1

Téma: Lenore - a little dead girl

Není to typická zombie, ale je strašně roztomilá a úžasná a je to skvělej večerníček! wink Každej díl má tak asi dvě minuty, takže to máte zkouknutý hned.
Vzpomněla jsem si na ni, až když Logan zacitoval Lenore.

http://www.youtube.com/watch?v=Ku-vdR_zZhM
New Toy (naprosto nejlepší díl)

http://www.youtube.com/watch?v=Cyt5NnSq6XI
The Walk in the City

Co tomu říkáte? smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

2

Re: Lenore - a little dead girl

Poslední díl mi přišel dost smutnej... některý byly zábavný, jiný spíše šílený. Nejsem si ale stoprocentně jist, zda jsem viděl všechny... Ale celkově hodnotím kladně wink

na videacesky to mají i s titulky.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

To souhlasím, poslední díl mě skoro rozbrečel, hlavně to, že už nebude díl s Lenore... sad

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

4

Taky si nejsem jistá, jestli jsem to viděla všechno.
(hm, videacesky mě nějak nenapadly smile)

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

5

Kolikátý je ten poslední?

6

Poslední je dvojdíl.. Lenorka jde k doktorovi a on zjistí, že je vlastně mrtvá sad
(něco kolem třiceti?)

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

7

Je to díl 26.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

8

A pro Lenore si přijde "kamarád"

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora