51

Re: Zombík síly!

Super!

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

52

Dekuji, mile jsem se prekvapil, cekal jsem tak o 20 vterin vic big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

53

gratuluji cool

54

Tak dneska jsem zvládla zombika síly s odřenýma ušima. Čas 2:59 a ňáký drobný, ty jsem si nestihla všimnout, než tam skočili tři minuty.  Byl to celkem mazec a nejhorší byly kliky. Aspoň vím, že musím víc makat.

55

Super! smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

56

tiež obom gratulujem

57

Výborně VallHell. Velmi gratuluji! smile
Tuším jsi první děvče, která ulovila tohoto zombíka...

58

Je to ještě aktuální? Udělám si čas a bude.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

59

ValHell napsal:

Tak dneska jsem zvládla zombika síly s odřenýma ušima. Čas 2:59 a ňáký drobný, ty jsem si nestihla všimnout, než tam skočili tři minuty.  Byl to celkem mazec a nejhorší byly kliky. Aspoň vím, že musím víc makat.

Blahopřeji smile

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

60

Blahopřát k dva měsíce staré události mi přijde trochu mimo wink

Sybrakos: Můžeš se do toho pustit kdykoliv tvé srdce a mysl uznají za vhodné.

61

Firejs napsal:

Blahopřát k dva měsíce staré události mi přijde trochu mimo wink

Já vím, ale i tak... na holku to je docela výkon a tak jsem prostě musel tongue

62

Mission succesfull.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

63

Jaký máš čas Henry?

64

Uff..Čas jsem neměřil. Než bych se natáhl po mobilu, bylo by to v hajzlu. Každý úkon mi trval stejně jako ten před ním a za ním, cca 1-2 vteřiny, víc ne. Podle propočtů jsem to splnil, ale pokud budou výhrady, požádám někoho z rodiny, aby mi to stopkama na mobilu zítra fakt čeknul.

65

No, to je opravdu podmínkou. Když už neměříš přesně, tak si alespoň nastav minutku nebo tak...

66

Ták, můj prozatimní čas je 2:10, ale budu to zkoušet kažý den a na konci týdne dám vědět jak jsem se zlepšil smile Největší problém jsou dřepy protože jdou pomalu big_smile

67

Tak držím palce.. snad trhneš místní rekord.. což bylo tuším kolem 1:30 wink

68

Inak spravil som ,,zombíka síly" za 02:05.33 ale asi je mi to na kkt keďže ja ,,vo všetkom klamem a v živote som nehovoril pravdu" ale dobre nevadí. Mne stačí že som to dokázal a vy ma môžte zjesť. Uff.. kliky ..dajme tomu ..brušáky light!! ale drepy to stálo vážne z starou beul tam som stratil čas. ahh

69

Gratuluji, dřepy jsou alespoň co tak pozoruji obecně největší problém.

70

Také gratuluji k 1. ulovenému zombíkovi.

71

No ja zomrem ..moje asi prvé pozitívne komentáre na moju osobu:P Asi začnem oslavovať:P (toto bolo bez sarkazmu, vážne!!) smile

72 Naposledy upravil: toudi_sk (5.2.2013 20:29:58)

nenechajme sa tým príliš unášať, áno? ja som nedokázal prečítať poriadne ani jeden tvoj post big_smile

to sú len admini taký dobráci a preferujú prezumpciu normálnosti pred trollizmom, ja to beriem z opačného konca a úprimne, teba by som musel spoznať naživo, aby si odčinil svoj pompézny nástup, lebo som si z neho na riť naozaj nesadol, podľa mňa máš tak 12.5r +/-

73

Před pár dny jsem si na to při tréniku vzpomněl, čas 1:56 celkově, naposled jsem dělal sklapovačky, ale omylem jsem nezapl čas, tak jsem to opakoval, mohl jsem mít ještě lepší čas...

74

Gratuluji! cool

75

Nudím se, zítra dělám komisionálky ale nechce se mi učit... Takže si jdu vzít plynovou masku a cvičit, kolem poledne nahlásim čas smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin