126

Re: Zombík hladu!

Hodně zdaru, málo hladu wink

127

Uff zatim se daří neni tak hrozný hlad ale spíš to že všude je jídlo ještě že mám úžasný spolužáky který mě vždy odradí abych se na něco vrhnul.Dá se to zvládnout ale příde mi že při zombí infekci kdybych neměl vůbec ten jeden den jídlo tak by to šlo líp.No zejtra se ozvu jestli jsem se udržel a neudělal noční nájezd na ledničku.:)

Cartman:     Ty, Kyle, promiň, že jsem říkal, že jsi žid.
Kyle:              Ale já jsem žid!
Cartman:      Ale ne, nebuď na sebe tak tvrdej.

128

Hmm, zrovna jsem po chutné večeři a ještě požírám sušenky a je mi dobře.. Kdepak zombík hladu big_smile

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

129

Tak se zadařilo 24 hodin bez jídla.Bohužel jsem ráno zaspal takže jsem to nestihl nahlásit hned v 6h ale to by tak nevadilo,jako spíš to že sem nestihl snídani.No pravda kuchařka v jídelně se divila že sem si šel po čvrté přidat. 
No co špagety jsou ňamka. smile
Hodnocení
Kolem oběda to bylo nejhorší ale tak kolem čtvrté hodiny sem na to tolik nemyslel takže v poho.
Závěr
Při ZA by nebyl zas takoví problém jídlo jako spíš pití,jen za odpoledne jsem vypil asi 2l vody a to si většinou vystačim s jednim hrnekm čaje ráno a se sklenicí vody odpoledne no a večer asi dvě sklenice.

Bejt hladovej neni ... sranda.

130

Není, a přitom pravý hlad začíná až po nějakých třech dnech... smile

Určitě gratuluji k ulovení - mrkni se i na další zombíky.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

131

Firejs napsal:

Není, a přitom pravý hlad začíná až po nějakých třech dnech... smile

Určitě gratuluji k ulovení - mrkni se i na další zombíky.

Děkuju mrknu ještě na další.

132

Gratuluju!

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

133 Naposledy upravil: toudi_sk (10.5.2013 21:15:30)

Podobne a máš šťastie na spolužiakov, "normálny" by ťa naťahovali a provokovali celý deň s jedlom
... čtyřy druhy masa, šunka, vejce, sýr, hmmm, škoda že si nedáš big_smile

134

Ahoj,hlásím úspěšné složení tohoto zombíka !

Proč chcete nosit zbraň? Protože policie v tomto státě bezpečnost nezajišťuje!

135

Fajne, zkus se ale trochu více rozepsat wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

136

Uvidíme jak mi to půjde začnu od 7:00---4.2.2014 a skončím v 7:00---5.2.2014.Budu se hlásit v průběhu a na konci. smile

Přežít za každou cenu!

137

Super! Tak jen do toho a hlavně nezapomeň pít dost čisté vody. wink

138

Tak už je 14:45 zatím to dávám big_smile baví mě to, je to taková změna od všedního života kde se  jí a jí a jí smile

Přežít za každou cenu!

139

za chvíli jdu spát,jsem strašně unavený dneska nám dala učitelka tělocviku zabrat,takže se zítra proberu a mám to za sebou big_smile

Přežít za každou cenu!

140

Tak snad tě v noci nepřepadne chuť vyluxovat lednici! smile

141

Tak jelikož jsem na předoperačním a už cca od 13:00 jsem nejedl a zítra jdu na operaci kolene která budu někdy dopoledne tak asi také udělám zombíka hladu. hmm smile

142

To sice ano, ale bohužel neuznatelného, protože tam chybí tam dobrovolnost. smile

Leč můžeš si to dát hned po probuzení znovu!

143 Naposledy upravil: sejba120 (5.2.2014 15:49:25)

Mám to za sebou jupíííííí a teď  se jde vyluxovat lednice big_smile

Přežít za každou cenu!

144

Gratuluji, až budu někdy dělat aktualizaci tak tě dopíšu do tabulky - zasloužíš si tu čest tam být. wink

145

děkuji smile

Přežít za každou cenu!

146

Zrovna se do toho pouštím

147

Tak držím palce. A nezapomeň - jen čistá voda. wink

Pak dej vědět.

148

Jo dám až to dokončim

149

Takže moje pocity 1-2h jsem měl hlad kručený v přiše neco jako takový divný pocit prostě jsem se necítil ve své kuži zbytek byla docela hračka ale vypil jsem až příliš vody tak asi 2 litri nebo i víc  nepočítal jsem to ale okolo asi těch 2litrů určitě

150

Tak paráda. wink

Snad tento experiment zlepší tvůj budoucí život k lepšímu.