1 Naposledy upravil: werty (12.9.2012 20:31:08)

Téma: Zombík fyzické výdrže

http://robinbrown.co.uk/wp-content/uploads/2009/06/gggggg.gif
Popis: Kardio, jedno z pravidel přežití v Zombielandu. A pokud si myslíte, že přežijete, když budete někde zalezlí jako pecky, tak jste na omylu.

Zombíka fyzické výdrže splníte pokud:
- dokážete uběhnout 1 km do 4 minut (ženy do 4:30)
- uplavete alespoň 60 metrů
- vydržíte 3 minuty skákat přez švihadlo

Pozn. pro mladší 15 let platí poloviční vzdálenosti, ale až dosáhnou požadovaného věku, musí se nechat přezkoušet wink

nebo

splníte všechny 3 kritéria z níže uvedené tabulky

http://i46.tinypic.com/mb5vgm.png
*) Provedení
Muži použijí tzv. vojenský způsob, země se dotýkají pouze ruce v šíři ramen a špičky chodidel, trup je napnutý v jedné rovině, hlava v prodloužení ramen. Ženy se mohou dotýkat země pokrčenými koleny.

Zombíka zatím obdržel: Longestus

Žetonek
https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/z_fyzicka.png

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Zombík fyzické výdrže

A chůze nic? Dokážete ujít denně víc jak čtyřicet kilometrů se zátěží?

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

3

Tak šup, udělej to co je tu napsáno a pak se vydej na pochod - za pár dní se ozvi a přihoď pár fotografiií wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

No, běh není moje silná stránka, proto se to snažím uhrát na chůzi, ve které nemám konkurenta ani v legionářském pochodovém tempu...

5

Zombík procházka, je určitě v plánu, ale zvěřejňuji postupně podle chuti a potřeby smile

Aktuálně je tu ten jeden kilometr, myslím, že se dá rychlou chůzi za ty čtyři minuty dát ačkoliv to asi nebude na rekord wink
Každopádně splnění tohoto zombíka v tomto počasí není žádný problém zaskáčete si přes švihadlo, proběhnete se k bazénu a osvěžíte se... pohoda smile

6

Rychlou chůzí ujdeš km za 6 minut, myslím. Takže to chce alespoň mírný klus.

7

Legionářské tempo je pětasedmdesát kroků za minutu, díky němu se dá překonat velká vzdálenost. S tréninkem je to zvládnutelné i na hezkejch pár kilometrů...

8

Dnes jsem splnil 1/3 zombíka, pokud bude příznivé počasí a dovolí mi to pochroumané rameno, tak ho na kempu dokončím smile

9

Tenhle zombík se nemusí dělat na jeden zátah? Good! Mám 1/3 hotovou (625 m v bazénu za 15-20 minut). big_smile

Mistress z brahminy.

10

Vymýšlel Werty, takže asi nemusí,  ale podle mě by to mohlo být aspoň v době podobné -> aspoň ve stejném půlroce smile

11

tak jestli je to na etapy tak bych chtěl ohlásit  splnění 2/3 a to plavání 60m sem splnil před čtyřmi dny na bazéně kde jeden bazén má 25m já vždycky plavu kondičku 500m a potom to skákání přes švihadlo to jsem dělal dnes smile takže už mi chybí jen ten jeden kilometr smile

12

Můžeš dát fotku svého švihadla? smile

13

Viky napsal:

Tenhle zombík se nemusí dělat na jeden zátah? Good! Mám 1/3 hotovou (625 m v bazénu za 15-20 minut). big_smile

Nemusí se dělat na jeden zátah, podstatné je splnit kritéria.

14

Viky napsal:

Má žena je převlečená vydra!

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

15

No vidíš a já myslel, že jezdila na surfu, protože 625m/20 min. je opravdu slušný výkon wink

16

Zítra zkusím ten kilometr běhu ve fitku na pásu. I když to nevidím moc valně, za stejný čas jsem si uběhla půl kilometru příjemným tempem.

Mistress z brahminy.

17

Držím palce. Už teď vím, že to zvládneš, protože půl km za 4 min je spíš vycházková chůze wink

18

Tak jsem si změřil rozměry rybníka, v němž jsem si byl zaplavat, a zjistil jsem, že jsem začal plnit zombíka fyzické výdrže. big_smile
Také celá trasa kolem Zamilovaného háje má dohromady 1,05 km, takže si asi půjdu zaběhat... smile
(s kuší, aby to nebylo tak snadné)

Čí ruce ho rozhoupaly

19

No, takže nic... fyzička je v loji, městský batoh a kuše v náručí běhu taky nepřidaly. big_smile

Čí ruce ho rozhoupaly

20

Škoda smile Co takhle to zkusit prvně bez zátěže?

21

Firejs napsal:

Škoda smile Co takhle to zkusit prvně bez zátěže?

No, hlavně ho zkusím večer, až bude trochu chladněji. Jak nesnáším vyšší teploty, tak jsem měl dneska pocit, že padnu. big_smile

Čí ruce ho rozhoupaly

22 Naposledy upravil: werty (3.9.2012 20:11:04)

Atletický ovál má 400 m, že?
Ovšem na středních školách asi jen 250 m, hm. tzn. uběhnout 4 kolečka

23

Ano. A furt mi to přijde sakra rychlé (a nepoměrně náročnější než pár skoků přes švihadlo a pár temp v bazénu).

Mistress z brahminy.

24

Hm, zkusím to a uvidíme.

Co na to ostatní? Myslíte si, že uběhnout 1km za 4 minuty je nad síly normálního člověka?
(Longestus to dokázal)

25 Naposledy upravil: fladi (3.9.2012 20:34:37)

Já to taky zvládl, ale podle mě se nedá soudit, já mám atletickou postavu a nohy sprintera... Ale už to není ani na klus, je to trošku silnější tempo. Možná 5 min. by bylo vhodných...

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.