26

Re: Word War Z

tracker: půjdeš taky?

27

http://www.buyzombie.com/wp-content/uploads/2013/04/world-war-z.jpg

28

To je prostě srandovní big_smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

29

To je jak zombabylonská věž big_smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

30

Jak vidím ten plakát tak se fakt bojím aby moji oblíbenou knihu nezmrvili nějakýma super-zombíkama. Ještě jsem ochotný, i když nerad, připustit zombíka který běží nebo leze po zádech druhému ale aby vyskakovali do vzduchu a sestřelovali vrtulníky?

31

To je pravě ten humor big_smile Když se dle prvního traileru dokáží valit ulicemi a lézt přez zdi tak nečekám mnoho jiného.. oni asi berou, že ve městech žíjí miliony lidí ne jak zombie filmy většinou ukazují... takže miliony bežících zombií prostě funguje tak, že lezou po sobě až k vrtulníku - tuším, že v "první knize krve" byla povídka, kde masy lidí tvořili "velké postavy" a praly se mezi sebou. Což tedy nemá žádnou souvislost, ale už jsem moc unavený a tak mi to možná už moc nemyslí smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

32

tak jsem narazil na datum premiéry. 27 června

33

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2013/04/is-that-a-cat-in-the-world-war-z-poster.jpg

34

Škoda, že to není i v originální verzi big_smile To by mohlo být docela dobré překvapení big_smile

35

Tak reakce na film na csfd jsou veskrze pozitivní až nadšené. Chystáte se do kina?

36

Jop, příští víkend

37

Tak jsem se prave vratil z kina a muzu jen doporucit, kdyz jsem se docetl ze hlavni roli ma Brad Pitt tak jsem z toho nemel moc dobry pocit, ale myslim ze Brad ukazal ze i v zombie zanru se neztrati, podle meho jeden z tech lepsich zombie filmu.

Viděl jsem Colombovo ženu

38

Máme v plánu jít zítra, ale dneska mě skolila nějaká krutá nemoc... Tak uvidíme, podle toho jak mi bude.

39

U mne zítra ve 3D. Je to možná trapné, ale jsem kino 3D panic, tak jsem zvědav.

40

Můžu jen doporučit skvělý film, skvělé akční scény skoro bych až řekl náhrada za 28 měsíců poté ale v nečem byli zombie až moc rychlé a já si v duchu jen řikal jestli to má jednou přijít tak né takhle rychlí protože před tímhle neni obrany

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

41

Tak navráceno s kina a bylo to mnohem lepší než jsem čekal. wink

Nějaké komplexnější dojmy si nechám na zítra, ale už teď vím, že nebudu držet prst na spoušti... big_smile

42 Naposledy upravil: toudi_sk (29.6.2013 15:20:48)

werty napsal:

U mne zítra ve 3D. Je to možná trapné, ale jsem kino 3D panic, tak jsem zvědav.

Osobne som ešte tiež žiadny 3D film nevidel, ale doteraz každý jeden bombasticky ohlasovaný bola totálna šhitka. sad
Na druhú stranu dobrovoľne priznávam, že ja nepatrím do cieľovej skupiny ani omylom. big_smile

43

Skvělé guilty pleasure na sobotní odpoledne na Prima Cool, užila jsem si to a s chutí se podívám znovu, ale upřímně... byla to neskutečná oslovina a některé momenty tak WTF, že mě nutily nahlas uvažovat na celé kino, jestli je po lobotomii scénarista, Pittova postava, nebo jestli po ní budu po shlédnutí já sama. Každopádně účel to splnilo, pobavila jsem se, ale logika pošla po prvních deseti minutách...

Nicméně Židi a jejich Haha, pohleďte na naši velkou jeruzalémskou zeď, kterou jsme si úplně potají postavili, a teď budeme zpívat a tančit až do smrti!nezklamali a Garry Lane mi připomněl Jessicu Fletcherovou, kam dorazil na návštěvu, tam většina "pomřela" (když už jsme u toho, uniklo mi to, nebo tam ve skutečnosti nikdo ze zombie nežral lidi? Přišlo mi, že pokaždé na někoho naskočili, kousli/nakazili ho a svorně a družně běželi dál...)

44

Bylo to tam vysvětleno tím, že nakaženým nešlo o

+ zobrazit spoiler

konzumaci lidí ale pouze o šíření nákazy na další jedince.

V knize samozřejmě papání probíhalo... Ale tohle bylo od dvanácti a tak mě docela pobavila scéna, kdy Brad tahal zasáklé páčidlo z hlavy, která si úplně říkala o detail... Takže ani žádná vyvrhnutá střeva a lidé, kteří si je strkají do úst nemohli ve filmu být.

Logika byla typicky americky filmová ale naopak oproti mnohým a to nejen zombie filmům mohu říci, že některé věci dávali velký smysl. 

Izrael a loďstvo byli asi jediné části filmu, které se trochu blížili knižní předloze.

Co jsem se dočetl, tak původně natočená poslední půlhodina filmu je úplně jiná a popisuje nějakou bitvu proti "zekám" v Rusku, a že těchto scén, které se do filmu nakonec nedostali bylo více. Snad se k nám dostanou formou bonusů.

Super mladý virolog s Harvardu byl nejlepší. big_smile

45

Jo, příroda je děvka lol

Film ušel, ale asi by bylo fuk, jestli bych šel na 2D. Rozhodně to nebyla špatná podívaná.

+ zobrazit spoiler

Byla to Pittova One man show, všichni ostatní, včetně jeho rodiny vlastně byli kompars a rodina asi přežila jen kvůli šťastnému konci.

Už aby byl 2. díl...

46

Asi ano, páč mi byly na 2D a nějakých pasáží, které by ukazovali na podporu 3D jsem si nevšiml.

Druhý díl... Nevím, určitě tam ta možnost je i když vzhledem ke konci si úplně nejsem jist, jestli by to už nebyla nuda. Každopádně nás to tady finančně podpořilo docela dost, tak třeba se ho dočkáme. smile

47

Ani nevíte jak dlouho to pro mě jako čtenáře knížky bylo těžké když jsem zhlédl film a Batlle of Yonkers (Bitva o Yonkers) nikde pokud by chtěl někdo krátké shrnutí - kupa vojáků v NBC oblecích kupa tanků,dělostřelectva a všeho možného zhruba tak několik tisích vojáků proti komu ? big_smile 7 mil zombiků a výsledek ? Masakr

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

48

Tak ta se stala až později, tak třeba bude ve dvojce nebo je mezi tou tunou vystříhaného materiálu a nebo to prostě autorům nepřišlo dost zajímavé. smile

49

Tak jsem na tom také byl. Zajímavý film, celkem zajímavé vyřešení. Ale raději jsem si měl počkat na 2D, ze 3D se mi trochu motala hlava a nešlo si pod 3D brýle vzít dioptrické brýle. Chvílemi to vypadalo na židovskou konspiraci, a byla tam zajímavá shemale. Jinak se mi moc líbila narážka na Sev. Koreu.

50

Tak\ jsem měl s 3D ze začátku trochu problém, nejhorší bylo přeostřovat na titulky a na film. A taky mne bolel frňák.

Rozuzlení bylo až příliš snadné, ale dobrá, beru to. Teoreticky to nějakou logiku má.