1

Téma: Zombík psychické výdrže!

http://healthylifecarenews.com/wp-content/uploads/2011/07/Depressed-people.jpg
Příběh: Až se někdy budeš muset schovat tak budeš muset být v naprosté tichosti a klidu!

Tvým úkolem bude se posadit a tři hodiny pozorovat protější zeď. Nebudeš se moct hýbat, otáčet hlavou ani pít, jíst či si odskočit na záchod a to vše samozřejmě bez televize, hudby a jiných osob... Není to nic pro slabochy, troufneš si na to?

Podmínky:
- vydržet sedět tři hodiny
- bez pohybu a zábavy

Zombíka na starém fóru získal: Fladi

Žetonek
https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/z_psychicka.png

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2 Naposledy upravil: Logan Raise (24.6.2012 12:48:01)

Re: Zombík psychické výdrže!

Co to je za žeton??? PsychYcká??? big_smile big_smile big_smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

3

Záměr. wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

A jak u tohodle dokážu, že jsem to fakt zvládla?

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

5

Natočíš se na video a já tohohle zombíka získám tak, že ho zkontroluju... big_smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

6

Jsem důvěřiví a zombící jsou tu hlavně pro Vás, abyste si dokázali že na to máte big_smile Takže nepředpokládám podvádění.
Natočit a dát se na youtube, to je plán, který mám já až někdy dostanu dost odvahy.. ale nutnost to v rámci technických omezení není.

Fladi by zde mohl popsat, jak k tomu přistoupil a jak moc dobře se u toho bavil big_smile

7

Hehe, bavil....
Za jistý trénink se dá považovat, když člověk nemůže spát a jen leží a čumí do blba. Ale nehýbe se u toho. Už i to je těžké. Ale komu se špatně spí, má již jisté zkušenosti.
Já takhle připraven, jsem trénoval i ve škole. Stačí, když se něco promítá. A jelikož je to školní promítání, není to moc zábavné. A opět přichází na řadu čumění do blba.
Pak stačí sednout si, dát si něco hodně pohodlného pod zadek! a čumět. A pořád. A stále... Když jsem si říkal, že už to vzdám, že mi to za to nestojí, něco se ve mě zlomilo a já pokračoval. Najednou jsem jakoby přestal stále o něčem přemýšlet a čas plynul daleko rychleji. Pak už to bylo snadné a zazvonil budík!

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

8

No já nemám v úmyslu podvádět, jen mě to tak napadlo big_smile POměrně často koukám do zdi, takže nepředpokládám, že by mi tohle působilo nějaký větší potíže.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

9

Tak jen do toho, protože opravdu stojí za to být vlastníkem imaginárního odznáčku wink Budu se těšit na report.

10

Když si tam postavim foťák abych tim dokázal splnění, můžu čumět na ten foťák? big_smile

Když se z vaší sexy kamarádky stane zombie, je čas přestat zírat problému na prsa a podívat se mu do očí....

11

Mno, lepší bude když ty tři hodiny natočíš jakoby ze 45° a dáš tam viditelně digitální hodiny a pak to dáš na youtube wink (už je tam neomezený čas videa)

12

To jsem nevěděl, myslel jsem, že je omezenej

Když se z vaší sexy kamarádky stane zombie, je čas přestat zírat problému na prsa a podívat se mu do očí....

13

Ehm.... bylo to těžký ,ale dal jsem to smile Po pár hodinách čučení do stěny mě to už přestávalo bavit a chtěl sem to vzdát ,ale za chvíli zazvonil budík.

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

14

že bychom měli druhého člověka, který tento zapeklitý úkol splnit? Nejspíše, žadatel o žetonek nám sice své konání moc nepopsal... musíme mu holt věřit wink Gratuluji.

15

No fakt já to dal. Skoušel sem to i včera ale to mi do pokoje lezl malej bráška. Dneska nebyl doma tak sem toho využil a začal civět do stěny smile

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

16

V pořádku, jen doufám, že si se u toho dobře bavil big_smile

17

No to je fakt zábava zírat 3 hodiny do stěny big_smile

18

jéé to mi sedí do cesty. dneska si dělám hlidku přes noc. budu koukta z okna a kontorolovat okolí. možná to spojím. když tak pak napišu jaké to bylo a kdy co se stalo big_smile

Přátelé jsou jako stromy. Když do nich mlatiš sekerou, umřou.

19

Očima hejbat můžu ?

20

achjo.. to je otázka hodna dementa big_smile Bez urážky wink Samozřejmě, dokonce i tvé vnitřní orgány jako např. srdce se může pohybovat... ale ty ne, vědomě, otáčet hlavou, a dělat podobné skopičiny.

21

Já to říkal :-)

22

Hlásim úspěšnej lov

Never back down smile

23

Jak je zvykem.. popiš svoje pocity, dojmy, zážitky, přípravu, děj, pozici, prostředí...

24

Celková doba splnenia bola 6hodín, 2hodiny boli v pohode..ale pak to přišlo, chctělo se mi chcát ale povedal som si reku tú hodinu to vydržím ale pak asi po pul hodine někdo zvonil tak sem musel jít otevřít..skoro mě porazilo..nechal sem si pul hodinu pauzu co jsem se pořádne nažral a vychcal..pak sem si sedl na postel opřel o stěnu a 3hodiny sem přemýšlel nad kravinami typu "dostal sem kopačky.." "Zapoměl sem se vysrat.."
jinak to přešlo dost rychlo jen sem měl na konci problém se postavit..celé telo sem měl jako kus balvanu..ale i to sem rozchodil a sem rád že žiju..

Never back down smile

25

Tak to gratuluji, jistě to bylo pro tebe přínosné a inspirativní a možná ti i jednoho dne tato zkušenost zachrání život wink