51

Re: Pokousání od zombi, duše a náboženství

A nejsnadnější způsob tvoření je ten, kdy zbastlíš něco halabala a dáš tomu příkaz reprodukuj&vylepšuj se sám.
A pak si můžeš dát oraz, zatímco bezduchá hmota pracuje za tebe, sama. Takhle třeba fungují dnešní burzy.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

52

A nefungují náhodou dnešní burzy spíše tak, že jejich chování ovlivňují statisíce lidí kteří neustále nakupují a prodávají, čímž vyvolávají změny cen, které mohou vést k různým "hysteriím" jenž vedou k velkým skokům buď nahoru a dolů? S tím, že pak se zjistí, že hodnota dané věci na burze absolutně neodpovídá skutečností a tak vznikne krize... Ze svých zkušeností s obchodováním s ropou bych to viděl spíše takto. wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

53

JWK napsal:

Zaprvé, že bible byla psaná dlouze v různých jazycích, dialektech apod, tedy brát něco doslovně asi nemá uplně cenu.

Přesně, každej si z toho bere, co chce a co se mu hodí. Jednou mě zastavili jehovisti a povídali o citování Jeremiáše 29:11. Chtěl jsem to použít k psaní, ale zapomněl doslovnou citaci. Po prohnání toho evangelisty googlem, se objevilo několik výsledků, ale všechny citace jsem pochopil jinak. Tudíž Bibli nemá smysl číst, stejně dobře může posloužit ten díl seriálu Red Dwarf, kde zmutuje Listerova kočka a vytvoří dvě náboženský komunity.

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

54

ano červenočapkáři a zelenočapkáři... tak v bibli pár konkrétních věcí je ale obecně její význam nepřeceňuji a nějaké dogmatizování beru s úsměvem...

55

Skutečnost je taková, že svět stvořila obří létající tykev, která se v prázdném prostoru nudila a stále ještě někde léta a tvoří... mě zvolila jako svého zástupce na zemi, tedy společně s neviditelným růžovým jednorožcem, ale toho nikdo nikdy neviděl takže svou práci nedělá moc dobře... aspoň takhle jsem to hlásal na střední škole ale nevěřící psy se na mne dívali jako na blázna a chtěli po mě abych jim z vody dělal víno - alkoholici! smile

Dokonce jsme s jedním kolegou dlouhé týdny do školy jednu tykev popsanou různými znaky nosili a jí propagoval wallpaperem... leč dnes, jsem asi jediným věřícím, pokud by to někoho oslovilo a viděl v tom pravdu - může se přidat.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

56

chekotay napsal:

"Ale generále! Zrovna jsem byl uprostřed nápřahu!" :-D

Ano, já bych také v případě apokalypsy zkusil hrát golf.
Nebo kriket.

"Generále, odevzdávám svou rezignaci."
Hammond: "...Ale proč..?"
"Abych mohl udělat tohle."
Kdo viděl, pochopí smile

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

57 Naposledy upravil: kovas (21.5.2013 10:54:54)

Amanda Tapping v tomdle seriálu působila dost asexuálně big_smile

JInak je to docela kočka.

58

ASEXUÁLNĚ...?! Vždyt je to jedna z nejvíc sexy ženskejch na planetě Zemi, hned po Vale Maldoran a Tandi ze shady sands big_smile

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."