51

Re: Tabulka zombie lovců!

Radujte se! Tabulka byla aktualizována! Je na čase zase začít lovit - co myslíte?

https://dl.dropboxusercontent.com/u/9457690/zombie/lovci/lovci_nova_1.png

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

52 Naposledy upravil: fladi (14.12.2013 20:46:00)

Co myslím?
1. "Česko lovenská"? smile
2. Měl bych a) zase rozkoukat ty filmy a pokračovat v psaní mini-recenzcí.
                     b) sepsat seznam kytek, co znám.
Už jsem dlouho nic neulovil smile

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

53

"lovenská" je jednoznačný umělecký záměr autora. big_smile

Jo, tak s botanikem bych mohl taky pohnout.

Ale nejvíc mě mrzí, že jsem tento rok nedostal odvahu na přežítí - tak snad na jaře.

Ať se dobře kouká. wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

54

Firejs napsal:

Fajné, při dalším upgradu tabulky už budeš mít tohoto zombíka zeleně wink

Já to tam kutila u sebe nevidím big_smile wink

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

55

Hehe... opravím, při příští aktualizaci! big_smile

56

Jasně big_smile Budu se těšit big_smile

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

57

Tak už se můžeš dotěšit!

Tabulka aktualizována!

A mimo jiné gratuluji Nebožce!

58 Naposledy upravil: Mrakoplaš (19.3.2014 19:57:58)

Eddit
Omylel jsem se díval jen na tuhle stránku
Tak omluva chybí jen kuchař. smile
omlouvám se

59 Naposledy upravil: Ymeris (19.3.2014 20:08:59)

Hele já mám ještě filmofila. A rybáře rozpracovaného nemám. + brácha říká že by měl mít mechanika - nevidíme ani v tabulce kolonku.

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

60

big_smile

Nepopírám, že v mé práci nemohou být chyby... Vlastně si nevybavuji aktualizaci, která by se bez nich obešla. big_smile

Mám holt špatně nastavený proces aktualizace tabulky zombie lovců. Chtělo by to udělat nějaký audit.

61

Achich! Mám radost! Gratuluju sobě i všem ostatním big_smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

62

To mám radost, že máš radost. Zasloužila by sis i plaketu:"Nejlepší nemrtvá kuchařka na světě!" smile

63

Z nemrtvé kuchařky by hygienu ranila mrtvice.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

64

A jak by se teprve tvářili děti, kdyby našli v polévce třeba takové upadlé očičko ? smile

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

65

Prosimvás, normálně se jí volský oko, tak proč ne i moje? Hygienická komise by se s tím prostě musela smířit.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

66

A to je slovo do pranice! Ehm, do zombice..:)

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

67

Heyho, dostali svoje zombody už Sniffy, Ondra (což je myslím Ymeris, že? big_smile) a Sybrakos? Teď mi padlo oko na ten zápisník, kde mám i jejich časy. Tak aby nebyli ochuzeni!

68

Já určitě ne, jelikož jsem spal big_smile
A jo, jsem Ondra smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

69

Hlásím, že já budu ten Ondra wink.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

70

Jejda, pardon! smile

71

A já hlasím, že tamto neplatí, trénuju pořádný kliky na příští kemp..:)

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

72

Nebožka, nedostali, protože jsi mi ještě nedodala zápisky a já tě s tím v době tvých vypjatých dnů nechtěl obtěžovat a pak jsem na to už zapomněl. smile

73

No já si na to právě vzpomněla, až když mi padla bulva na ten bloček. Proto jsem to připomněla. Takže, hodnoty jsou následující:
Snify 2:52
Ondra (jemuž se znovu omlouvám za záměnu big_smile) 3:00
Sybrakos, co si nechce nechat zombíka uznat 2:01.
Amen.

74

Super. Už se mi těch zombíků zase nasbíralo více, takže si snad brzy vyhradím pár minut na aktualizaci. smile

75

Další aktualizace tabulky našich nejmilejších hrdinů je zde!

A tentokrát formou odkazu: https://dl.dropboxusercontent.com/u/945 … /lovci.htm (neboť na obrázek začala být již moc velká)