76

Re: Zombík síly!

Sheparde, gratuluji - je to dobrý čas.

Wolfricu, jsem zvědav na tvoje dojmy s maskou :-)

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

77 Naposledy upravil: Wolfric (26.2.2013 13:22:01)

Asi jsem si vylepšil čas... smile mám to za 1:52:9... Spocenej v obličeji jako prase, blbě se mi dejchá(tako když máte angínu a jdete ven do mínus 5°C), trochu bolí hlava, ale jsem sjetej pocitem že jsem to zvládl, a od minula se polepšil...
EDIT: měl jsem pravopisnou chybu smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

78 Naposledy upravil: toudi_sk (26.2.2013 14:30:23)

Gratulujem, navyše nie v 100% zdravotnom stave http://forum.madbrahmin.cz/images/smilies/icon_ano.gif.

Wolfric napsal:

Mal si? A kedy, veď ich tam ešte stále máš big_smile (nebavíme sa o slangových výrazoch).

79

toudi_sk napsal:

Gratulujem, navyše nie v 100% zdravotnom stave http://forum.madbrahmin.cz/images/smilies/icon_ano.gif.

Wolfric napsal:

Mal si? A kedy, veď ich tam ešte stále máš big_smile (nebavíme sa o slangových výrazoch).

Během cca 5-ti minut jsem byl zase v pořádku a pokračoval v běžném cvičení (ještě 30 kliků a 20 sedlehů)
Jakou? big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

80

Také ti Sheparde gratuluji k získání zombíka. Doufám, že nezůstaneš jen u tohoto! wink

81

Vylepšil jsem si rekord na 1:59

82

Tak to je skvělé! Pokusíš se svůj čas ještě vylepšit?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

83

Uvidím, teď chci hlavně zvládnout tu fyzičku.

84

Ahoj všichni !!! Omlouvám se že jsem zde nebyl tak dlouho. Měl jsem rozbitý PC. Každopádně jsem se nudil a udělal jsem si pár zombíků. Patří jsem i tento. Můj čas 2:09.

85

To je slušnej čas wink Gratuluji.

86

Taky mi to dalo zabrat. Zítra bude Zombík samoty.
Jen se chci zeptat,když jdu do školy a tam se nudím to ho taky plním ne ???

87

Nene, zombíka samoty nemůžeš plnit ve škole. Přečti si pořádně zadání...

Leda, že bys byl školník a zašil se na celý den do sklepa big_smile

88

Já vím,ale ve škole máme zatažené závěsy a taky se tam nudím. A o přestávkách nechodím na WC nic. Sedím tam a spím.

89

A jsi tam naprosto sám?

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

90

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/6899861_460s_v1.jpg

Mistress z brahminy.

91

01:53.24

92

Dobrý a nějaký pocity?

Viky: Vidím to až teď a paráda - tohle udělat ráno, tak už se asi do práce ani nedoplazím. big_smile

93

Jen hlásím, že na posledním kempu překonal Play3r svůj rekord... Tuším, že tentokráte to zmákl za sympatických 2:10.

Co ostatní? Není aktuální letní počasí vhodné ke sportovním výkonům?

94

"Aktuální letní"? U nás už asi 3 týdny prší, normálně si topíme v kamnech big_smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

95

Vzhledem k tomu, že v Brně také v jednom kuse hustě prší, měl Firejs patrně na mysli plavání. big_smile
Ovšem ve vlněných podvlékačkách, jelikož venku je tak 14 stupňů.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

96

Dobrá, ale až na déšť, zimu a všudypřítomnou tmu je letošní léto ideální!

Já třeba suším už čtyři dny prádlo na balkoně. big_smile

Každopádně to vypadá, že už zase budu mít čas na cvičení (a hlavně nějak musím zahnat abstinenční příznaky) takže dneska - budu po delší době opět cvičit. wink

97

Tak at ti to vydrží aspon sympatický měsíc.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

98

Popravdě jsem se dokázal jen pověsit... Jsem tak unavenej a neštastnej ze života, že jsem se nepřitáhl ani jednou. smile

Tak jsme si teď na večer dal aspoň procházku. Zítra to zkusím znovu.

99

Hele, zvedl jsi mi sakra náladu, já jsem si navrtal háky do stropu, zavěsil tam lano jako hrazdu a pak si nadával do tupých kriplů, když jsem zjistil, že umím udělat maximálně tři přítahy za sebou... dobrý, nejsem nejhorší! :-D :-D

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

100

Paráda!