101

Re: Zombík všudespáč

I ty jeden! Ale koupelna to je... Tak se nedá nic dělat. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

102

Rád bych se pokusil o splnění tohoto zombíka, bohužel pro mě doma není žádná vhodná skříň do které bych se byť z jedn´třetiny vešel ( a ano zkoušel jsem to!) Šla by jako náhrada použít velká kartonová krabice? big_smile

Come to the dark side. We have cookies.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děti neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.

103

Mno. big_smile

Pokud bude dostatečně nepohodlná tak snad ano.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

104

Ymeris napsal:

Noc numero two, aka NOPE
http://s8.postimg.org/82v114dfl/DSC_0001.jpg
Naspal jsem míň než včera, ale co už. Nehorázně me bolí za krkem. Nikdy víc!

Protože mých 201cm v téhle 90 cm skříni je tak akorát big_smile Zadny vymluvy a padej do skříně, nohy ti můžou trčet ven, o to je to vlastně nepohodlnější.

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

105

Mů problém je že i se svými 176 cm se do šuplíku ani do kredence  prostě nenacpu big_smile

Come to the dark side. We have cookies.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Děti neberte drogy. Nikdy nikomu neberte drogy.

106

!!!!!! NIKDY BYCH SI NEDOVOLIL USNOUT V PRÁCI ONI MĚ NUTILI !!!!!!!! FAKT SE DÁ SPÁT I VE FOROTĚ ALE MUSÍŠ SI ZKONTROLOVAT OKOLÍ A HLÍDAT ŠÉFA........

Petr