1

Téma: Zombík kutilství

http://www.vlnka.net/eshop/images/03102_B.jpg
Schopnost samostatně vytvořit si věci potřebné je zajisté velice důležitá a právě proto je tu tento Zombík. K jeho získání musíte vytvořit několik předmětů, jenž Vám mohou zachránit krk.

Pozor! Nepočítají se předměty vytvořené již předem... je nutné je opravdu vyrobit.

Seznam předmětů
1) Nůž, nožík a prostě něco čím uřežete provaz, nakrájíte chleba a možná i někoho ubodáte k smrti smile
2) Zbraň - v žádném případě obyčejný klacek... luk/kuše (vhodné doplnit i šípem), mačeta, hřeby pobitá palice, oštep... něco na boj.
3) Nádoba/hrnek - na vaření či papání.. protože ani v apocalypse nebudete chtít svou polévku držet v rukou big_smile
Pochopitelně nesmíte např. vzít čepel z nože a přilepit ji na dřívko... zkuste se zamyslet jak vytvořit tu čepel - lidé to uměli i v dávnověku.

Ke splnění je vhodné odevzdat krátký popis(klidně i výroby) a fotografii!

Odznáček
https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/z_kutil.png

Samozřejmě můžete tvořit po jednom předmětu a postupně se nám tady chlubit! Tak který šikovný člověk z naší komunity, získá zombíka jako první?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2 Naposledy upravil: Logan Raise (24.6.2012 09:47:41)

Re: Zombík kutilství

Časem určitě taky, je dost lehkej. Pomocí flexy udělám nůž, pomocí pilky na železo a svářečky nádobu, a zbraň bude pajcr...
Leda bych ještě mohl skočit do hrnčířské dílny a udělat hrnec...

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

3

Pro mě bude nejtěžší oříšek ta nádoba ale určitě ji zvládnu

4 Naposledy upravil: Logan Raise (24.6.2012 13:46:56)

Pokud máš dílnu, tak nádoba není problém... smile
Uděláš cokoliv, co neteče a uchovává vodu, a je to nehořlavé. stačí klidně nahejbat plech do tvaru misky, vypadá to příšerně, účel to plní. Pokud si kluk šikovná, uděláš nahoře dírky, provlečeš drát, a máš primitivní a ošklivej kotlík...
Nicméně ukoval sem si primitivní pajcr, teď jen přijít na to, jak ho vyfotit...

5

Super, už se nemůžu dočkat prvních výtvorů - a kdo udělá nejhezčí hrnec dostane pochvalu administrátora wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

6

Vidíš Logane ten kotlík mě nenapadl, a ještě co je Pajcr?

7 Naposledy upravil: Logan Raise (24.6.2012 17:24:54)

Alespoň u nás páčidlo. Já ho teda neohejbal, jen sem mu udělal něco jako špičku, aby se s ním dalo bodat. Je to prostě tyč, kterou mimochodem budu používat na bourání zdí... smile
Ale machr bude ten, kdo postaví Tardis!!!

8

Tak co pánové, jak se Vám výroba povedla? Pochlubte se wink

9

Firejsi musím hrnec? nestačí pánvička? smile tu totiž mam big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

10

Nádoba, to je myslím i pánvička, pokud se sní dá sníst polévka, jen by bylo vhodné vyrobit novou - a popsat postup jak jí vytvořit wink

11

výroba nádoby:

1-  vodvírákem otevřu konzervu fazolí nebo lunchmeatu
2- šežeru
3- vypláchnu
4- mám nádobu

nebo:
1- najdu petflašku
2- přeříznu na půlku
3- mám sklenici

big_smile

12

ona je placatá... sad big_smile
Luna: ta plechovka je dobrej nápad wink

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

13

jo v jednoduchosti je síla .. big_smile

14

Luna: Mno a tohle přesně nesplňuje pravidla tohoto zombíka wink
Vzít nádobu a říct, že je to nádoba, není správná cesta.

Mnohem lepší je jednoduché ohýbání plechu - podobně by se dal vytvořit i nožík - třeba i s té plechovky.

15

Řeším fotky, jinak jsem spokojen...

16 Naposledy upravil: Luna (4.7.2012 11:04:48)

něco na inspiraci .. i když to hraničí se zákonem ,..
http://gumovasobeslav.blog.cz/0801/podo … ene-zbrane

17

Mno, to už chce opravdu aspoň zombíka kutilství třetí úrovně smile A toho ještě nemáme.

18 Naposledy upravil: fladi (4.7.2012 11:21:58)

Luna napsal:

něco na inspiraci .. i když to hraničí se zákonem ,..
http://gumovasobeslav.blog.cz/0801/podo … ene-zbrane

Do tohohle se radši opravdu nepouštějte, jinak máte na krku neoprávněné ozbrojování. A taky vám to může bouchnout do obličeje.
Je lepší si vyrobit třeba mačetu. Vezmete kus kovu, uříznete potřebný tvar, obmotáte rukojeť provazem a máte to...

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

19 Naposledy upravil: toudi_sk (12.7.2012 16:40:08)

tak toto by som chcel zmastiť do zombiekempu, nožík a mačeta no problem, jediný zádrhel trochu v nádobe, pretože sa mi ekluje v dielni zmastiť niečo ošklivé za 2 hoďky
sad 

inak nožíky sú moja vášeň a ako pozerám na počet užívateľov, každému by som
mohol dať 2 a ešte by mi 50 najobľúbenejších zostalo

z materiálu, čo som dnes vylovil zo šuplíku mi asi uznáte akurát ten pilkový plátok, čo? big_smile

http://s10.postimage.org/7jhyua44l/zombienozik000.jpg http://s12.postimage.org/tiib6rhkp/zombienozik001.jpg

20

Jsem zvědavý na tvé výtvory smile

21

Myslím, že i tu fixu můžeš použít smile Každopádně, nože evidentně umíš - tak jsem zvědav jak si poradíš z nádobou smile

Ta klidně může být i uplácaná z hlíny, pálená.

22

fixa je len na porovnanie, ten nôž je z nejakého potravinárskeho stroja na sekanie, hrubé do 1cm a  jednostranne brúsené + cez tie diery sa dá uchytiť rúčka

ale môj najobľúbenejší nožík je v púzdre do topánky

http://papermodelers.sk/hostimages/5m69FpT1Fl8q1bHBuwSl_thumb.jpg

no a čo sa nádoby týka, na záhrade sme mali tak ílovitú pôdu, že som z nej "vypaľoval" strýkovi popolník, zistil som to tak, že po spálení buriny boli v popole také hlinené guličky vhodné do praku, lenže po otcovej smrti sme ju vrátili záhradkárskemu zväzu, pre mamu to bolo autobusom ďaleko a navyše je to tam už dosť opustené, pretože je vysoká spodná voda a dala by sa tam posledné roky skôr pestovať ryža, ako iné veci, v roku 2010 tam kačka vychovala mladé a voda tam bola asi do júla (července), bežne sa nám tam preháňali rybičky a všade boli naťahané žabie vajíčka a naši vypestovali cibuľu a pár kvetov v dvoch 200 litrových sudoch a vo vani, v normálnej záhrade tam majú ľudia vodu, ale my pôdu

ešte v robote kuknem do garáže, mám tam druhý rok odložené klátiky zo slivky a čerešne, či by sa to nedalo použiť na vypaľovanú nádobu/ misku, prípadne to načnem v robote vrtákmi a frézou a dovypaľujem v kempe

23 Naposledy upravil: fladi (17.7.2012 13:17:12)

Dnes jsem začal vyrábět nůž a zbraň. A chci se zeptat, může být zbraň páčidlo?

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

24

Tuším, že ne, ale definitvně musí rozhodnout Firejs.

25

Páčidlo formou - vezmu trubku a mám hotovo určitě ne.. pokud ho ale nějak ukuješ ze železné hroudy, tak určitě smile Tedy pokud bude vypadat jako páčidlo: https://www.google.cz/search?hl=cs& … sgarjJy7Bg

No dobře, nebudu tak moc náročný, ale když popíšeš postup tvorby a bude obsahovat více než dva body, tak by to mělo být v pohodě smile