51

Re: Zombík hladu!

Chci nahlásit získání zombíka hladu v termínu ze soboty na neděli.
Nějak extra divně mi nebylo protože jsem za den vypil asi 8l tekutin a měl celodenní zábavu... smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

52

A co jsi jedl naposled? A kdy? A tekutin je doufám myšlena čistá voda - 8l zní jako hromada piva na celodenní párty smile jinak gratuluji.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

53

Začal jsem v půl sedmé ráno, přičemž naposledy jsem jedl někdy kolem šesté než začala výzva... smile noooooo.... asi 7l vody a zbytek bylo kafe (3in1) big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

54

Wolfric napsal:

Začal jsem v půl sedmé ráno, přičemž naposledy jsem jedl někdy kolem šesté než začala výzva... smile noooooo.... asi 7l vody a zbytek bylo kafe (3in1) big_smile

- pít můžeš jen čistou vodu (ideálně z kohoutku)

a sakta v tom je cukr ... big_smile

to ti neuznaj kamaráde... smile

55

jestli vám to udělá radost tak v tom byl i jar... mamka blbě umyla termosku... big_smile no co, pokusím se někdy znova smile

Yarpen Zigrin

56

Mno, možná by se to jedno... asi tě probereme v administrátorském koutku - když si to ale, zopakuješ, tak tě neubude - teda možná ubude, ale jen trochu smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

57

Bohužel není povoleno nic než čistá voda. Nemohu ti to uznat.
Alespoň víš, že se to dá zvládnout. Doporučuji, aby sis dal alespoň týden pauzu a pak to zkus znovu.

58

Tak jsem se v pátek kolem půlnoci rozhodl držet půst. No celou sobotu to bylo v pohodě. Půldenní procházka Beskydama s přítelkyní a večer bazén. Celý den čistá voda a první pokrm až dneska ráno v 8 (což je dohromady 32h). Ale jsem zvědav jestli mi to uznáte. Měl jsem dvě pastilky proti kašli hlenům v krku Mucosolvan. Jsem takový nějaký nemocný totiž.

59 Naposledy upravil: chekotay (22.9.2012 22:34:08)

Ne, tak to ti uznat nemůžeme, to je jasně proti pravidlům, levidlům i povidlům. Každá ta pastilka jistě obsahovala alespoň 800 kcal. a právě ty ti umožňovaly zdolávat velehory a kořit bazény!
(já bych uznal)

Hmmm, musím vytvořit  "drancířskou paštiku proti kašli"... B-)

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

60

Rozhodnutí nechám na Wertym wink

61

No, vydržel jsi přes časový limit, byl jsi nemocný a na turistice. Myslím, že bych protentokrát mohl přimhouřit oko wink
Gratuluji Levi!

62

Srdečně děkuji! Moc si toho vážím.

63

Skusím to.... najedl sem se dost a dneska budu pryč takže na hlad ani nebudu myslet smile
Zítra napíšu jestli sem to dal...

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

64

Nezapomeň , že můžeš pít jen vodu wink A pak ještě přidej, co bylo tvé poslední jídlo wink

65

No muzu napsat hned... nedal sem to sad    Jel jsem asi 2 hod. v autě , vedro jako prase a já neměl vodu jenom koktejl big_smile No tak sem se na to potom vykašlal a normalne sem jedl...    Dnes to skusim znova ale pozdeji...

...

Začal sem znovu v 10:30 najedl sem se omelety a pak sem delal v Pivotu

Edit by firejs

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

66

Dobře dal sem to smile Vypil jsem asi 4l vody a hlad sem neměl... Byl sem na PC a když na něm sem tak hlad nemám vůbec smile

67

tak gratulujem big_smile

68

Díky smile

69

Ani ráno si se necítil hladový?

70

Ani ne...

71

Zdravím, tak mám za sebou prvního zombíka. Vydržela jsem 40 hodin. Ale to už jsem fakt měla chuť úplně na cokoliv, hlavně abych jedla.  Na 24 hodinovou hladovku jsem celkem zvyklá z různých očist (což, asi přijde většině chlapů ujetý) a tu dávám v pohodě.

72

Tak čtyřicet hodin.. to už je hromada wink Tak v tom případě, nezbývá než velmi pogratulovat smile

73 Naposledy upravil: toudi_sk (22.10.2012 14:18:56)

tiež gratulujem

ValHell napsal:

Na 24 hodinovou hladovku jsem celkem zvyklá z různých očist
(což, asi přijde většině chlapů ujetý) a tu dávám v pohodě.

a má to aj nejaký výsledok? alebo len placebo efekt (a dobrý pocit)

74

Jasně, že to má pozitivní účinky ale je to na delší diskuzi smile.

75

Na mě to má vliv určitě, ale jestli to je jen psychický, že jsem udělala něco pro zdraví nevím. Cítím se energičtější.  Ale to je po těch 24 hodinách. Po těch 40 jsem potřebovala dobýt baterky, byla mi pořád zima. Už nebylo na vytápění