26

Re: Zombík síly!

To jsi teda frajer. Můžu se zeptat při které části?

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

27

no dělal sem kliky přiběhl muj pes (já ho neviděl) strčil do mně já se lekl ohnal se po něm levačkou a pravá mě neudržela a skončil sem v nemocnici.

nejrychlejší smrt je pomalá smrt..

28

Hotovej Rambo. Jen já jsem asi divnej, když umím dělat kliky na jedné ruce...

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

29 Naposledy upravil: toudi_sk (1.8.2012 17:10:11)

poznám babu, ktorá si zlomila malíček na nohe, keď ním pri chôdzi na boso kopla do tenisky

30

Tak to je hodně blbá karma. big_smile

Mistress z brahminy.

31

Hlásím ulovení Zombíka síly. Čekal jsem že bude těžší. Čas: 02:24.4

32

Super, dneska nebo zítra budu zombíky opět zapisovat do tabulky wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

33 Naposledy upravil: Wolfric (28.8.2012 10:20:20)

fladi: já neumím udržet rovnováhu... hmm jinak sílu mam, asi začnu chodit na jógu smile
EDIT: večer se do tohoto zombíka pustím wink

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

34

Wolfric napsal:

fladi: já neumím udržet rovnováhu... )

Musíš ze široka roztáhnout nohy a natočit tělo...

35

Tak se hlásím o tohoto zombíka. Čas 1:52:72.
Jo jinak koho by zajímalo cvičení a posilování tak toto je přesný příklad jak to nedělat.

36

Levi, gratuluji a s tím dodatkem souhlasím, ono v tomto úkolu ale nejde o to udělat si jedním kolem megasvaly, ale spíše o to vstát ze židle a trochu  se zapotit - někdo to nedá a možná ho to inspiruje k pravidelnému cvičení... smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

37

Insipirovalo tě to? wink

Mistress z brahminy.

38

Mě? Já se přiznám, že jsem to udělat ani nezkoušel - fyzicky jsem schopen ke spokojenosti těla praktikovat asi jen ty kliky.

Co se týče pravidelného cvičení, tak je na denním seznamu už více než rok/dva, ale bohužel mě nějaká vyšší síla nutí dávat si i několikatýdenní přestávky big_smile Zítra začnu.

39

Tak ještě před tím než jsem začal plnit zombíka všudespáče jsem se rozhodl si trochu zacvičit big_smile stopovala mi to sestra a nejhorší byly ty její komentáře jako ,, dělej seš pomalej,, a ostatní big_smile no nakonec jsem to zvládl za 1:51:52 z cehož jsem byl mile překvapen smile tak zatím se mějte a já jdu spát na zem big_smile

40

Uvádět jako příklad Hanibala je trochu slabé, ne?:D Ten dělá workout snad celej svůj život tak je jasný že podle toho bude vypadat, ale ten old man dost blázen. Ty partie myslím, že třeba lýtka cvičit nemůžeš izolovaně, možná tak běh, pak taky třeba ramena se blbě dělaj s vlastní váhou..
Ve fitku kam chodím já takovej problém ani nemáme.. Joo, hodně lidí tam při cvičení třeba kecá, ale jsou to bedny který si pak hoděj na bench třeba 120 a jedou série...

„Jestliže mi někdo dovede přesvědčivě dokázat, že nesprávně soudím nebo jednám, milerád své mínění změním; neboť hledám pravdu, kterou ještě nikdy nikdo škodu neutrpěl. Škodu mívá leda ten, kdo setrvává ve svém klamu a nevědomosti.“

Císař Marcus Aurelius Antoninus.

41

Sbohem, sedy-lehy, nějak jsme si namohl kostrč nebo co, bolí to pekelně. :-/ K felčarovi se mi teda nechce, zkusím to napřed rozchodit... big_smile

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

42

To co rikas je mi jedno ja to skusim big_smile

....

Ok dal sem to za.... 1:42:XX(Nevim kolik setin)

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

43

Fakt? Sportuješ? Co ti dalo největší práci?

44

Asi ty sedy - lehy

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

45

prosím uznat zombíka síly. Teď jsem komplet udělal za 2:22,25

průběžné časy:

• dřepy - 0:36,06
    sed/leh - 1:42,75
    kliky - 2:22,25

Na sedy-lehy si dávám pěnovou podložku(něco jako kus karimatky). Nemám rád odřenou kůži na..., no tam dole wink

46

Gratuluji, taky se na něj chystám, tak snad brzy.

47 Naposledy upravil: Linot (10.11.2012 16:47:51)

b) zvládnout celého zombíka s plynovou maskou s funkčním filtrem

aaa fuuuu mam ji doma, vyzkoušim to z taktickou vestou big_smile big_smile

jo a čas mam 01:42.4 (kdyby se semnou nehejbal koberec tak by to bylo možná lepší. )
bez taktické vesty big_smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlatiš sekerou, umřou.

48

Gratuluji, máš jeden z nejlepších časů

49

diky.. a somzdřejmě gratuluju všem co to dali wink
- btw jdem dost zvědavaj až to vyzkoušim z tou plynovou maskou big_smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlatiš sekerou, umřou.

50

Hrde se hlasim o ziskani zombika v case 2:09:6 minuty smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin