26

Re: Zombík přežití!

Já jsem sice byl venku docela hodněkrát, ale na tohle jsem si zatím netroufl... I když na tom vlastně nic není, že ano.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

27

Před týdnem, když bylo ve čtyři ráno osmadvacet, na tom opravdu nebylo nic než psychický nezvyk. smile Teď se pomalu přesouváme do víc hc modu...

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

28

Já se na to chystám teprve, až budu mít k dispozici kvalitní nůž. S tím co mám bych se nemohl ani v zoufalství podřezat...

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

29

Hlasujem, toto je kvalitný príspevok, keď vidím niektoré "tiežnože", je mi do plaču.

30

Já třeba minulý víkend spal ve skorohorách v jednom údolí, kterým prochází slovenská hranice a ještě se to jen ve spacáku položeném na hromadě posekané trávy dalo... Nejhorší bylo, že jsem ležel s kopce a tak jsem furt klouzal dolů. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

31

chekotay: jinak, co to máš z nůž? smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

32

Coid Steel Trajlmaster
http://chekotay.rajce.idnes.cz/Zbrane/#DSC03555.jpg

Čí ruce ho rozhoupaly

33

Cold Steel Trail Master.

34

Chtěl jsem se opičit a koupit si ho taky. Ale... Je jaksi na mě příliš drahý... sad Student aby si koupil hezkou věc... Radši si nejdřív pořídím nové boty...

Yarpen Zigrin

35

Toudi, těsně vedle. ;-) Podívej se pořádně.
Wolf: Já se ho chtěl původně zbavit, protože je dost k ničemu, ale zdá se, že tímhle zombíkem jsem si na něj nějak zvykl... a vůbec, víc nožů víc umí. smile
Pro inspiraci si ten můj odkaz proklikej a podívej se na další nože.

Čí ruce ho rozhoupaly

36

big_smile kópia? OMFG

37 Naposledy upravil: chekotay (24.8.2013 17:57:57)

Ale no tak, snad sis nemyslel, že bych za zbytečné, neohrabané napichovátko medvědů dal $600? :-)

EDIT: Ty, toudi ale s těma nožema jsi mi připomněl - nebral jsi od nás jeden keramický nůž, že ho zkušís nabrousit na nějaké speciální brusce? Tuším ten s černou rukojetí.

BTW: Jeden maďarský typ tanku se kdysi jmenoval "Toldi I" - je sranda to číst v textu a neustálá automatická záměna za "toudi" je obzvláště pikantní! :-D

Čí ruce ho rozhoupaly

38 Naposledy upravil: Sybrakos (12.1.2014 14:53:45)

Ten Chekyho fotoromán mě navnadil tak, že to asi hned příští týden vyzkouším.:) Stejně se pojedu mrknout od prostoru pro připravovaný larpík;)
Firejs, Werty: Můžu si doufám vzít k přespání spacák...?

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

39

No, neměl bys. Popravdě řečeno.

Plachtu jsme onehdá zakázali, ale... A tehdá to bylo taky zimě, tak nevím - klidně si ho asi vezmi.

40

Zdravím smile chystám se na to v létě i s fotodokumentaci ovšem tam budu i s kamarádem... tohle dělám každý léto smile čaj si dělám kopřivovej nepotřebuju žádnej pytlík čaje smile dokonce sme převařovali vodu a i když sme měli stan chtěli sme is postavit přístřešek který se nám také vydařil.. o této strácne jsme nevěděl takže se do toho pustím v létě jelikož je mi 17let a jsme student mám problém i s povolením od rodičů smile

41

Tak pokud už jsi to zkoušel, tak to určitě zvládneš znovu. wink

42

Takže pánové:
Voyager
Sybrakos
Firejs

se nechali slyšet, že tohoto zombíka pokoří tenhle rok. Držme jim palce a fanděme až se z nás bude kouřit!

43

Pokusím se o něj jakmile si koupím foťák

44

Tohle jsme s kámošema zkoušeliale když mi bylo 17 takže promlčeno.Petr

Petr

45

A sakra. Akorát jsi mi připomněl, že jsem to tento rok slíbil splnit. big_smile

46

Počal jsem trénovat. Ve tři ráno jsem schoval před blížící se bouřkou do této krásné místnosti v nějakém skoro opuštěném JZD. Stačilo jen projít chodbou, pak jakoby koupelnou a hle - postel i s dekami! Jen jsem neměl odvahu zachumlat se do nich. big_smile

Takový bezdomovecký styl. Mohu doporučit. Spal jsem asi tři hodiny a tak dobře jsem se ráno už dlouho necítil.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/9457690/foto/WP_20150718_06_12_02_Pro.jpg

47

Ahoj hlásím se o tohohle zombíka fotky přidám až si vzpomenu jak se tady nahazujou

48

Paráda. Fotky viz Toudiho manuál: http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.php?id=764