126

Re: Zombík fyzické výdrže

Obdivuju tě, Viky.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

127

Gratuluji!

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

128

Díky.

Mistress z brahminy.

129

Také gratuluji! Tento zombík rozhodně není lehký.

130

Tiež gratulujem a za odmenu ti požičiam stan big_smile

131

Dík. big_smile

Mistress z brahminy.

132

Dneska jsem byl na dvě hodky v bazénu a úplně mi vypadlo z hlavy se na tohle téma podívat.. Škoda, snad to dám příště, nepočítal jsem si to. Ale plavání je myslím pro tělo výkonnější, než běh, pří běhu se zapojují skoro jenom nohy, kdežto ve vodě používáte celé tělo a zároveň je to dobrý na záda, s nimiž mám od dětství trochu potíže.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

133

Hehe, a to jsem ti to ještě dneska/včera připomínal wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

134

Já vím.. sry, ještě teď se za to upřímně stydím!

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

135

Tak abych se taky zapojil do lovu:
-plavání-Teď na dovolený jsem plaval 400ky v kuse, takže OK
-švihadlo-Jako malej jsem neuměl přeskočit víc jak 2x big_smile Ale před pár lety jsem se naučil, takže i tohle nebyl problém. OK
-běh-Dnes jsem si řekl, že to prubnu. Sice spousta lidí se psama a kaluže, ale dal jsem to za 3,57. OK (leč musím uznat, že oproti kardiu, co cvičím tak 3-4x týdně, jsem tentokrát málem vypliv plíce big_smile )
Hurááá, první zombík. smile
Ještě zkusím někdy běh na oválu (dneska to byla polňačka), tam bych ten čas snad ještě trochu srazil. A taky jestli dám ten limit 12 minutovky.

136

K běhu gratuluji, asi je to dobrý čas. wink

Fajne, gratuluji a snad i brzy zaktualizuji tabulku.

137

Dobře ty!

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

138

Dá se to nějak prokombinovat?
Třebas voda je docela můj živel a běh by taky neměl být problém, na druhou stranu se švihadlem jsem schopný se tak maximálně oběsit a s kliky jsem taky v hajzlu.

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

139 Naposledy upravil: Ymeris (19.7.2014 15:43:49)

Mno, tak jsme dneska vyrazili na naší Větřkovickou přehradu, že si dáme těch 500 metrů. To znamená tam a pak ještě zpátky do půlky (přes 500 metrů pro sichr). Brácha teda přeplavává přehradu normálně, ale já mám docela strach, protože většinou při plavání chytnu křeč nebo něco a jsem v hajzlu, takže plavu max do čtvrtky přehrady. Dneska jsme ale měli safety lehátko big_smile

Nicméně k samotnému plavání, vzali jsme to "na prsa" s tím že občas jsme přelehli na záda abychom trochu popadli dech. Brácha měl něco kolem 7:50, já jsem byl o něco horší, 8:20 cca. Každopádně si škrtáme 60 metrů a 500 metrů jako odplavaných a splněných.

Dneska večer kdyžtak ještě zkusíme zaběhnout kilák, protože ve vedru se nám fakt nechce. (Ne že by si zombici vybrali mezi horkem a zimou, ale není tu napsané že musím běhat ve 30°) smile

PS: Během cesty domů jsem přes lesík našel 4 houby, můžu si to započíst do botanika? big_smile
http://s14.postimg.org/ukkk9360d/DSC_0001.jpg

140

Můžeš, až je určíš.
---
Taky jsem dneska obnovil šedesátku přes rybník na jeden zátah, ale s během snad až na podzim...

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

141 Naposledy upravil: Ymeris (19.7.2014 20:50:29)

Jeden modrák a 3 babky, odborné výrazy po mě nechtěj big_smile
Ale je mi jasný že ty je znáš.

EDIT: A já si je nezapočtu, bylo to za účelem plavání, ne náhodného hledání big_smile

142

Gratuluji k plaveckým výkonům!

Houby taky super... Zombík botanik mě už straší i ve snech, ale já mám ho napsaného v seznamu životních cílů, které chci splnit do roku 2018. big_smile

143

Plavání a veslováni no problemo, švihadlo nemám a běh nene rychlost nene výdrž. Petr

Petr

144

Tak běh trénovat a švihadlo půjčit/koupit. Stojí to pár korun. wink