51

Re: Věříte na ZA?

Jasně, já to říkám pořád! Bude konec světa, mrtváci ožijí a sežerou svět... Miluju happyendy!!!

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

52

Odkdy zombie žere hlínu a kamení? lol

Never back down smile

53

Od tý doby, co to Loganovy přestalo chutnat a tak jim trošku nechal... big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

54

Pak se všechno vysvětluje big_smile

Never back down smile

55

Je to jasné, jak bude vypadat ZA jestli nepohnem zadkem. Jestli ním fakt nepohneme, tak je naše planeta do roka v čudu.

Když jste proti nákaze imunní, neznamená to že vás nemužou zabít...

56 Naposledy upravil: waump (10.7.2012 10:10:34)

Pokud vypukne ZA, bude se rychle šířit právě pro to, že půjde o zombie nákazu (myslím tím tu klasickou s ožíváním mrtvých) Všichni budou hledat jiné, pravděpodobnější příčiny nákazy a zombie nákazabude to poslední na co dojde. Důvod je jednoduchý - nikdo rozumný na zombie nevěří. Proto se bude postupovat podle plánů pro pandemii. Izolace a shromažďování nemocných i potencionálně nakažených na sběrná místa do karanténních zón. V těch dojde v masivním měřítku k přeměně nakažených v zombie a nebude síla, která by je udržela uvnitř. Uvědomte si, že karantény nebudou žádná vězení ale používají se většinou prostory kam se vejde hodně lidí - nemocnice, školy, stadiony atd. I pokud bude na místě nějaká ozbrojená složka (policie, armáda) nebude vybavená na zvládnutí většího počtu. Ozbrojenci jsou tam jen jako bezpečnostní síly pro ochranu personálu a pro zabránění v útěku jednotlivcům, nikoliv obrovské mase lidí. V počátečním stádiu budou karantény vlastně jakýmsi inkubátorem nákazy.

Nemám rád zombíky... Proto rád koukám na filmy, kde jim rozstřelují hlavy.

57

A nejhůř na tom budou velká města, takže hajdy pryč.

58

Zařízeno... big_smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

59

ZA- Zombie apokalypsa? Je rovnako reálna ako AIDS napríklad. Proste vírus, treba len vytvoriť výrus ktorý by toho bol schpný ale nebolo by to ako vo filmoch. Zoberte si to len s toho reálneho pohladu vynechajme teraz fikciu s filmov. Chodcom nefunguje prakticky nič, iba sa hýbu a chcú žrať ale čo ich telesné funkcie? Veru tak žiadne niesu pretože sú mŕtvy. Podla môjho by boli nesmierne hlúpy, sakramentsky pomalý, vydeli by a počuli fakt na prt a jest by nevedeli- nefungoval by im pažerák a ani trakt. Proste by im najskôr podalo po hube všetko dole čo by chceli zožrať takže by len povedzme prežúvali. Jednochucho by vás premenili prípadne tlupa by vás zabila ale určiti by vás nevedeli naozaj zjesť, myslím?! ....''#@ :S Inak ja pripravený som pretože som perfekcionista a paranoik v jednom takže radšej byť pripravený a to zbytočne ako byť potom prekvapený.

60 Naposledy upravil: Mr.Nosál (4.2.2013 12:01:52)

A) Perfekcionista nejsi, spíše pořádný chaotik.
B) Virus? Jakým principem by drobný nebuněčný organismus, posedlý hlavně  množením, byl schopen ovládat něco tak složitého jako lidskou osobu?
C) Mrtvý a žádná životní funkce?! Promiň, ale něco takového nemůže fungovat. Každý živočich potřebuje látkovou výměnu a okysličení buněk, jinak neudělá ani krok, natož aby tě honil a kousal. Tělo není perpetum mobile - krev v oběhu(okysličení) a potravu potřebuješ.
http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.p … 40&p=2 - tady se to probíralo trochu obšírněji.

Bullets, Bombs and Cups Of Tea

61

A: (teda) Chaotik si sám za sovje chyb v text som sa už ospravedlnil.
B: Akú ľudskú osobu? Zabije ta to a vírus len využije zomierajúci mozok a mimochodom čo mi vieme že aké sračky sú vo vedeckých labákoch po svete?!
C: Ak by si mal oživlého mŕtvoláka tak si zober že vírus by musel vyvolať v tele impulz ktorý by ,,rozhýbal" ,,naštartoval" nazvy si to ako chceš, toto chodca a inak im nefunguje nič ani srdce, ani pľúca ani obeh. Zrazená krv ti asi nič nehovorí čo? Prakticky by telá ktoré by vstávali boli naozaj len tie schránky využité vírusom. Ak by niekto niečo také vypustil do sveta tak by mal asi napláne velmi blbý reset ludstva. Neva vidím že mi dvaja sa máme radi asi ako Stalin s Hitlerom do frasa.. (to nebola prirovnávka priamo nás myslel som len tú neznášanlivosť)

62

Daryl Dixon napsal:

...

