26

Re: Zombík hladu!

To je možný, že to vnímáte jinak no. A nespamuju o nic víc jak ty smile

Když se z vaší sexy kamarádky stane zombie, je čas přestat zírat problému na prsa a podívat se mu do očí....

27

Hlásim sa o zombieho - naposledy som jedol včera cca o 20:00 dary záhrady a najbližšie budem zajtra ráno krupičnú kašu.
Pocity moc nemám aké reprodukovať, bolo to moc jednoduché, jediné slabšie chvíľky boli podmienené reflexy pri vstavaní, v čase obeda a večere, menšia kríza poslednú hodinu v práci, keď som vedel, že po celom dni ma doma nečaká teplá večera a posteľ, ale len obzerance a skriňa (dokončujem aj všadespáča)

28

Ty jsi dobrý masochista! ::ano

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

29

Gratuluji a příjde mi super, že jsi našel tohle fórum a ihned se pusti do dvou zombíků naráz wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

30 Naposledy upravil: mogh (24.8.2012 20:33:02)

No Komandér Chekotay nasľuboval expy, tak som sa na to vrhol, keď už mám ten trait

+ zobrazit spoiler

http://s15.postimage.org/4cfe1qku2/P8240010.jpg

a ono tohto som takmer neplánovane získal už na Paranoide :-)

31

Ještě 7 a půl hodiny. A ja mám hlad jak sviňa big_smile.

32

Levi napsal:

Ještě 7 a půl hodiny. A ja mám hlad jak sviňa big_smile.

Já tež, a to jsem snídal :-/

Čí ruce ho rozhoupaly

33

Fuck, tak jsem ho nedal toho zombíka. Když člověk celý den v tom hycu bourá cihlu po cihle starý komín tak něco sníst musí. Se mi motalo v bedně. A i jinak mám potřebu jíst pravidelně.

34

Mno, škoda i to se stává - třeba se povede příště wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

35

tak v teple a pri telesnej námahe (väčšej) by si mal hlavne piť, robota samotná od telesných pocitov
skôr odpútava (aspoň mňa), skôr by som to nedal, ak mám len tak nečinne ležať a kukať si na pupok
... ale ja ani príliš nepijem, na zombiekempe si viacerí mysleli, že lovím zombíka hladu big_smile

36

Tak to máš dobré  toudi. Já to mám asi jinak, ikdyž jsem hodně pil tak ten pocit prázdnoty v břichu mě pokořil. Je fakt, že v některých ohledech mám slabou vůli tak toto je pro mě opravdu výzva. Musím si to naplánovat bez nějaké vetší fyzícké zátěže.

37

Levi napsal:

Tak to máš dobré  toudi. Já to mám asi jinak, ikdyž jsem hodně pil tak ten pocit prázdnoty v břichu mě pokořil. Je fakt, že v některých ohledech mám slabou vůli tak toto je pro mě opravdu výzva. Musím si to naplánovat bez nějaké vetší fyzícké zátěže.

Bylo by vhodno, jinak ti tělo zbytečně požere svaly. wink

Bullets, Bombs and Cups Of Tea

38

To asi hned tak za 24h né. Spiš jde o to překonat ten pocit. Tělo má imho rezervy i na dva dny makačky. A hlavně: Do bodu kdyby tělo začalo žrát svaly bych se asi normálně s plnou lednici vedle sebe nedostal. Prý je to takový humáč, že člověk má chuť žrát i tu moji pověstnou omítku big_smile.

39

Levi napsal:

To asi hned tak za 24h né. Spiš jde o to překonat ten pocit. Tělo má imho rezervy i na dva dny makačky. A hlavně: Do bodu kdyby tělo začalo žrát svaly bych se asi normálně s plnou lednici vedle sebe nedostal. Prý je to takový humáč, že člověk má chuť žrát i tu moji pověstnou omítku big_smile.

Tak záleží na tom, jaké máš svalové zásoby glykogenu. Pokud bude člověk dost makat a vyčerpá, což není nic těžkého, tak při nedostatku doplnění začne tělo žrát svaly spíše, než tuk. proto ti různí hladovkáři častěji příjdou o víc svalů, než tuku. Při intenzivním dnu v ketóze, bez doplňování stravy, je schopný tělo sežrat až 300g svalů/den. Ale je pravda, že to bylo spíš ve srandě. Celodenní hladovka, bez maratónu se svalovým glykogenem, nenadělá takovou paseku big_smile

40

No vlastně ja mám celkém velkou kapacitu svalového glykogenu. Tak nějak vytrvalostně běhám. A chtěl bych vyzkoušet ultrasacharidový šok. Prý to dokáže zvednout kapacitu glykogenu o 30-60%.

41

Levi napsal:

A chtěl bych vyzkoušet ultrasacharidový šok. Prý to dokáže zvednout kapacitu glykogenu o 30-60%.

Víme víc? Nějak mi to ni google nenašel a neznám.

42

toudi_sk napsal:
death napsal:

no začít o půlnoci je dobré (až do půlnoci sem se cpal)

ja mám skúsenosť, že čím viac sa večer napchám, tým väčší mám ráno hlad sad

no já teda ne protože když se večer pořádně najím tak už pak celý den nemusím nic jíst.

nejrychlejší smrt je pomalá smrt..

43

death napsal:
toudi_sk napsal:
death napsal:

no začít o půlnoci je dobré (až do půlnoci sem se cpal)

ja mám skúsenosť, že čím viac sa večer napchám, tým väčší mám ráno hlad sad

no já teda ne protože když se večer pořádně najím tak už pak celý den nemusím nic jíst.

Znamená to ovšem pozřít celého divočáka.

Čí ruce ho rozhoupaly

44

Tak od 13:15 nejím. Uvidím jak se to vyvine.

45

Co sis dal na oběd?

46

Firejs napsal:

Co sis dal na oběd?

Čínská polívka
Kuřecí maso (stehno)
3 Knedlíky
Kompot
Rajče a Švestka

47

Tak zvládl jsem to. Prvních pár hodin šlo večer jsem měl už trochu hlad. Ráno jsem ani moc velký hlad neměl.  Ale dvě hodiny do konce byly strašne začala mě bolet hlava a měl jsem ohromný hlad. Ale vydržel jsem.

48

Rada pro všechny lovce zombíka hladu: pijte hooooooodně vody. Hlad je totiž převlečená žízeň wink

49

Gratuluji wink

50

Jo, také gratuluji wink