířily přímo do drogérky. big_smile

117

- A chcete s vůní mořských plodů, nebo pomerančového střiku? Zvláčňující kůži, prokrvující kůži, hydartující kůži? S aditivním filtrem způsobujícím olejové skvrny?
- Ježíš, babo, to je fuk! Já si to budu píchat do ucha!
- Tak to vám stačí pitralon, mladíku!

Čí ruce ho rozhoupaly

118

Vůně mořských plodů, to je dobrý big_smile Pak koupel bude smrdět stejně, jako když přítelkyně roztáhne nohy...

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

119

Jestli se ta tvoje nechce umývat, tak ji napřed svaž a pak proveď forced bathing nebo water torture tlakovou vodou a rejžákem.
Na čundry ber o flašku vody víc.

Čí ruce ho rozhoupaly