26

Re: Zombík všudespáč

S fotkami je nějaký problém, protože mají rozměr 1x1.
Ale pořád lepší, než když death tvrdil, že se mu rozbil foťák při zombíkovi hladu. Co u toho asi tak fotil?

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

27

big_smile

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

28

Firejs napsal:

Věřím, ti, ale fotky se odmítají zobrazit zde a i když si je otevřu v nové záložce... nejde to jenom mě, nebo i ostatním?

použil som nejaký random vygooglený hosting, z foťáku to už mám zmazané :-/

29

Tk dnes začínám se spaním mimo postel smile

30

Držím palce a přeji pevná záda wink

31 Naposledy upravil: Slepice1 (30.8.2012 10:47:27)

Tak tři dny (ne)zvládnuty
1. noc:  Skříň byla v celku pohodlná. Jsou v ní uloženy pytle s nějakým oblečením, takže to bylo jako na matraci. Jenom mě z ohnutých nohou bolely kolena. Vzbudil jsem se párkrát abych se protáhnul.

+ zobrazit spoiler

http://i.imgur.com/oTenR.jpg

2. noc: Vanu máme maličkou ale se skrčenýma nohama jsem se tam vlezl celý. Vzbudil jsem se asi jenom dvakrát, abych se protáhnul.

+ zobrazit spoiler

http://i.imgur.com/po2FN.jpg

3. noc: Tahle byla asi nejzvláštnější. Usnul jsem celkem rychle. Ale překvapení přišlo ráno, byl jsem na posteli. Nechápu to nepamatuji se že bych vstával a navíc mám patrovou postel takže jsem tam musel nějak vylézt.

Dalo by se to uznat nebo můžu si dneska zopakovat tu zem? (Pro jistotu si sundám žebřík big_smile)

32

big_smile To je zvlášní big_smile Asi bych si to zkusil zopakovat, a jestli se to stane znovu, tak bych zavolal Maldra Foxe wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

33

Tak zopáknul jsem si zem a v pohodě. Vyspal jsem se dobře už se těším na postel.

34

Tož asi gratuluji! smile

35

Tentokráte se nestala žádná nadpřirozenost? Nevzbudil jsi se třebas vzhůru nohama?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

36

Firejs napsal:

Tentokráte se nestala žádná nadpřirozenost? Nevzbudil jsi se třebas vzhůru nohama?

Ne, ale žebřík byl pro jistotu dole.

37

vrátil som sa z dovolenky ... a budem potrebovať týždeň na pozviechanie sa big_smile, ale iné som chcel
boli tam mäkké matrace (chrbát a kríže v prdeli), takže som spal 2 noci na zemi na tenkej prikrývke,
sa to aspoň stabilizovalo, keď nie zlepšilo a túto noc sme išli autobusom od 20:30 do 6:30 ráno
(čiže evakuačný presun z ohrozenej oblasti) a spal som na sedadle autobusu, ak sa zadarí, dnes
skúsim vaňu, ale ak mi nepresane byť zle od žalúdka, tak možno budem spať pokľačiačky na hajzli
zajtra dám potom fotky

38

Držím palce!

39

tak som tretiu noc po sebe nakoniec nespal mimo vlastnej postele, po 40h bdení prerušenom 2h
driemaním na sedadle autobusu som sa radšej vyspal na mojom tvrdom matraci, hlavne ale bola
už moja drahá doma a pred ňou zo seba vola robiť nemienim, lebo viem o sebe, že v prípade potreby
sa vyspím skoro hocikde, u Chekyho a viky spávam napr. na vojenských nosítkach  big_smile

40

toudi_sk napsal:

u Chekyho a viky spávam napr. na vojenských nosítkach  big_smile

Což by samotné mělo stačit na uznání tohohle zombíka. Spí se na tom strašně, radši na tvrdé zemi než na těch nosítkách. big_smile

Mistress z brahminy.

