51

Re: Zombie v česku

Nerozumím, to souvisí s tím ústeckým případem nebo je to samostatný postřeh?

52

Spíš samostatný postřeh. Taky mě napadlo, že by to mohlo přijít z jídla...

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

53

V dnešních novinách jsem našel krátký článek, který má jako ústřední motiv tyto 2 vrahy.
Zkráceně:
1. Králíky
Útočník se jmenoval Jaroslav Š., byl to schizofrenik
Ubodal své rodiče bodákem.
"Byl to blázen, jednoho dne vystříkal celý byt savem a povídal, že tam jsou ufoni, které musí vyhnat." řekla sousedka
"Naposledy jsem ho viděla, jak táhne nějaký pytel do zahrady. Na otázku, kde má rodiče neodpověděl."
"Léky užíval někdy, zato bral drogy a chlastal.

2. Jablonné
Útočník se jmenoval Robert L., také schizofrenik
Ubil 6-letého kluka dřevěnou tyčí.

Oba byli chorobní, oba se k svému činu následně doznaly...

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

54

Díky. Však ono se časem ukáže o co šlo.

55

http://www.novinky.cz/krimi/272252-v-ro … y-par.html
Zajímavé, nikdo neslyšel výstřely i když to bylo v ulici..

„Jestliže mi někdo dovede přesvědčivě dokázat, že nesprávně soudím nebo jednám, milerád své mínění změním; neboť hledám pravdu, kterou ještě nikdy nikdo škodu neutrpěl. Škodu mívá leda ten, kdo setrvává ve svém klamu a nevědomosti.“

Císař Marcus Aurelius Antoninus.

56

Když měl tlumič tak to nemuselo byť slyšet

Never back down smile

57

http://www.novinky.cz/krimi/272292-poli … sivni.html

Třetí případ ze stejné oblasti. Už mi to příjde opravdu dost podezdřelé.

58

Hrobař napsal:

http://www.novinky.cz/krimi/272292-poli … sivni.html

Třetí případ ze stejné oblasti. Už mi to příjde opravdu dost podezdřelé.

Sakra, to abych nabrousil kukri.
P.s. To jsem ty předchozí dva případy nevyloučil?

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

59

Tos teda nevyloučil. To že o někom napíšou že byl schyzofrenik nic ale fakt nic neznamená. Naopak to že už varují před třetím nebezpečným "schyzofrenikem" ve stejné oblasti a v krátkém časovém rozmezí je podezdřelé. Když média někoho označí za blázna tak aspoň němusí vysvětlovat jeho nelogické vraždění. Prostě řeknou že to byl blázen a to umlčí všechny otázky.

60

Médií je dnes již tolik, že potřebují zaujmout. Proč tedy nerozepsat něco, čeho se všichni bojí?
Lidé jsou takoví, že si to koupí, prostě je to zajímá. Doba se změnila. Dnes musí být všechno vysvětlováno dopodrobna. I to, že voda v -20°C zmrzne.

61

To už jsme tu řešili. Když teda ty média potřebují zaujmout tak proč nerozmázli zodpovědnost doktorů za umlácení malého dítěte? Naopak mám pocit že média v tomto případě píšou jen to co nezbytně musí.

62

Mladej kluk se stratil, dokud nikoho nenapadne, tak bych to s těmi ostatními nijak nespojoval.

Komerční mediá píšou/sdělují jen o věcech u kterých si lidé mohou zanadávat, na to jak je to všude špatný a případně to poslat dál, aby řekli svým přátelům jak je to všude špatný. Kladné zprávy a kompletní a skutečné informace masy netáhnout... Ovšem to už zabýháme do ot.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

63

Jak jsem psal, hlídám vše neobvyklé.
Před maličkou chvíli tady proletěl vrtulník v armádní zelené. Letěl někde od severu k jihu.  Paranoici bojte se!

64

Kde že bydlíš? Kam letěl? Chci detailní informace! Já tady hlídam jak jen můžu, ale nic nepozoruju big_smile

Když se z vaší sexy kamarádky stane zombie, je čas přestat zírat problému na prsa a podívat se mu do očí....

65

Přečti si celé tohle vlákno, máš tam odpovědi na tvé otázky.

66

Uf ulevilo se mi, jsem relativně v bezpečí, přesto však nesmím zlenivět! big_smile

Když se z vaší sexy kamarádky stane zombie, je čas přestat zírat problému na prsa a podívat se mu do očí....

67

no pár zombíků tady asi bude třeba já a ostatní členové zombie komunity.

nejrychlejší smrt je pomalá smrt..

68

http://www.novinky.cz/krimi/275151-opil … -nosu.html

„Jestliže mi někdo dovede přesvědčivě dokázat, že nesprávně soudím nebo jednám, milerád své mínění změním; neboť hledám pravdu, kterou ještě nikdy nikdo škodu neutrpěl. Škodu mívá leda ten, kdo setrvává ve svém klamu a nevědomosti.“

Císař Marcus Aurelius Antoninus.

69

kanibalo mío! zítra nejdu do práce, už tak mám klientů plné zuby! wink

70

Micro: Děkuji, že jsi nám k tomu tématu sdělil toliko užitečných a inspirativních informací a názorů...

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

71

opět... mimochodem, poslední dobou nemám příliš času sledovat nějaké novinky, nemá někdo zprávy o dalších případech? smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

72

Aktuálně z Brna! Nic závažnýho, řekla bych, ale rozhodně se to nestává každý den.

http://brnensky.denik.cz/nehody/vravora … 30621.html

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

73

Zajímavé, ale asi bych to svedl na horko. Dehydratace udělá svoje. Když jsem byl v první víkend v Brně a vyrazil jsem na procházku (jen se kouknout za roh, pak další asi jako Forest Gump) tak už jsem po delší době vypadal jako zombie , která navíc netuší kde je. Nakonec jsem zašel do nejmenovaného populárního řetězce prodávajícího nekvalitní a předražené potraviny... Dal si nejlevnější ledový nápoj a zase se srovnal a tentokrát už pomocí mhd se dopravil zpět.

Od té doby takřka nechodím ven bez nádoby s vodou.

Takže si myslím, že prostě mohl být silně dehydratován a zmateně bloudit, kdežto tělo mu tak nějak odcházelo postupně... nejsem odborník. smile

74

Právě, tím spíš, když to byl už pán trochu v letech. Kdovíjak jak na tom byl zdravotně. V tomhle počasí je jako zombie kdekdo.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

75

Nebožka napsal:

Aktuálně z Brna!

To se přesně hodí na mě. Dokonce vypadám mrtvej, když vytuhnu. Ale nevybavuju si, že bych byl včera nebo ve středu v Brně. Das ist komisch... http://www.gomotes.com/emoticon/screamingzombie.gif

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!