51

Re: Zombík všudespáč

No právě...

52 Naposledy upravil: toudi_sk (12.9.2012 20:43:46)

a čo sme na BDSM fóre? máš byť schovaný, nie?
to že tam musíš byť naskladaný jak cólštok neznamená, že budeš ráno menej dojebabraný big_smile
tento týždeň (minimálne) si budem bolesť krížov užívať vrchovanou mierou, dnes mi stačilo
stáť 25 min a bol som hotový, mäkké matrace by mali zakázať

53

Ani nevíš jak tě chápu. Proto jsem tohoto zombíka zatím nelovil...

54

O jarních prázdinách du na to ;D, ale mám otázku ... při spaní ve skříní musi byt ta skrin zavříta ? nemužu mit napriklad nohy venku ? big_smile

55 Naposledy upravil: toudi_sk (13.1.2013 00:45:25)

no, teoreticky zavretá, ale prakticky otvorená, prečítaj si, ako to niektorí splnili/ bolo im to uznané wink

56

Pokud je dost velká a neudusíš se v ní, tak by měla být zavřená. Původní ideou bylo, že budeš ukrytý před zombiemi ve skříni. Bohužel ne každý má doma dost velkou skříň...

Asi by bylo v takovém případě dobré navštívit ikeu a omylem tam usnout ve skříni... wink

57

werty napsal:

Pokud je dost velká a neudusíš se v ní, tak by měla být zavřená. Původní ideou bylo, že budeš ukrytý před zombiemi ve skříni. Bohužel ne každý má doma dost velkou skříň...

Asi by bylo v takovém případě dobré navštívit ikeu a omylem tam usnout ve skříni... wink

Tak to bude asi můj případ protože ani doma nemáme dost velkou skříň na to abych se do ní vešel a to mi věřte já jsem hodně zkladnej človíček big_smile:D

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

58

Nohy venku mohou být... při vymejšlení jsem si situaci představoval příliš idealizovaně. smile

Každopádně, kdyby tam opravdu byli zombie - tak raději zavřete.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

59

You don't say yikes big_smile

60

Trošku OT big_smile
Tet jsem přemýšlel nad tím že já bych se nezavíral do skříňě (malých skříniček které jsou na chodbě bytu) ale když už by se dostali do bytu tak bych zabarikádoval dveře do pokoje a tam je pohodlná postel ;-) tongue
Ale proč to píšu. Moje myšlenky: Zabarikádovat dveře do pokoje a kdyby to nevydrželo tak z pokoje mám dveře na balkón a mohu slanit oněch 7 pater na jakýkoliv z balkónů (máme byt nejvíše) a přinejhorším až na zem.... Jenže.. abych musel utíkat z balkonu, museli by se zombáci dostat do pokoje... aby se dostali do pokoje přez zabarikádované dveře, museli by se dostat přez dveře do bytu. Ke dveřím do bytu to je 7 pater schodů. každé patro 4 byty..  a do přízemí vedou dvojité dveře..
Moje otázka:
Bylo by toto dobře bránitelný? big_smile (ps: ještě sundavací žebřík na plochou střechu ze 7mého patra)

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

61

Tak zavřít můžeš i dveře od bytu, že ano.. vychází to z toho, že zombie dveře prostě tak nějak automaticky prorážejí, kdežto do skříní se nedívají smile

A abys při tom slaňování nedopadl jak japonec s Word War Z, který slézal panelák snad několik týdnů.. pravda, to byl trochu větší panelák. Každopádně o obraně paneláku tu již téma máme a došlo se k závěru, že bys tam chcípl hlady/žízní/na mor - protože jsou ve městě.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

62

Cez víkend začnu plniť

Never back down smile

63

Tak když jsou ty jarní prázdniny a nemusim vstavat do škole tak sem se odhodlal začít big_smile ... noc první : Vedle postele na zemi , jen karimatka a kapna s polstarem. No, nebylo to tak hrozne, jsem zvyklý z táboru big_smile, ale už dlouho me tak záda nebolely.   

PunBB bbcode test

64

Tak chválím aktivitu, ale ta karimatka se mi moc nezdá.. to už je jako spát na posteli smile

Každopádně jsem zvědav jak si poradíš z dalšími dvěma úkoly, ale doporučuji přitvrdit - ať tě ráno bolí celé tělo! smile

Ale dobrý, koukám, že asi všichni (včetně mě) měli pod sebou nějakou tu tenkou dečku či prostěradlo.

65

Okej ;D ... dnes spim ve vane wink big_smile .. jak si tu vanu mam jeste vic pritvrdit ? muže byt aspon kapna ? big_smile

66

Nasyp si tam hřebíky smile Jo, deku samozřejmě můžeš mít.. já tě chtěl jenom nabudit k lepším výkonům big_smile

67

Hlásím že mám splněnou podlahu.. smile týden v kuse... hmm Pouze s polštářkem

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

68

To ti někdo odcizil postel?

69

Nene, byla dovolená, bylo málo postelí, a já byl gentleman... big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

70

Příběh: Na táboře mě nemuseli kluci ze šestýho oddílu. tak jsem se s honzou tirpeklem zalezli pod postel a nebilo to pohodlíčko a pak jsme po dni rodičů spali v tee pee a to nebyl taky žídnej med s posranejma šiškama pod sebou.

71

To se máš, ale proč nám to sem píšeš?

72 Naposledy upravil: ten co ví (28.2.2013 16:07:20)

Jen tak že nikomu nevěřte. dnes spim ve vaně za dvě noci ve skříni.

73

Tak jo, jdi do toho.

74 Naposledy upravil: ten co ví (1.3.2013 07:03:32)

Nebylo to nejpohodlnější a to ještě dvě noci.Na konci přespávání přijdou fotky.

75

Co KIMI a ZNZ? Podařilo se Vám?