26

Re: Zombie v česku

Škoda ale snaha se cení. Kdybych měl víc štěstí tak dám vědět.

27

Reyza: Víš, že já někdy taky? Podivné, že? big_smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

28

http://www.novinky.cz/krimi/270370-pri- … paden.html

Tenhle případ mi příjde zvláštní. Zdánlivě obyčejnej chlápek napadne cizí dítě, zraní ho smrtelně na hlavě, a zmizí. Informací velice málo. Pár věcí mi nesedí. Proč byla pořádána taková velká pátrací akce, včetně nasazení vrtulníku, když byl pachatel celou dobu v nedaleké chatce? Hm.

29

Další případ ze stejné oblasti ve stejný den. http://www.novinky.cz/krimi/270389-muz- … tni-clanky

30

Hrobař napsal:

Další případ ze stejné oblasti ve stejný den. http://www.novinky.cz/krimi/270389-muz- … tni-clanky

Podezřele málo informací.

„Jestliže mi někdo dovede přesvědčivě dokázat, že nesprávně soudím nebo jednám, milerád své mínění změním; neboť hledám pravdu, kterou ještě nikdy nikdo škodu neutrpěl. Škodu mívá leda ten, kdo setrvává ve svém klamu a nevědomosti.“

Císař Marcus Aurelius Antoninus.

31

Pořád ale myslete na to, že je okurková sezóna...

32

Že by je zabili novináři aby měli o čem psát? To je ještě děsivější možnost než zombie.

33

No to ne, ale není to nic vyjímečného, jenom se o tom tolik nepsalo, protože byly zajímavější zprávy... big_smile

34

Vyšlo upřesnění, prý to byl prostě blázen. No hned je mi líp.  Mimochodem když ho chytali tak byl poplach v celém městě. A to druhé město kde proběhla další vražda je jen kousek od toho prvního načež je dělí pouze les. Však každý může mrknout do mapy.

35

Být vámi, nestresoval bych se. Bydlím od Jablonného jen kousek, mám tam známé... NIc zajímavého se tam neděje...

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

36

Aha... Fladiho už dostali...

37 Naposledy upravil: fladi (13.6.2012 19:17:39)

P.s.: Dalo by se říct, že je dělí jen les, jenže mezi tím jsou obrovské kopce...
Bydlel jsem v podstatě přesně mezi těmi městy (najděte si Čenkovice).
A Logane,  mě nedostanou, v kapse mám stále teleskop! (A stejně je to ještě daleko, kdyby někdo chtěl, tak se podívajete od Jablonného na jih, uvidíte tam Lanškroun. Mám ještě dost času na přípravu ! big_smile)

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

38

Jasně... Klasická taktika. Uklidní nás, že nic nehrozí, že ho nedostanou a přitom už je zombík a táhne k naším domovům... Takový známe...

39

Muhehehehe, cca za měsíc mě máte v Brně (tak dlouho mi bude trvat než dorazím, nějak nezvládám orientaci)

40

Žeby tu už přicházelo? big_smile

Never back down smile

41

Jo... Jasnej zombík...

42

Těžko říct, nikdy jsem neřekl že to je Vzplanutí. Na to je moc málo údajů a já nejsem žádný Blesk. Říkám že je to divné a na tom trvám. Jestli tam Fladi žije tak by mohl vyzistit podrobnosti. Zajímali by mě odpovědi na tyhle otázky: Proč policie vyhlásila poplach v celém Jablonném a do pátrání zapojila i vrtulník když se chlápek údajně schovával v chatce opodál? 
Jak je možné že ve vesnici skoro na dohled ve stejný den zabili další dva lidi a to i přesto že se v okolí hemžili policajti? Jasně možná je to náhoda nebo prostě místní nátura.
PS:V Lanškrouně jeden čas žila moje přítelkyně.

43

Tak jsem se ti poptal.
K tomu prvnímu:
Poplach v celém městě byl, ale to je snad normální, když uteče vězeň z léčebny a dokonce vraždí. O vrtulníku jsem nic moc nezjistil.
A o tom druhém jsem nic nezjistil, ale nemyslíte si, že by už v médiích bylo něco víc, kdyby se to třeba šířilo? Ale musím uznat, že je tam podezřele málo informací a napsat, že "Vraždil pod vlivem drogy" a neupřesnit to...

44

Takové jsou media.... vše jen pouze zlehčují a nepodají nikdy přesné info...

45

Nejsem si jistý jestli ten poplach je adekvátní. Každou chvíli někde někoho zabijí a policie kvuli tomu neburcuje občany.  Ale dejme tomu. Co mě udivuje tak že nikde není ani zmínka o tom jak se z té léčebny dostal. Vždyť by to byl super článek o pochybení doktorů. Toho by se naše bulvární média jistě chytla KDO JE ZODPOVĚDNÝ ZA ÚTĚK BLÁZNA A SMRT MALÉHO DÍTĚTE? Uznejte sami že reportéři by to rozmázli kdyby mohli. Takže kdo ví jak to s tím šílenstvím doopravdy bylo.

Fladi: Mám pocit že ať už se tam dělo cokoli tak už to zametli pod koberec. Ale pro jistotu si dávej pozor na podezdřelé události jako třeba požáry nebo potrhanou zvěř. Případně nás informuj :-)

46

Tak to mi vrtá hlavou taky! Jak se kur*a dostal ven? Zavraždil ošetřovatele? Prokousal mříže? Teleportoval se??? Podle pátrání to byl zjevně jedinec, který by se za starých dob odsoudil k eliminaci pro nebezpečnost pro společnost. Tak jak se dostal ven, když musel bejt hlídanej jak drahej pes???

47

Ok, vše nenormální budu hlásit.
A k tomu, jak se dostal ven: Nevím odkud utekl, ale jestli předtím nic neudělal, mohl mít jen mírný režim, takže si zašel někde do parčíku a utekl otevřenou brankou. Nelze za to nikoho vinit. Nikdo to nemohl předpokládat...

48

Noo... Z toho, co jsem vyčetl, vyslechl a vyčenichal, jeho psychická nemoc nebyla zase moc velká prdel, jde snadno rozeznat a je velmi nebezpečná. Schizofrenie je sama o sobě nebezpečná, ale tenhle její odklon je doopravdy vražednej...

49 Naposledy upravil: Hrobař (15.6.2012 21:35:48)

http://www.policie.cz/clanek/dve-vrazdy … tecku.aspx

Tak zde vám přináším policejní zpravodajství k celé události. Nic moc nového nebo vysvětlujícího se zde nedovíte ale je to alespoň pěkně souhrné. Co mě zaujalo že oba případy se stali jen s velice malím časovím rozestupem.

Poz: Jo a ještě je tam zmínka že se měla uspořádat tisková konference. Já teda v tisku nic nezaznamenal. Rozhodně ne žádné podrobnosti.

50

Já ve zprávách našel jen to, že se v jídle objevují věci a objevovat by se tam neměly. Souvisí to s úsporama při výrobě a je toho čím dál víc. Bakterie a podobně...