151

Re: Zombík hladu!

Snad jo

152

Nijak jsem to neplánoval ale od 12 sem nejedl a nepil .. skusím zombíka ulovit .. uvidím jak se bude dařit

Nevíš, co máš, dokud to není pryč.

153

Tak se hlavně ráno nezapomeň řádně nasnídat! big_smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

154

Už teď mám choutky .... z ledničky na mě volají big_smile

Nevíš, co máš, dokud to není pryč.

155

Zajtra to skúsim dať big_smile

Dnes už je 17:51 big_smile

156

Jen do toho.

A co ty Woltíku? Jak to dopadlo?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

157

Zdravím,
tak zase po dlouhé době jdu na jednoho zombíka. Teď je 21:46 a já zrovna dovečeřel, tak snad to chvilku vydrží. big_smile Jinak zítra jedu do zahraničí a cesta je celkem dlouhá, takže to snad pomůže. big_smile Tak zítra se budu hlásit.

"Only dead fish swim, with the stream."

158

Tak hlavně nezapomeň pít dost vody, počasí je dnes nevyzpytatelné. Držím palce. smile

159

Tak hladovku jsem i přes pár krizí dodržel, ale nějak jsem opomenul, že pít se má jen čistá voda a lil jsem do sebe vše, co teklo (především kafe). Takže nic, zopakuji si zombíka na konci týdne, až pojedu zpět. hmm

160

Škoda, mno... Kafe už je dost silný a když jsme to tak neuznali těm před tebou, tak bohužel nemůžu ani zde. smile

Na konci týdne znovu držím palce. Určitě to zvládneš.

161

Jak, "silné"? Kafe bez cukru a mléka má nulovou kalorickou hodnotu. Naopak podporuje trávení, takže budeš mít větší hlad. smile

FOUR XX MERLINS
CARRY ME TO BERLIN

162

Potřeboval sem neusnout, takže tohle bylo pravda silné kafe...:D Ale dobrý, moje vina. Zpátky nebudu řídit, takže ho nebudu potřebovat...:D

163

Justy: Tak pravidla tohohle zombíka vymyslel Werty, takže to nechávám jak to je od začátku. smile

164 Naposledy upravil: Smile (21.7.2014 19:43:46)

Tak poprvé to nevyšlo, takže druhý pokus. Sem na měsíc v Německu, takže budu jídlem šetřit a začnu tím, že 24 hodin nebudu jíst vůbec, dokud mám ještě přivezené síly...:D Takže začínám teď, 19:56...:)

Ještě sem si říkal, že si do toho střihnu i zombíka všudespáče, ale pak sem si představoval, co budu odpovídat až od kolegů příjde otaázka: "Proč sakra spíš v té vaně?"...:D Takže tohoto sem zavrhl...:)

165

Hehe, tak ať ti to tentokrát výjde... Je to sranda. smile

166 Naposledy upravil: Smile (22.7.2014 19:32:14)

Tak tentokrát zombík úspěšně splněn. smile Hodně k tomu pomohlo to, že tu bylo vedro na padnutí a oni nás neustále zásobili čistou vodou, takže sem v sobě měl snad deset litrů. big_smile A kupodivu hlad o sobě ani nedával moc vědět, měl sem tak jednu, možná dvě krize, kdy už sem se vážně chtěl najíst, ale kromě toho celkem bez problémů...:)

167

Paráda. Tak snad sis to důkladně užil. wink

smile

168 Naposledy upravil: Globík (28.7.2014 11:34:34)

Takže dotaz: Od včerejška od 19:00 kdy jsem tajně ukradl a pozřel misku čokoládových lupínků s mlékem jsem až doteď o hladu. Tudíž už
17: 27 hodin jsem nic nejedl (a je to na mě znát, jsem dost nevrlej na svých všech sedm spolubydlících). Co se týče druhé podmínky s vodou tak jsem opravdu nic jiného než vodu nepil (pít ten přeslazenej hustej humus který přezdívají sirup, mě ani nenapadne. Zvedá se mi z něj kufr). Můžu tedy  pokračovat v nic nežrání a splnit v následujících hodinách zombíka hladu? nebo se mi to neuzná?

Jelikož jsem mohl jíst i krátce po sedmé hodině večerní, jsem ochoten vydržet ještě o hodinu déle, pokud musím.

Come to the dark side. We have cookies.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děti neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.

169

Textu moc nerozumím, ale pokud vydržíš 24hodin bez jídla jen o vodě, tak jsi to zvládl. smile

170

textu nebude rozumět nikdo big_smile ale 24 hodin jsem zvládl. Voda pomáhala, připadalo mi že trochu zaháněla pocit hladu. Blbý bylo že když jsem požadovaných 24 hodin splnil, zjistil jsem že doma nic není takže jsem trpěl ještě dvě hodiny. big_smile

Come to the dark side. We have cookies.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děti neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.

171

Super. Gratuluji. smile

172

Tak jsem zase začal s těmihle challengi...challengema...nevím jak to počeštit, no a proč nezačít s něčím naprosto triviálním pro mě big_smile

Takže 24 hodin jsem nejedl, jen pil čistou vodu, takové kratší shrnutí
12:00 Právě dojídám žampionovou pizzu
15:00 Čas na svačinku....vlastně ne
18:00 Čas na večeři....vlastně ne
21:00 Čas na druhou večeři...vlastně ne
*glo glo glo*
1:00 - Jde se spát
7:43 - Crrrr budíček
7:44 No jo, já si kur*a nemůžu dát kafe
7:45 JA SI NEMUZU DAT KAFE
7:46 KAFEEEEEEE
10:00 Pociťuji příznaky lehkého hladu
11:30 Hm hm...zachvilku si něco dám dobrého *sní o masu, hranolkách a podobných baštách*
12:10 Prozkoumávám kuchyň
12:11 Takže polívka z pytlíku no big_smile

Brzy si dám něco dalšího smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

173

Hezký, koukám, že ti asi opravdu nedělalo problém. Dietuješ pravidelně?

174

Já dietoval 20 let, když celej den sedíš za kompem a dáš si ráno kafe, pak sežereš oběd a na večeři jogurt....taky pak tak vypadám žejo big_smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

175

Tak tohle už mám splněné dávno :-)