1 Naposledy upravil: Firejs (24.6.2012 08:23:26)

Téma: Tabulka zombie lovců!

http://warbagproducts.com/zombie_academy_t_shirt.jpg
Zde najdete seznam odvážných hrdinů, kteří se nebojí překonávat obtížné úkoly smile
Aktualizováno ke dni 8. 5. 2014

Největší Lovec*:

http://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/fladi.png

Nezapomínejte i na ostatní zombíky, než jen toho silového. Ano, jsou náročnější na čas i přípravu, ale stojí za to!

Tabulku najdete zde: https://dl.dropboxusercontent.com/u/945 … /lovci.htm

Takže hurá na lov!

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

2

Re: Tabulka zombie lovců!

Admin mi slíbil že mi je napíše na novém fóru a zatim nic prosím o zapsání Longestus na sterém fóru se mi to ukazovalo jako Longe tu

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. ...
Kenjutsu
Bushidó

3

Už jsi tam, snad jsem na žádný nezapomněl a když uděláš ještě dva, tak budeš první wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

4

Takže všichni zombíci, které už získal alespoň jeden člen naší komunity byly obdařeny grafickými žetonky wink

https://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/zombie_zetonky.png

Věřím, že jejich získání za zvýšení své šance na přežití pro Vás bude velice motivující smile

5

Takže jsem udělal hromadné udělování zombíku:

Kutilství
- Fladi, Toudi

Všudespáč
- Fladi, Death

Botanik
- Chekotay, Viky

Hlad
- Toudi, Death

Síla
- Chekotay

Míření (kámen)
- Fladi

Gratuluji, všem a pokud jsem na někoho zapomněl - tak se určitě ozvěte wink

6

Ještě jeden zombík první pomoci se mi tady nesměle krčí. :-D

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

7

Dobře, přípíši - vím, že se o tom byla na srazu řeč, ale nebyl jsem si jist smile

8

Firejs napsal:

Dobře, přípíši - vím, že se o tom byla na srazu řeč, ale nebyl jsem si jist smile

Zkoušel mě Werty plus jsem tady na forum postnul pár svých počinů v oblasti zdravovědy.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

9

Tabulka aktualizována o zombíky komunity, které Werty hromadně udělil za navštívení letního zombie kempu wink

Již klasicky se případně nezapsaní mohou ozvat...

10

Mám ještě rozpracovaného Kutila (chybí mi nádoba) a příště mně můžeš přezkoušet na 1. pomoc.
Chystám se na Botanika.

11

Aktualizovaná tabulka zombie lovců (začíná být pěkné roztáhlá)...

Takže kdo a za co v naší tabulce hrdinných válečníku přibyl?
Slepice1 - Síla
Levi - Síla
Trapper.creek - Síla, první pomoc, botanik a rybář (tento vzal hopem)
Mogh - Hlad a všudyspáč

Všem gratuluji, a pokud jsem na někoho zapomněl - tak se ozvěte wink

12

Prosil bych jednoho pyromana. Protřepat, nemíchat.

13

Achjo... vždycky se najde nějaký otrava, co mi nedá chvíli klidu.... big_smile  smile

Připíši ti ho až zítra/pozítří, protože teď se pracuje na hladu a všudespáči... jestli ti teda nebude vadit, že to nebudeš mít hned?

14

Nevadí wink

15

- Aktualizoval jsem tabulku!
- Udělal Fladimu kartu!
- Přidal další žetonky!

http://dl.dropbox.com/u/9457690/zombie/z_nove.jpg

16

Jééé, moc děkuji! To je super! smile

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

17

Botanika jsi mohl udělat svého, ten můj je jen provizorium, dokud něco nenakreslíš/nevyrobíš. big_smile

Mistress z brahminy.

18

Přišel mi optimální a myslím, že už se ujal - tak aby to lidem nepopletlo hlavu smile

19

Tabulka aktualizována:
Sybrakos, Voyager -> Komuniťák
CZ_Micro_CZ -> Síla, Hlad
Stealth Knife -> Házení
Levi -> Hlad

20

Pls Firejsi kdy bude další aktualizace tabulky?

Život je krátký, smrt jednou potká každého z nás. Proč... proč tedy zažívat další bolesti a raději... nejít smrti naproti?

21

Neboj, zítra bych to snad mohl udělat.. a taktéž chci brzy vyhlásit dalšího zombíka wink

22

A je to tady! Nezapomeňte mě zkontrolovat!

Chekotay: Vaření
Cz_Micro_Ice: Házení, Psychycká
Hdm: Síla, Hlad a rozpracovaná fyzická
ValHell: Hlad
Mogh: Vaření
Fladi: Rozpracovaná První pomoc

23

Máš ma v tabuľke dvojmo :-P

24

a to jsem ani nebyl při její tvorbě ožralej big_smile

25

Aktualizováno:
Mogh - už je jenom jednou
Fladi - první pomoc
Hdm - první pomoc
Hrobař - vaření
Linot - síla, hlad,
Wolfric a Znz - zapsáni do tabulky se zombíkem komunity