176

Re: Zombík hladu!

Hrobař napsal:

Tak tohle už mám splněné dávno :-)

Tobě věřím. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

177

Ahoj tak se hlásím o tohohle zombíka. Posledně jsem jedl v neděli v 17:00 a pak až dneska ve 19:40. Mezi tím jsem pil jen vodu

178

Silně gratuluji i zde. Držím palce u těch dalších zombíků. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

179

Den se dá zvládnout ale další už je divný pocit slabost a strašně se mi chce spát a reakce na cokoliv je pomalá. Třetí den je děs a omdlíš a pak o tebe mají strach i když to bylo hlídané a ví se proč to zkoušíš. Petr

Petr

180

Nějak nechápu, proč by měl po třech dnech někdo omdlívat? Můžeš to nějak podložit?

181 Naposledy upravil: Joe (11.12.2015 12:24:56)

Zdar!

Rovněž sehraji boj o tohoto zombíka.

Začátek hladovění: 11:30 (naposledy byl pozřen čaj s citronem, předtím jen suchary s pšeničnou příchutí, 85 gramů).

Předpokládaný konec: 11:30 dalšího dne (sobota).

Buď se zítra k obědu ozvu, anebo umřu hlady big_smile

Přátelé jsou jako zombiové. Když jim prostřelíš hlavu, zemřou.

182

Tak to držím palce. Nezapomeň, že nesmíš ani čaj a kaffe, jen čistou vodu. smile

183 Naposledy upravil: Joe (12.12.2015 15:36:01)

Díky, neboj, sám sebe bych neošidil, na to se mám až příliš rád big_smile

Tohle mi teď hraje v hlavě: https://www.youtube.com/watch?v=JrnWnh4tudY big_smile
---
22:38

Zatím se držím, hlad dosáhl krize kolem 14:00. Pak jsem náhle přehládl a už se to zdá býti v pohodě.
Na ráno si neplánuji čištění zubů, abych náhodou neujedl pastu big_smile
---

184

Sobota, 11:30

Zdar! Rád bych požádal o splněného Zombíka hladu!
Počáteční jídlo: Citronový čaj (11:30 pátek)
Konečné jídlo: Jahodový jogurt (11:35 sobota)

Poznámky: Musím říct, že od pátku 14:00 jsem nepocítil vůbec žádný hlad, ani nevolnost. Tělesnou aktivitu jsem měl malou (drobné domácí práce). Vody jsem vypil asi 2 litry (pátek), přičemž dnes jsem nevypil nic (sobota).
Dokázal bych pokračovat i dál, ale je to zvláštní pocit, nejíst vůbec nic. Radši jsem se toho pocitu zbavil big_smile

185

(y)

Gratuluji. Já to třeba na poprví nedal, ale je to tak pravíš - když člověk překoná ten první pocit hladu, tak už je to pak vcelku v pohodě. Vydržet třeba i dva dny. Dokonce je to doporučeno aplikovat i pravidelně. smile

186

Do Vánoc si to dám určitě ještě jednou, třeba i na déle. Inu, jak bude Pan žaludek chtít big_smile

187

Dej si to na štědrý den a třeba uvidíš aj zlaté prase. wink

188

Za pokus by to stálo big_smile