76

Re: O co jde, dotazy a diskuze o lovení

Určitě si něco vybereš. smile

Jen do toho.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

77

Tákže kucí jsem novej a tak se do toho vrhnu pohlavě !
"Budu to psát svými názvy snad to každý pochopí smile"
Na víkend planují - s tím že jen neco málo doštuduju většinu umím
Zombie:
Medica
Automechanika
Elektrikáře
Psychické
Fyzické

Někdy až rodiče nebudou doma
Zombie:
Všudespáč
Samotář
Hladu

Až se dostanu na praxi tak zombíe kutilství s tím si vyhraju smile

Postupem času ty co nechcou námahu ale nezvládnu je hned
Zombie:
Čtenář
Filmák
Kuchař
Míření
komunity
Botanik
Odstřelovač

A zbylé pro mě asi nejtěžší
Zombie:
Síly
Pyroman
Rybář

Nevíš, co máš, dokud to není pryč.

78

Skvělé!

Tak to ti rovnou poblahopřeji, protože zombíka komunity jsi dostal za účast na sympoziu! smile

Stejně tak Ymeris.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

79

Není komuniťáček za 500 příspěvků na fórku? big_smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

80

Nene já chci pěkně poctivě a tenhle bludišťák je za 500 komentářů smile

81

Dobrá nebudu vám ho nutit, ale máme to tak v nepsaných pravidlech - buď pět set anebo účast na akcích. smile

82

No pozor, já se jen ptám. Jestli je srázek hoden 500 příspěvků, tak to beru smile
Teď to jen aktualizuj, ať už jsem v tabulce big_smile

83

Ach ta škola ... ani lovce zombíku nestíhám ... jdu se kouknout aspon na alternativní paliva a vysílačku/rádio at si můžu odškrtnout aspon elektrikáře a automechanika smile

84

Tak co pánové a dámy?

Počasí nám krásně hřeje - aneb ideální čas ulovit pár zombíku!

Pracujete teď na nějakém? Chystáte se v brzké době nějakého pokořit? Jen se pochlubte!

85

Čau, dlouho jsem tu nebyl, ale co se týče zbraní na lov zomboňů tak mám rozhodnuto.
Koukám na Zombie Go Boom na YouTube a tam zkoumají zbraně na zombíky.
Já už mám vybraný dvouruční kukri nůž a u děda Vráti bych sebral pistoli CZ 75.

(Poznámka : na Zombie Go Boom se koukněte, je to fakt bezva.)

86

Odkazy na zombiegoboom je tady prolezlé, ale nějak v tom nevidím souvislost s lovením zombíků zde na fóru? smile

Každopádně je fajn, že jsi se zastavil.

87

Na zombie go Boom zkoumají různé zbraně, které by se daly použít proti zomboňům.
Třeba páčidlo je dost dobrý, protože jím můžeš zombíkyvi urazit lebeční klenbu.

88

A kartáčkem na zuby ho můžeš pošimrat.

Zvoní zvoní zrady zvon zrady zvon
Čí ruce ho rozhoupaly

89

big_smile

Tady máte zvon na čištění hajzlu... A prkénko. https://www.youtube.com/watch?v=_DTeW9ZR-v4

90

Muzu se zeptat o co de jsem uplne mimo a vubec to nechapu. Kdo jsou ty zombi ktere mohu lovit atd..?At hledam jak hledam nemohu to najit.Ps:jsem tu nový :) diky

Jednou ten svět stejně půjde do sra*ek .... !!!

91

Tady si vybereš: http://zombie.4fan.cz/forum/viewforum.php?id=11

Každý zombík má v prvním příspěvku povídání, pravidla a cíle. To si přečteš a pak se můžeš pustit do lovení.

Ulovit některé je lehké, jiné zase těžké. Nejlepší je pak udělat postupně všechny. smile

92

Během přemejšlení do jakýho bych se pustil jsem asi po hodině na žádnýho nepřišel, zato mě však napadlo pár novejch

Zombík Hráč - 5/10/15 postapo/survival/zombí her, protože když už je čtenář a filmík, tak proč né hráč

Zombík Nespáč - řekněme že hlídkujete a musíte vydržet např 24 hodin vzhůru

Zombík Zmrzlík - Nějaký otužování? 3 dny se sprchovat studenou vodou? Nebo tak něco big_smile

Zombík ...teď mi vypadnul ten čtvrtej, kdybych si vzpomněl dopíšu ho.

93

Nočně Hlídkovýho mám někde už asi dva roky napsanýho. Možná by stálo za to jej aktivovat. smile

Hráč není úplně marný nápad, ale jak stanovit hry? Musí je hráč dohrát? Anebo jen uhrát určité hodiny?

Zmrzlík... Mno. smile

94

Na jednu stranu je Hráč fajn, na druhou stranu - v čem je ti prospěšný?
Ale to je jen malý argument, protože jak je prospěšný Filmofil, popř. Čtenář v přípravě na ZA? Vím, dá se namítat, že tam jsou zajímavé postřehy nebo nápady, ale je to to samé, jako kdybyste obhajovali pedofila, že on taky chce přeci jenom souložit.
.
A druhé mé proti - je to nespravedlivé k těm, co nemají zrovna nejvýkonnější PC sestavy a tudíž ho nemohou ulovit. big_smile

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

95

Protože třeba Plants vs Zombies se nedaj hrát na Low sestavě nebo na mobilu big_smile

96

Tak ona většina slavných hříček s postapo tématiku nepatří mezi ty nejnovější. tongue

Prospěšné to je jak mrtvému cedník.

97 Naposledy upravil: fladi (4.1.2015 21:08:00)

Ymeris: Tak jestli bude celý seznam jen z Plants vs. Zombies, tak to klidně půjde, nemám nic proti.
Firejs: Jestli to zvládneš udělat tak, aby tam nebylo nic z nových her, tak jedině dobře, já jen mám pocit, že poslední dobou vychází čím dál tím víc Z her, takže jsem odvozoval, že by se tam některé z nich objevily.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

98

To je právě to. Těch her už je hromada... Jeslti se Ymerisovi chce, tak to může připravit. wink

99

Stačí se kouknout do sekce "Hry" na forku a je to big_smile