26

Re: Tabulka zombie lovců!

Firejsi ja som dokončil aj fyzičku smile

Never back down smile

27

Tak po delší době provádím aktualizaci:

Daryl Dixon - síla
Wolfric - síla
ValHell - síla
Topa - síla, hlad, pyroman
Znz - psychycká, hlad, fyzická
Zolan - psychycká, hlad,
LordeS - hlad

A zde jmenovaným ještě jednou gratuluji. wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

28

pracuje se na kutilovi, kuchařovi a spáčovi ;-)

,,Štěstí přeje připraveným a odvážným... proto buď připraven bojovat,,

29

A ještě to všechno udělej naráz s přežitím.. pěkně v přírodě, křesadlem rozdělaný oheň, na něm upečený chleba a spaní ve skříni, kterou vyrobíš pomocí tkaniček a větví wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

30

Né to asi né big_smile big_smile Ale tak budu dělat co jde, jen mám dilema s tou skříní big_smile Páč nic do čeho bych se vešel v dohlednu není big_smile

31

já mám kutila, sílu jsem udělal nedávno ta těláku,střílim na veverky prakem a vzduchovkou na plechovky,usnu kdekoliv na táboře jsem na hlídce jsem usnul na šutrech a ve vaně jsem už několikrát spal protože jsem se vsadil a ve skříni sem se taky vsadil,vařim si nornálně doma,hladověl sem na táboře protože jsem všechno ze zásob snědl a všechna jídla se v ten den nedala jíst, někdy to nestihnu a seru do potoka nebo na zem a na táboře jsme měli na táboře postavit v družstvu něco jako wc ale nevipadalo to jako wc,chytali jsme s maminou rybi v chorvatsku, pomáham mamině s rajčaty a pod,první pomoc zase na táboře. a přežití zase na táboře a to je vše bohužel to bylo nevědomky takže nevim co dál

32

Tak vidíš. Máš super průpravu, hned můžeš začít! A všechno hezky zfotodokumentovat, ať tu nikdo nemůže nic namítat smile

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

33

fladi napsal:

Tak vidíš. Máš super průpravu, hned můžeš začít! A všechno hezky zfotodokumentovat, ať tu nikdo nemůže nic namítat smile

Jako že mam zfotodokumentovat ty zombíky co neman.

34

Fotodokumentace není úplnou podmínkou všech zombíků, ale všichni zombíci nějaké mají*... a tím, že tu doslova vybliješ text, že si během svého života určitě udělal všechny a chceš abych ti je na úkor ostatních - kteří je skutečně dělali vědomě a poctivě - zapsal. Tak to mi promiň, ale to neudělám wink

Takže si otevři nějakého zombíka, přečti si jeho pravidla a začni wink

*Hláška "já mám kutila!" apod, opravdu ke splnění nestačí.

35

Jasně už jdu na ně.

36

Takže aktualizováno:
Firejs - Filmofil
Werty - Filmofil
Ten co ví - Filmofil
Shepard-N7 - Síla (bohužel se tu od té doby neukázal)

Mogh - má rozpracované přežití
Topa - má rozpracované vaření
Sybrakos - má rozpracovaný film smile

37

Hele mohl by být zombík štítění. No musely by ste se dotknout toho čeho byste se nedotkly. až ude ZA tak si nebudemem moct vybýrat co ano a co ne.

38

Co ti na to říct? big_smile

39

Ja by som aj napísal, ale absolútne netuším, čo tým príspevkom bolo mienené.

40

Asi tím myslel, že bys musel například sníst žížalu, pohladit pavouka nebo nosit hada místo šály...

41

Dík, myslel som, že to má niečo zo štítonošom a nie zo štítením sa niečoho. big_smile

42

Hadi jsou místo šály skvělí!
Ale v zimě dost tuzí... :-/
Obdobně také doporučuji nosit namísto čepice chameleona.
http://img5.rajce.idnes.cz/d0507/6/6376/6376004_c1623cc54a8ddda0c93e6007a9f8a795/images/DSC06893.jpg?ver=0
Ale nejvíc ňuňu jsou stejně slimáci:
http://img5.rajce.idnes.cz/d0507/6/6376/6376004_c1623cc54a8ddda0c93e6007a9f8a795/images/DSC06869.jpg?ver=0
(fotky jsou z jedné akce, jíž jsem se účastnil jako fotograf, tak si tam namísto těch milých slečen domyslete mne. smile )

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

43

Teda, to je kus! Myslím toho šneka.

44

Takže jsem opět po delší chvíli přistoupil k aktualizaci:

Topa získává elektrotechnika a brzy snad i potvrdí kutila.
fantx1 zřejmě úspěšně splnil zombíka hladu ale podobně jako Topa využil konzervu u kutila.
Kolija také splnil zombíka hladu.
Wolfric také splnil zombíka hladu.
Viky úspěšně složila náročného zombíka fyzické výdrže.
Chekotay jako první velký hrdina a známa celebrita z televize složil zombíka přežití.
Mr Stalker složil zombíka hladu a zároveň také nepříliš oblíbenou samotu.
Firejs si nadělil zombíka vaření, ačkoliv jsou tu jeho publikované recepty terčem posměchu tak ve skutečnosti si nad jeho pokrmy ostatní poslintávají a samozřejmě splnil všechny podmínky smile
Zolan se přihlásil o zombíka síly.
Feťák a Raspawn získali zombíka komunity za účast na sympoziu.
A Werty ostotřelce - splnil na sympoziu poslední podmínku.

A to je už snad všechno... když tak se hlaste smile

A hlavně úspěšný lov!

45

Já bych asi měla dostat zombíka lenosti, haha.

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

46

Myslel jsem, že Komunitního zombie získám za svůj spam tady? Dlouho jsem uvažoval, jestli ten titul neodmítnout z důvodu, že já a nemrtví žijeme v míru. Zvlášť, když o nich píšu knížku, kde vystupujou vesměs jako kladný postavy. Ale nakonec přijímám. Každej má svojí specialitu. Někdo má manželku, někdo bouchačky, někdo nože, někdo poníky. Já budu mít Zombíka komunity, i když lowískuju oživlý mrtvoly. http://i30.tinypic.com/6sx3d5.jpg

O, bo to sztandar całej ludzkości, to hasło święte, pieśń zmartwychwstania!

47 Naposledy upravil: Topa (15.5.2013 19:07:34)

Samozdřejmě že Topa potvrdí kutila big_smile ...hned jak si vyrobí tu pitomou nádobu big_smile
PS: Ještě se pracuje na kuchařovi ;-) a skoro už i na botanikovi smile
.
.
Tuším dobře, když tuším že tuším že jsem s Elektrotechnikem první? big_smile Páč jestli áno, tak to asi nějak oslavím big_smile

48

Určitě, tabulka říká, že se o něj tady ještě nikdo nepříhlasil smile

Feťák, ano dá se získat pomocí diskutování a nebo ježděním po srazech. Mám velkou radost, že jsi toto ocenění na úrovni Nobelovi ceny neodmítl.

49

Viky získala taky Kutila, pokud sis nevšiml.

Mistress z brahminy.

50

Určitě díky za upozornění, jen jsem tě v té hromadě přehlédl, snad ti to nezpůsobilo moc problému v soukromém a pracovním životě smile

Při příští aktualizaci bude napraveno.