To jsou úplná hovna. Mluvíš tady o kouzlech, bez nadsázky. Přečti si tu diskusi pod odkazem, než se začneš ztrapňovat.

CONTROVERSIAL; VERY DISTURBED

63

Daryl Dixon napsal:

B: Akú ľudskú osobu? Zabije ta to a vírus len využije zomierajúci mozok a mimochodom čo mi vieme že aké sračky sú vo vedeckých labákoch po svete?!
C: Ak by si mal oživlého mŕtvoláka tak si zober že vírus by musel vyvolať v tele impulz ktorý by ,,rozhýbal" ,,naštartoval" nazvy si to ako chceš, toto chodca a inak im nefunguje nič ani srdce, ani pľúca ani obeh. Zrazená krv ti asi nič nehovorí čo? Prakticky by telá ktoré by vstávali boli naozaj len tie schránky využité vírusom. Ak by niekto niečo také vypustil do sveta tak by mal asi napláne velmi blbý reset ludstva. Neva vidím že mi dvaja sa máme radi asi ako Stalin s Hitlerom do frasa.. (to nebola prirovnávka priamo nás myslel som len tú neznášanlivosť)

Ad B. Nic moc zajímavého, nějaké ty chemikálie a GMO, sem tam nějaký bateriofág nebo běžný virus. Žádné nadpřirozené jevy, fakt. Je mi líto, vím o čem mluvím, já jsem totiž jedna z nich.

Ad C: Eh, přečti si tu odkazovanou diskusi. :-)

Mistress z brahminy.

64

Viky napsal:

Ad B. Nic moc zajímavého, nějaké ty chemikálie a GMO, sem tam nějaký bateriofág nebo běžný virus. Žádné nadpřirozené jevy, fakt. Je mi líto, vím o čem mluvím, já jsem totiž jedna z nich.

A to ti máme jako věřit? A co ty nanobot viry, které má WHO kontrolovaná Illuminátama v plánu vypustit, aby mohla zredukovat populaci a přeživší kontrolovat pomocí státem řízených dodávek vakcíny? big_smile

65

Co s nimi? To není nic nadpřirozeného. tongue Akorát ta vakcína je jenom zastírací manévr, neboť jak všichni vědí, k deaktivaci nanobotů ti stačí rádio a správně modulovaný signál. Je to jenom způsob, jak dostat do lidí chemtrails rovnou a cíleně, bez toho otravného rozprašování.

Mistress z brahminy.

66

Takže stačí, když svým přijímačem správně namoduluju signál normálního vysílání a jsem v bezpečí?
Jak prosté!
A nještě ušetřím hromadu peněz za knihy o léčení a tabletky.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

67

Daryl Dixon napsal:

A: (teda) Chaotik si sám za sovje chyb v text som sa už ospravedlnil.

Fajn, tak do tvého prasopisu už nebudu rýpat. smile

Daryl Dixon napsal:

AB: Akú ľudskú osobu? Zabije ta to a vírus len využije zomierajúci mozok a mimochodom čo mi vieme že aké sračky sú vo vedeckých labákoch po svete?!

Magie! Sračky v laboratořích si můžou vymýšlet jaké chtějí, ale přes základní pravidla se prostě jít nedá. Jakým způsobem "využije virus mozek"? To mi připomíná obavy indiánů, že jim ten "ocelový démon na kolejích" sežere bizony. Uveď prostě nějaký princip, perfekcionisto.

Daryl Dixon napsal:

AC: Ak by si mal oživlého mŕtvoláka tak si zober že vírus by musel vyvolať v tele impulz ktorý by ,,rozhýbal" ,,naštartoval" nazvy si to ako chceš, toto chodca a inak im nefunguje nič ani srdce, ani pľúca ani obeh. Zrazená krv ti asi nič nehovorí čo? Prakticky by telá ktoré by vstávali boli naozaj len tie schránky využité vírusom. Ak by niekto niečo také vypustil do sveta tak by mal asi napláne velmi blbý reset ludstva. Neva vidím že mi dvaja sa máme radi asi ako Stalin s Hitlerom do frasa.. (to nebola prirovnávka priamo nás myslel som len tú neznášanlivosť)

