1

Téma: Písničky do ZA :D

Tak jaké by byly vaše písničky které by vás napumpovali tak že byste zabili klidně 1000 zetek  ? big_smile
Ta moje je Metallica Sad But True

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

2

Re: Písničky do ZA :D

Napadá mě spousta úchylností, ale nejvíc by na to asi sedlo Suicide Commando a jejich Die, motherfucker, die!:D

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

3

Skrillex - Bangarang! big_smile

4

Nebožka: Hehe, darkwave elektro.. nebo jak se tomu říká, asi trochu "podobný" věci jsem měl nějakou dobu v mp3, ale spíše více metalový wink

Survivor: Videoklip hezkej, ale dubstep není sám o sobě žádná sláva... jo, když je ho trochu v kombinaci s něčím jiným, tak je to lepší wink

Já bych si asi vyloženě jednu píseň nevybral.. smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5 Naposledy upravil: Logan Raise (3.6.2012 14:46:50)

Tak já mám dvě... Ravelovo Bolero, nebo Offovo Carmina Burana... Dala by se i Stay alive od Daniela Ashe... Ale fakt hustí frajeři poslouchají při masakrování zombies tohle!!!     http://www.youtube.com/watch?v=1orMXD_Ijbs

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

6

nebo můžete k tomu aby jste během ZA byli podělaný strachy ještě víc poslouchat Buzz Works: Zombie Influx :DDD jinak doporučuju hymny z Warhammeru 40k (hlavně jako ozvučení útoku na zombie big_smile ) nebo punk(např Totální nasazení) metal(např. Korpiklaani, Apocaliptica atd atd...) ke zvednutí nálady a morálky mužstva big_smile

"Marigold sa dycky přisere, kde sa cosi zajímavého rychtuje a všeci vijú, že nepomáhá ani nepřekážá a že na štrece sa šušmat nebude. Něco jako lopušina na psom ocasu."

Yarpen Zigrin

7

Podle mě by měl být člověk při ZA aspoň trochu ve střehu tzn. by měl vidět a hlavně slyšet

8

Jo, na tom něco bude, že bude lepší mít uši bez sluchátek... ale hudba přecejen člověku pomůže od stresu a může ho nabudit k lepším výkonům wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

9

Voyager má pravdu, hudba by mohla při ZA stát mnohé, nerad bych přeslechl plazivce za sebou. Stejně tak jako přeslechnout volání o pomoc, nebo volání výstrahy pře nebezpečím...
Takhle ale v klidu ve vaultu, to by bylo Trololo!!!

10

Neřikej mi že by nebylo dobrý při obraně baráku si na plný kule pustit Iron Maiden nebo Metallicu a bránit se big_smile
A nebo písničky pro last stand kde neni zkoro žádná šance tak si myslim že by to dost pomohlo se bránit a posílilo tak morálku družstva

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

11

Jasně, není nic lepšího, než když při obraně předního vchodu přeslechneš lámání opevnění zadního vchodu. Nebo plížení za tebou...

12

Já nevím v takové situaci by měly být všechny smysly v pohotovosti

13

psal jsem Last Stand coz je poslední stání v drsnym překladu takže prostě poslední minuty života tak proč si je nezpříjemnit nějakou písničkou

14

Nikdy nic nevzdávej, to si pamatuj. Prohraný to bude tehdy, až budeš mrtvej, nebo nemrtvej...

15

"Krásné je žít " od Babouků, ale hraje to většina kvalitních dechovek yikes)

16

AC DC TNT big_smile

17

Pořád vede Eduard Khill a Trololo!!! Chtěl bych za zvuků této písně řezat zombies motorovou pilou!!!
http://www.youtube.com/watch?v=1orMXD_I … CEs1H3R_fg

18

bral bych tohle http://www.youtube.com/watch?v=hW1HqQqqAps Zombaci by se leknou a zacnou zdrhat smile

19

MOJE OBLÍBENÁ!!! big_smile big_smile big_smile

20

jj uříznout zombákovi hlavu a TROLOLOLOLOLOLOL !! big_smile

21

Eduard zemřel teď v červnu, dej mu pánbůh věčnou slávu, takže by klidně mohl přijít on... big_smile

22

jono big_smile

23 Naposledy upravil: Luna (26.6.2012 11:50:40)

Eduard zemřel teď v červnu, dej mu pánbůh věčnou slávu, takže by klidně mohl přijít on...

... mého srdce šampióón   big_smile

24

A taky be se hodili nějaký Rob Zombie big_smile

25

U téhle bych asi 1000 Z nezabil, ale je tématická big_smile

Disturbed: The Infection
http://youtu.be/i8p-v4_EHpk