51

Re: Zombík fyzické výdrže

Rybník už jsem přeplaval, šíře 30 metrů tam a zpátky na jeden zátah.
A jak už jsem psal, 500 a 500 metrů hned za sebou není totéž, jako 500 a 500 metrů s 10 min. přestávkou na vydýchání.

Dnes kilometr za cca 5:10

Za kolik to asi běhá Livjatán? smile

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

52

5:10? To už máš jen kousek - zítra už to výjde wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

53

On werty posunul limt na 5 minut nebo co? Firejsi, taky to zaběhni, ať máme další referenční vzorek.

Mistress z brahminy.

54 Naposledy upravil: Levi (7.9.2012 12:46:49)

Jak to vidím, ty vaše dizkuse... Jdu oprášít tretry a na oval.

Edit: 1km za 3:14,7

55

Viky napsal:

On werty posunul limt na 5 minut nebo co? Firejsi, taky to zaběhni, ať máme další referenční vzorek.

Aha, to jsem asi žil v omylu - myslel jsem, že je to na pět minut.
Bohužel nemohu sloužit, páč ze zdravotních důvodů neběhám.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

56

Levi napsal:

Jak to vidím, ty vaše dizkuse... Jdu oprášít tretry a na oval.

Edit: 1km za 3:14,7

Ale sakra!
(Díky za argument. )

Čí ruce ho rozhoupaly

57

Myslím, že by to v mém případě mohlo jít i pod tři minuty. Podmínky dneska nebyly nejlepší a já jsem už letos sezónu ukončil a užívám si chvilky volna bez drillu.

58

Konečně přišel někdo běhu-znalý smile Je tu dost kluků, kterým je 15, což je na úrovni 9. třídy(nebo prváku na střední), tzn. 4:15 na jedničku. Což není absolutně nic těžkého, spolužák běhá 1500m za 4 minuty a kousek. V 15 by to teoreticky mělo jít nejlépe, samozřejmě pokud někdo pravidelně netrénuje, určitě by se našli i důchodci co by to dali pod 4 minuty. Stačí chodit třeba 1x za týden běhat. Po chvíli zjistíte, že to pod ty  4 minuty dáte...

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

59

http://media.tumblr.com/tumblr_lolkl8mhLo1qeo2d5.png

60

Viky napsal:

Zatím jsem nic nezměnil, zkusím si to zaběhnout a pokud to dám kolem 5 minut, tak to ani měnit nebudu. Uvažuji ale o změně pro ženy. Co myslíš Viky?

61

Viky napsal:

Nicméně, my, co jsme neuběhli, bychom se měli stydět: wink
http://www.jindrichpolak.wz.cz/pic/tv/hodnoceniatletika.jpg

ten kriket je opravdu kriket nebo je to slangové označení pro něco jiného?

62

Kvůli mně limit nezvyšuj. Ad kriket - nemám ponětí.

Mistress z brahminy.

63

Není kriket hod krikeťákem?

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

64

Nečtete Patrika Ryana, víte houby, co je to kri-ket!
"Kriket je anglická hra, kterou hrají dvě mužstva po jedenácti hráčích. Hraje se na házecí dráze dlouhé dvacet metrů. Na každém jejím konci stojí tři tyčky osmašedesát centimetrů vysoké a vzdálené dvacet centimetrů od sebe. Každé ty tři tyčky tvoří branku. Kriket se hraje pálkou a míčkem. Pálka je jako na jedné straně zploštělý kyj a nesmí být širší než deset a půl centimetru a delší než devadesát šest centimetrů. Míč je asi tak velký jako pomeranč, váží mezi sto padesáti pěti a sto šedesáti třemi gramy a povrch má z červené kůže. Kapitáni obou mužstev losují, aby rozhodli, která strana bude odbíjet jako první. Hra se zahájí tak, že dva hráči odbíjecí strany stojí s pálkami před oběma brankami. Druhé mužstvo útočí a devět jeho hráčů se rozestaví v poli. Zbývající dva jsou házeč a brankář a zaujmou místa za oběma brankami. Házeč pak hází míčem od své branky na druhou branku. Jestliže její tyčky srazí, je odbíječ vyražen. Odbíječ brání pálkou svou branku před míčem. Odrazí míč do pole a devět hráčů v poli se ho pak snaží chytit. Odbíječi se mezitím mohou pokusit vyměnit si přeběhem místa před brankami a získat tím body..."
Až přijdou z hor ELLAS, všechny vás podříznou jako ovce! (leda byste se schovali za Pole Problému Někoho Jiného, když už jsme tak u toho kriketu a slavných knih)

