1

Téma: Zombík hladu!

http://yawmiyatmoughtareb.files.wordpress.com/2011/03/hungry-niche.jpg
Příběh: Až to příjde tak rozhodně nebudeš mít stále co jíst... budeš muset své potraviny šetřit a jíst třeba jen jednou denně! Pokud to nezvládneš a sníš vše naráz tak zemřeš ve strašných bolestech, proti kterým bude sežrání zaživa příjemná věc!

Tvým úkolem tedy bude
- vydržet 24hodin bez jídla, nesmíš nic pozřít ani žvýkat
- pít můžeš jen čistou vodu (ideálně z kohoutku)

Na starém fóru zombíka získaly: Firejs, Fladi

Žetonek
https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/z_hlad.png

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Zombík hladu!

vzhľadom na to, že drahá je do nedele preč, hlásim sa na tohoto zombíka, naposledy
som jedol dnes o 12:00 špagety a odvtedy akurát 2dcl vody ... zo šálky sad
ale polepším sa

3

Tož tak držím palce, ať nám tu zítra ve 12 hodin popíšeš svůj úspěch wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

dúfam, že to vydržím, ráno idem kamošovi montovať luster s ventilátorom, tak to už bude v pohode (pri robote na to zabudnem), ale dovtedy ... hlavne nerád zaspávam hladný big_smile

5

Držím palce. Vodu pít můžeš neomezeně big_smile

6 Naposledy upravil: toudi_sk (14.7.2012 12:41:40)

tak hlásim fajront, vydržal som bez jedla 24h a iba 35min navyše, nerátal som s tým, že po robote u kamaráta budem musieť jesť, inak by som urazil pani domácu ... ale aj tak na mňa divne pozerali, keď som od 10:00 pil iba vodu, ani kávu, kofolu nič big_smile

7

Gratuluji, přidal jsem tě zatím jen do textové tabulky - tu "grafickou" budu aktualizovat až později.

Ještě pět dalších zombíků a ohrozíš Fladiho čestný post největšího lovce - tak jen do toho a to i vy ostatní wink

8

Gratuluji toudi! Věřím, že brzy budeš nejlepší lovec z celé naší komunity smile

9 Naposledy upravil: toudi_sk (14.7.2012 19:34:26)

díky ale tomu never, minimálne zo štyrmi budem mať čo robiť (a kým nebude nejaký ďalší Nukleárny Úder, obdoba zombie kempu), tak ani prežitie moc riešiť nebudem môcť a na NÚ nemáme vhodný flek uprostred divočiny, Nelahozeves padla sad

ale ma napadá, nemala by sa celá táto diskusia presunúť inde?

10

ahoj dnes od půlnoci začínám držet  zombíka hladu.Tak mi držte palce.

nejrychlejší smrt je pomalá smrt..

11 Naposledy upravil: werty (15.7.2012 21:28:04)

Držím palce!

toudi_sk napsal:

death, tiež držím palce a by ma zaujímalo, prečo od polnoci, máš posunuté vnútorné hodiny, alebo iný dôvod?

12

nevim ale měnit to nebudu

ohladu je to docela dobrý ale můj bratranec (to je strašnej š....) vždycky když jí tak jenom předemnou.takže je to furt těší.

13 Naposledy upravil: toudi_sk (16.7.2012 16:03:50)

ja som začal preto na obed, lebo obed big_smile a do večera nieje až tak ďaleko,
potom spánok a ráno som musel hneď fungovať a nemal čas rozmýšľať
nad capinami, aj v robote niekedy raňajkujem až obed, tak som sa až tak
hladom netrápil, kríza došla práve po prvých 7. hodinách, kebyže mi nevyvrie
voda, tak si dám kávu a bolo by to v pérdeli pane hrábě

14

Ahoj už jsem splnil 24 hodin bez jídla.

15

Tak ještě přihoď nějaký popis pocitů, zážitků i trápení wink

16

Také gratuluji a jsem zvědavý na tvé hladové zážitky. Je tedy výhodou že začínáš o půlnoci nebo ne?

17

no začít o půlnoci je dobré (až do půlnoci sem se cpal)
a mé hladové zažitky jsou strašně kruté

když jsem začal tak to šlo ale přijel ke mně bratranec takže si koupil pizzu sedl si předemně a začal dělat jak je to dobrý a že já nemůžu atakdále.Málem jsem to nevydržel a vzal si a večeře to bylo jěště horší měl jsem takovej hlad že bych jed i brouky.
když se blížila půlnoc tak už se pomalu umíral hlady ale nakonec jsem to vydržel..........

18

death napsal:

no začít o půlnoci je dobré (až do půlnoci sem se cpal)

ja mám skúsenosť, že čím viac sa večer napchám, tým väčší mám ráno hlad sad

19

Toudi: Též bych řekl, že se žaludek na spaní zbytečně moc roztáhne a to je pak ráno prázdnější smile

Death: Fajne, máš to uznané smile Budu zapisovat až později, protože teď nemám přístup.

20 Naposledy upravil: Tina (30.7.2012 18:20:03)

Od nedělních 17.00 do dnešních 18.10 jsem nesnědla ani sousto a vypila všeho všudy sklenici vody - jednodenní žaludeční chřipka složená ze zvracení, horečky, zvracení, spánku a zvracení... Sice jsem nelovila zombíka hladu, ale aspoň jsem si vyzkoušela, jaké to bude, až se do toho pustím smile A je to... "úžasné", ale bez té přidané hodnoty (zvracení) to bude o něco málo snazší smile

21

Bez přidané hodnoty je vše horší. Mohlas zamlčet chřipku a mít splněno big_smile

Když se z vaší sexy kamarádky stane zombie, je čas přestat zírat problému na prsa a podívat se mu do očí....

22

smile Taj držím palce, až se do toho pustíš na ostro smile

23

Hummer, ale to sa robí kvôli vlastnému dobrému pocitu, nie kvôli ukazovaniu ramien pred druhými tongue

24

To samozřejmě, ale na druhou stranu proč toho nevyužít... big_smile protože ten dobrej pocit máš stejně, když nejíš big_smile

Když se z vaší sexy kamarádky stane zombie, je čas přestat zírat problému na prsa a podívat se mu do očí....

25 Naposledy upravil: toudi_sk (30.7.2012 19:50:42)

Hummer napsal:

To samozřejmě, ale na druhou stranu proč toho nevyužít

a o tom práve píšem, dospelý to vnímajú inak, takže nahaj tak a už nespamuj prosím