41 Naposledy upravil: Justy (11.9.2012 21:22:49)

Takys to zkusila? big_smile Můžu potvrdit, spal jsem ledaskde, ale nosítka jsou zlo. Druhé místo mají přední sedadla Fiatu Punto (s řadící pákou v žebrech, jakmile se ve spaní otočíte) a třetí je skládací ČSLA vojenské lehátko prověšené nahoře a dole, s částí uprostřed napnutou v oblasti bederní páteře. Holá zem je oproti výše zmiňovaným docela pohodlná.

FOUR XX MERLINS
CARRY ME TO BERLIN

42 Naposledy upravil: toudi_sk (11.9.2012 21:26:30)

Viky napsal:
toudi_sk napsal:

u Chekyho a viky spávam napr. na vojenských nosítkach  big_smile

Což by samotné mělo stačit na uznání tohohle zombíka. Spí se na tom strašně, radši na tvrdé zemi než na těch nosítkách. big_smile

jo, to je ekvivalent konc mäkkého matracu, ale jedna noc raz za čas sa dá
inak to sa fakt lepšie spí na  2- 3 vrstvách novinového papiera položených na betóne
napr. aj také spanie počas jazdy v Š-1203 vzadu medzi vercajkom na ceste Trnava- Bratislava
je voči nosítkam úplné "nebíčko v papuli"

43

To znie ako výzva :-D

44

aká výzva? spal som na dosť veľa miestach

+ zobrazit spoiler

- vo vlaku na sedadle/ hore na držiaku kufrov
- v aute v kufri/ na sedadlách auta/ v dodávke medzi vercajkom
- v dielni na drevenej lavici na prešiváku/ na ponku so zverákom ustlaným pod hlavou/ v sklade na polici/ na lešení v dielni a podomnou delegácia aj s vedúcim dielne, čo prišli obzrieť montáž odsávania do tej zvarovne ... to som ani nedýchal, aby si ma nevšimli big_smile
- v autobuse skrútený na jednom sedadle, aj natiahnutý na zadnej rade sedadiel, akurát to bolo v lete cez deň a vo vnútri bolo hádam 40° vtedy
- na klasických matracoch plnených konským vlasom, ktoré boli položené iba na zemi a to boli ťažké začiatky
- na celte v lese ... ale plecom už na asfalte, kde boli šutre
- v stane na karimatke/ nafukovačke/ deke/ spacáku

ale tie nosítka sú fakt pre fajnšmekrov

45

No, nevidím tam skříň, co že je můj osobní favorit wink
Ostatní se dá zvládnout. Asi bych raději zkusil ta nosítka než skříň.

46 Naposledy upravil: toudi_sk (12.9.2012 19:39:00)

definuj spanie v skrini (hlavne uzavreté rozmery), pretože ak ti z nej majú trčať nohy von,
to môžeš chrnieť aj pod stolom wink

47

To musí definovat Firejs, leč tuším už tu někomu nohy ven trčely a splnil. Kdybych se mohl rozhodnout, raději bych trčel sám s nohama ve skříni big_smile

48

toudi_sk napsal:

pretože ak ti z nej majú trčať nohy von,
to môžeš chrnieť aj pod stolom wink

To není vůbec pravda, protože skříň je standardně trochu vyvýšená, takže pak ležíš "na srázu", který tě tlačí - páč půl těla máš výše, než nohy. Ale ano, protože ne každý má přístup ke skříni, do které se vejde celý, tak můžou nohy trčet - i když to pak logicky, trochu popírá to schování.

49

Firejs napsal:

i když to pak logicky, trochu popírá to schování.

veď práve, robím radšej veci, ktoré sú užitočné/ logické, nielen pre to, aby boli spravené
správne zvládnutá skriňa je proste tá správna výzva big_smile

50

Při skrývaní bych tu skříň radši použil jinak (barikáda), ale proč ne...
A pro ty, pro které to není s vystrčením nohou dostatečná výzva, bych rád napsal dvě slova: Záda. Bolest.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.