1

Téma: Zombík síly!

http://i.istockimg.com/file_thumbview_approve/7904102/2/stock-illustration-7904102-rooster-strenght.jpg
Příběh: až to někdy příjde tak ti rozhodně nebude stačit inteligence a schopnost přežít v přírodě! Budeš se potřebovat bránit a k tomu potřebuješ sílu a dobrou kondici.

Právě proto je tady tento zombík, má za úkol tě dostat do dobré kondice a věř, že abys ho zvládl jí musíš mít!

Úkolem je během 3 minut udělat:
- 30x klik,
- 30x sed-leh,
- 30x dřep

Tzn na každý cvik máš pouhé dvě vteřiny! Ani zombíci nebudou milosrdní...
Zombíka na starém fóru získaly:

postrelenej - 2:09.15, podruhé: 1:59,
werty - 1:52,
kárl - 2:11,
Wallysak - 1:58:86,
Voyager - 1:52
Steel - 1:42:23  
Fladi - 1:53:09
Longestus - 1:37:6

Registrovaný rekord: 01:37.43 od neregistrované osoby,

Žetonek
https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/z_sila.png

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Zombík síly!

A co já Longestus 1:37:6
taky jsem psal na staré fórum

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. ...
Kenjutsu
Bushidó

3

Jo, vím o tobě - tvořil jsem ty tabulky, ještě před tím než si to udělal tam wink Dopíšu tě všude.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Díky

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. ...
Kenjutsu
Bushidó

5

A tady zase chybí samotná síla, tedy uzvednutí určité váhy, manipulace s určitou váhou a nosnost...

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

6

Nechybí.. evidentně jsi zatím nezvládl udělat ani to co tady je napsané wink

7

Myslím tím, že budeš muset pohybovat se třeba s čtyřicetikilovým batohem, což je trochu něco jiného, než cviky... Nicméně ani nezvládnu, opasek mi zničil kříž a lehy sedy prostě nezvládnu...

8

Jn, sedy lehy jsou pro některé lidi problém... snad nabídnout alternativu v dalším cviku - jak se jmenuje takovéto zvedaní sebe sama na tyči? To asi nebude v poměru 30 za 30, že?

9

Jmenuje se to zdvih a ten poměr byl byl opravdu zajímavý smile

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

10

A kolik by se jich dalo tak za minutu udělat? Nebo ideálně aby to bylo podobně fyzicky náročné?

11

Jeden...

12

Tak to nic ve zlým, ale to asi neprojde.

13 Naposledy upravil: fladi (24.6.2012 19:26:01)

Firejs:Já jich dám 9 za cca 15 sekund. Víc ani prd. prostě svaly už na to nemají. A to jsem v tom nejlepší ze třídy.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

14

Přítah nebo taky shyb. Je třeba hlavně určit jestli nadhmatem nebo podhmatem, úplně rozdílný kategorie. Podhmatem dá asi kde kdo, nadhmatem je to o dost těžší.

http://www.kulturistika.com/pritahy-shyby-na-hrazde

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

15

TOhle bych snad dal big_smile

Když jste proti nákaze imunní, neznamená to že vás nemužou zabít...

16

Další tvůj zbytečný příspěvek.. už mě to začíná štvát. Proč prostě nenapíšeš:"Ano, jdu do toho - za pět minut napíšu svůj čas?" Nebo to rovnou neuděláš a neřekneš nám o tom.

Mno, ale nevím jestli to na tebe nebude trochu moc velká zátěž, přecejen tě nechci mít na svědomí.

17

Dám si prvně ten týden tréningu a pak se do toho zkusím opřít. Snad to zvládnu, děcka z tělocviku předběhnu za 7 sekund (když jsem v kondici) big_smile

Když jste proti nákaze imunní, neznamená to že vás nemužou zabít...

18

Tak hlásím se o zombíka síly... Tyhle věci dělám každý večer smile a v čase jinak by mě načapal pes big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

19

Děláš to každý večer..? Opravdu si každý večer dáš během tří minut 30/30/30, bez přestávky? Jaký je tvůj čas?

20

jo aha, já myslel že to je na každou fázi big_smile no, zkusím dneska večer .) všechno pod tři minuty wink pak poreferuju wink

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

21

------

Na letním zombím kempu tohoto zombíka obdržel Chekotay s časem 2:50 a kliky s nasazenou plynovou maskou wink

22

Firejs napsal:

------

Na letním zombím kempu tohoto zombíka obdržel Chekotay s časem 2:50 a kliky s nasazenou plynovou maskou wink

Ještě teď mě bolí břišní svalstvo... big_smile Ovšem ty kliky byly škaredé, na příští akci se pokusím vám
a) předvést hezčí kliky
b) zvládnout celého zombíka s plynovou maskou s funkčním filtrem
Budu trénovat. smile

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

23

Tak to už se nemůžu dočkat big_smile

24

Trénujte hoši a děvčata. Level 2. bude obtížnější big_smile

25

čau lidi plnil jsem zombíka síli a zlomil sem si pravou ruku.

nejrychlejší smrt je pomalá smrt..