Nastratovat organismus prostě nejde, bez oběhové soustavy. Jak se bude tělo (svaly, buňky) hýbat, když nebude mít vyřešenou výživu kyslíkem/cukrem a odvodem odpadních látek? Takový tělo ti nebude fungovat, Jak bude mozek vydávat příkazy svalům, když nebude pořádně zásobován? Když něco plácneš, tak to obhaj. A Hitler se Stalinem se dost dlouho měli docela rádi big_smile

68

Asi si ma nepochopil ..ja niesom absolútny perfekcionalista ved to sa ani nedá. Perfekconalisti chú mať dokonalé práve to čo chcú robiť na plno ked nechápeš tak tvoja vec. Na čo sa tu vôbe rozčuluješ? Ved iba naschvál nechápeš čo tu píšem len aby si sa rozčuloval alebo si fakt taký puk? Dobre serme na to v predchádzajúcom texte ..ved ti si to prečítaš so sa spýtal či na to nesereme tak už neprovokuj nechcem sa aj ja zase iba zbytočne rozčulovať ja som to proste nezačal iba som ostro reagoval no vy by ste čo robili? A mimochodom ten vírus no dobre tak mám blbú teŕiu tak vy viete vy ste vševedi neviem ako to teda vznkne bola to iba moja teória no teda asi na prt kto vraví že som dokonalý? nikto nie je vy ste sa len zhlúkli proti mne lebo toto lebo tamto a potom sa hráte na tých chudáčikov ublížených tak vy.ebne sa na to lebo to bolo aj tak iba naozaj hlúpe nedorozumenie celá tá hádka ..ved v skutočnosti by sme určite v skupine vydržali tak prečo sa tu hádať? Fakt je totálna blbosť!!

69 Naposledy upravil: Mr.Nosál (4.2.2013 22:45:26)

Já se nerozčiluji, tvá osoba mi je vcelku ukradená. Ty se tu furt rozčiluješ a o všech píšeš, že jsou "kkti".
Přestaň být mimo téma a radši nám popiš, jakým mechanismem by drobné nebuněčné organismy, neschopné ani vytvářet vlastní bílkoviny, dokázaly ovládat něco tak komplexního jako lidský mozek?
A jak by potom to tělo, ovládané tím zázračným virem, dokázalo chodit/sledovat/naslouchat/kousat, když by bylo bez přívodu krve? To je jako by jsi chtěl aby ti auto jelo bez benzínu do kopce, nebo by jsi vyrval počítači ventilátory, postavil ho na topení a začal renderovat 3D model - prostě ti to nebude fungovat.
Trochu to rozepiš.

70

Mr.Nosál napsal:

nebo by jsi vyrval počítači ventilátory, postavil ho na topení a začal renderovat 3D model

Nezapomeň vypojit ze zásuvky.

71

Nevěřim a nikdy jsem nevěřil.
Věřim v království s vojenskou diktaturou, všemocnou tajnou službou a kultem osobnosti Husáka, kde živí budou žít z práce nemrtvých a nebudou muset nic dělat. Ten stát se jmenuje Bratrstvo krve a sídlí v hradu Metalipiekło http://illiweb.com/fa/i/smiles/icon_cheers.png

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

72

Hele, já v ZA taky nevěřím (teda.. ne o moc víc, než kdokoliv "normální"), ale zombíci jsou vcelku populární téma a navíc furt věřím, že dáme dohromady nějaký ten Walking dead Larp smile

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

73

Ja si myslím že ked už existuje droga ktorá sposobuje primitivizmus a kanibalizmus , tak nejaky zombie virus alebo niečo podobne može existovat ved existuje mnoho tajných vedeckých zariadení. Takže mnoho vírusov ože zmutovat , ta droga aspon dokazuje že ludské pudy a sebaovládanie može nejaká látka uplne vimazat a je vám všetko jedno , lenže tá droga nemožu sposibit ZA , keby napríklad sa tá droga držala v tele že by ste z nej nevitriezveli a bola by nákazlivá ... tak tu máme zombie apokalypsu ... takže nevravím že verím .... ale može sa stať :-)

74

Nemůže se stát. Důvody jsou v každé učebnici biologie. smile Kromě toho, jednoduchá chemikálie, která zůstane v těle a  bude nakažlivá (tedy bude ji tělo muset syntetizovat, aby jí neubývalo a mohlo dojít k "nakažení" dalších lidí, tedy bude to muset být nějaká látka, která se již v těle nachází nebo alespoň její stavební prvky a potřebné metabolické dráhy, a která je zároveň natolik agresivní, aby přenos mizivého množství molekul nastartoval její syntézu i v novém organismu) je hardcore sci-fi.

Mistress z brahminy.

75

Na svete existujú aj také choroby o ktorych mi bezný ludia nemame ani tušenie.