1

Téma: Zombík komunity

http://mrpierc.jecool.net/wp-content/uploads/People-2.jpg
Příběh: Není nic špatného zapojit se a přežít společně.

Aneb tvým úkolem není nic jiného než být tu s námi, diskutovat, učit se a bavit se. A nasbírat 500 příspěvku na našem diskuzním fóru!

Ps: Započítávají se i příspěvky se starého fóra wink

Totoho symbolického zombíka na starém fóru získaly: Werty, Firejs (Překvapivě)

Žetonek
https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/z_komunita.png

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Zombík komunity

Právě dnes tuto čestnou odměnu získávají QuentinWhite (Kárl) a Play3r.
Vroucně děkujeme za podporu naší komunity!

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Teda to mám co dohánět:D

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

4

Mno, myslím, že těch 500 se dá v pohodě nasbírat - původně bylo třeba dvakrát tolik což už je práce na několik let big_smile Takže jsem se rozhodl to udělat přístupnější.

Tobě konkrétně už chybí jen 402 příspěvků wink

5

Jsem rád, že mé zdější spamování konečně začiná přinášet ovoce :-). Teď ještě ten šek :-P.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

6

Gratuluji Loganovy k získání Zombíka komunity a to v rekordním čase deseti dní!

7

Děkuji všem za podporu, kterou mi poskytli!!! smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

8

Neuvěřitelné! Gratuluji!

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

9

Gratuluji Logane smile jen tak dál...

Never back down smile

10

Logane přesně tak jen tak dál big_smile chrlíš na nás informace víc jak internet a toho si myslím všichni ceníme pokračuj v tom big_smile myslim že se pak bude muset udělat lvl 2 zombík komunity big_smile

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

11

Juj... Tak teď se fakt červenám... smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

12

Tož chtěl bych se přihlásit, že jsem ho ulovil.
Na starém fóru jsem napsal 211 příspěvku....

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

13

Gratuluji! smile

14

Oh děkuji, kdyby celý víkend nepršelo, udělal bych ještě nějakého zombíka. Musím být přeci v kondici, ne?

15

Správně, můžeš si udělat třeba 4x zombíky síly wink

16

To si dám spíše zombíka fyzické výdrže. Snad příští týden, pokud na to bude počasí.

17

4x tongue

18 Naposledy upravil: fladi (13.5.2012 18:17:45)

werty napsal:

4x tongue

Jasně proč ne big_smile
4x budu asi muset dělat zombíka míření, ten je daleko těžší.
Výdrž dělám každý čtvrtek povinně ve škole, to nebude takový problém smile

19

fladi napsal:

Tož chtěl bych se přihlásit, že jsem ho ulovil.
Na starém fóru jsem napsal 211 příspěvku....

To se moc omlouvám! Jsem tě přehlédl. Zrovna jsem kontroloval příspěvky... Gratuluji!

20

Na vědomí: z pozice administrátora jsem jednostranně a operativně rozhodl, že všichni účastnící letošního zombie kempu obdrželi "zvláštní edici" zombíka komunity. Rozhodnutí je nevratné a nabylo účinnosti 21.7.2012 v odpoledních hodinách. Krleš.

21

Gratuluji, později zapíši do tabulky wink

22

Dnes získal zombíka komunity Wolfric a ZNZ, gratuluji.

Až se mi trochu zdá, že už ho tu mají snad všichni big_smile

23

Tak pokorně děkuju smile a děkuju i za to že jsem zjistil že něco takovýho existuje big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

24

Můžu psát jenom bla bla bla???
Třeba...

Udělal bych si na to téma

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

25

Ne.

Mistress z brahminy.