51

Re: Word War Z

Právě bych řekl, že tím koncem (vlastně vyřešili problém) si zavřeli vrátka na další pokračování. Tedy pokud si neusmyslí nějaké další mutace.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

52

To se vám divím já měl dio brýle a přes to ty 3d a za celou dobu koukání ani jeden problém smile

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

53

Jen Vám nabídnu k poslechu úvodní píseň: http://www.youtube.com/watch?v=j97WR_slydY a zbytek soundracku: http://www.youtube.com/watch?v=IUM-Euos20Q wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

54

Stalkercz napsal:

To se vám divím já měl dio brýle a přes to ty 3d a za celou dobu koukání ani jeden problém smile

No já brýle bohužel nechal doma takže jsem to nemohl vyskoušett, ale vím to z předchozích zkušeností.

55

U mě je ta nevýhoda že já mám 3. dioptrie na dálku , ale je to tak naprd že když jsem bez brýlí , tak si ani nezavážu tkaničky do bot big_smile , takže je naštěstí nosím všude u sebe , když jsem byl menší tak jsem si myslel když je budu nosit celý den že se to zlepší no skutek utek.

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

56

hmmm tak několik postřehů:

+   výroba chráničů  z časáků a kobercové pásky ...
+  mělo to docela dějový spád
+  mě se líbí že to mělo polohapyend

-    chyběly mi vojenské bitvy z knížky Yonkers atd ...
-    celý svět se nakazil okamžitě, žádná jednotlivá vzplanutí
-    chyběl mi tam i odlišný postoj jednotlivých armád .. rusko-tvrdá disciplína nebo smrt /usa-namachrovanost atd.
-   Jeruzalém a jeho slaboduchá ztráta - že by tak nadčasově vybudovali zeď a udělali takovou kravinu, jakože tlampače a megafony a kravál??

ale celkem se mi to líbílo

57

Nikoliv okamžitě, ale pomocí letadel - stejně jako v knize. Na začátku měli infekční dobu týden a na konci už těch deset vteřin. :-)

58

Světová válka Z s Bradem Pittem. Investice do filmu byla 190 milionů dolarů, tržby jsou zatím cca 423 milionů dolarů.

Film ještě stále běží... Tak bych řekl, že je to nakonec docela úspěch i po finanční stránce tak snad to filmaře inspiruje a  uvidíme nemrtvé, oživlé či nakažené v kině alespoň jednou za čas, i když zpřístupněností od dvanácti let. smile

59

Akorát mě opravdu překvapilo kde vzali že zombie byli takhle rychlí když v knížce bylo jasně napsáno jak v kapitole kdy dobývali zpátky Ameriku že čekali na zetka a mezitím pouštěli Iron Maiden.

60

Scénárista to vzal ve své hlavě a producent mu to schválil.

Pravděpodobně došli k závěru, že pomalý zombie by dostatečný počet diváků nepřetáhl, rychlí už tu také párkrát byli a tak vsadili všechno na ty co jsme mohli ve filmu vidět. Standardní zombie scény si ale neodpustili (schody, laboratoř) a to je jen dobře.

61

Jen si zavzpomínejte na Izrael: http://www.youtube.com/watch?v=ymHRZCxs-hQ smile

Alternativní konec popisující bitvu v Rusku ještě stále není dostupný.

62

Já to ještě pořád neviděl. :-/ Není zdroj.
Ale četl jsem na čsfd že po velkém úspěchu se zvažuje dvojka.

63

Mám dojem, že to ještě na DVD nepustili, takže budeš muset ještě chvíli počkat. Jestli bude dvojka? Klidně být může, nevyčerpaných námětů z knihy je hodně.

64

Tak jsem to konečně dnes viděl!! No, je to nadprůměrně dobrý film. Což je bohužel méně než by se od počinu s takovým rozpočtem dalo očekávat. Měla to být bomba. Ale není. A ty akrobatické zombíky jim neodpustím. Kdyby jenom běhali tak to ještě beru ale oni skákali jak opice.

65

Občas trochu skákali, ale většinou ne... A naopak je spíše překvapení, že je to nadprůměrně dobrý film.

66

Sundali vrtulník. Vrtulník!! Co k tomu dodat.

67

To zkoušeli před pár lety i ve dvacet osmu týdnů později, jenže tam tam dopadli pánové zombíci trochu hůř... Takže asi chodili do posilovny. smile

-> http://www.youtube.com/watch?v=Uye6IO6Odp4 Hrozná kvalita obrazu a možný spoiler, ale připomnělo mi to, že už jsem tento skvělý film pár let neviděl... Asi bych to měl napravit. smile

68

na knížku to bohužel nemá :-(

69

Je to úplně něco jiného, tak nemá smysl srovnávat. Oboje dvoje je fajn.

70

Super!

Jak píšou na Stuďne tak první díl zaznamenal úspěch a tak už se rozjeli práce na dvojce!

Byl to prý nejvýdělečnější film s Bradem Pittem! tongue

http://www.studna.net/modules.php?name= … mp;catid=3

71 Naposledy upravil: Luna (29.5.2015 08:52:44)

Světová válka Z pokračuje              22.5.2015    zdroj ČSFD

Jen málo filmů vyjde z produkčních problémů tak vítězně. Světová válka Z v půlce natáčení neměla ani konec a musel se vymýšlet nový, nakonec to ale diváky netrápilo. Vyrazili totiž do kin v hojném počtu a nechali tam 540 milionů dolarů, což film dotlačilo do černých čísel a dokonce mu to zajistilo pokračování. O tom pravidelně slýcháme už od premiéry. Až nyní ale bylo potvrzeno, že se v něm opravdu vrátí Brad Pitt a že půjde do kin 9. června 2017. V ten samý den má mít premiéru Fantastická čtyřka 2, sequel letošního superhrdinského rebootu. Studio Paramount ale zřejmě cítí, že konkurence tenhle termín nevyužije, a tak marvelácké rodince šláplo na krk. Schválně, za jak dlouho bude tenhle duel odpískán...

9. června 2017

http://www.csfd.cz/film/359553-world-war-z-2/diskuze/

72

Parádní zpráva.

Film jsem viděl v kině (a těch 50kč za premiéru anebo co to bylo vůbec nelituji) a přestože bych k tomu mohl mít dost výhrad. Rád kouknu na dvojku.

Krve se asi nedočkáme ani tentokrát, ale zombie velkofilmů je kritický nedostatek.