Ale v té tabulce půjde o vrh kriketovým míčkem.

Čí ruce ho rozhoupaly

65

Tak zatím nic za 4:00 jsem dal 900 m na oválu.

66

Slepice1: to půjde, příště už to dáš!

Chekotay: Jak jsem vyhrál válku, skvělá knížka wink

Fladi: to by mohlo být ono.

Viky: to není jen kvůli tobě, ale kvůli všem slečnám, které by to chtěly zkusit. Tak nějak mi tenkrát nedošlo, že by to mohly někdy zkoušet.
Dnes jsem si byl zaběhat, musím říct, že je to po velmi dlouhé době pořádný záhul. Nicméně kritéria zůstávají stejná, první kola jsem měl za 46, 53 (pak jsem totálně vytuhl a nedoběhl jsem to na jeden zátah), nejhorší jsem měl něco málo přes minutu takže se to zvládnout dá. Tedy abych to upřesnil, kritéria neměním pro muže a mladší 15 let. Pro ženy bud nové kritérium 4:30 (aby to bylo objektivnější, vycházel jsem z poměrů mezi muži a ženami u Cooperova testu). Howgh.

67

Počkej, Werty, tak zaběhl jsi kilometr naráz, nebo ne? Protože uběhnout 250 metrů za 50 sec. a říct si, hm, krát 4, hm, to vychází, to je opravdu nesmysl! To zvládnu taky, a aj rychleji. big_smile

Čí ruce ho rozhoupaly

68

Nezaběhl sad Prostě jsem to neudýchal.
Dnes to jdu zkusit znovu. A pak znovu a znovu.

69

Tak další referenční čas je 4:53
Sice dnes bylo dost teplo, ale běželo se mi lépe než včera.

70

Zombíka fyzické výdrže můžete od této chvíle získat také při splnění níže uvedených kriterií. Je jen na vás, jestli si vyberete původní nebo tuto novou variantu wink

http://i46.tinypic.com/mb5vgm.png

*) Provedení
Muži použijí tzv. vojenský způsob, země se dotýkají pouze ruce v šíři ramen a špičky chodidel, trup je napnutý v jedné rovině, hlava v prodloužení ramen. Ženy se mohou dotýkat země pokrčenými koleny.

71

Nu, čekal jsem nějakou reakci od Viky a nic! smile

72

kilometr 3,39
plavani 60 metru neni problem
svihadlo 3,01
pochod 41 km plna polni zadam o zeton

73

ty jsi voják?

74

Spíš airsofťák s velkýma očima. big_smile
Profesní přezkoušení je 15 km s 10kg zátěží, zrovna dnes jsme ho dělali na Šárce... kdo byl na Beskydské patrole, ten by to dal třikrát. smile
Pro sofťáky je "plná polní" tlumok vz. 85 se spacákem, chlebem a špekáčkama, a 41km je ve skutečnosti 8 km po rovné polňačce...

FOUR XX MERLINS
CARRY ME TO BERLIN

75

werty napsal:

Nu, čekal jsem nějakou reakci od Viky a nic! smile

A jakou? big_smile 12minutovku z duše nenávidím, ale aspoň takhle od stolu se mi to zdá vyrovnanější než první možnost. Uvidím, jeslti se mi bude chtít ve fitku těch 12 minut klusat nebo ne. wink

Mistress z brahminy.