51

Re: O co jde, dotazy a diskuze o lovení

Hele já udělal nějaký zombíky je to v tabulce zombie lovců napsáno na konci jaká sám sem odůvodnil jak a proč. A když jsem je plnil nevědomky a nemam z nich fotky musim je udělat ještě jednou nebo jen z inscenovat jejich plnění.

52

Ja som napr. minulý rok utvoril olympijský svetový rekord v behu na 100m ... ale bolo to až na jeseň v Čičmanoch za krčmou na oranisku.

Myslíš, že mi to Londýnsky olympijský výbor 2012 dodatočne uzná? wink

53

ten co ví napsal:

Hele já udělal nějaký zombíky je to v tabulce zombie lovců napsáno na konci jaká sám sem odůvodnil jak a proč. A když jsem je plnil nevědomky a nemam z nich fotky musim je udělat ještě jednou nebo jen z inscenovat jejich plnění.

Každý zombík musí být plněn vědomě. Takže ty se musíš nejprve rozhodnout, že ho uděláš a pak teprve ho udělat.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

54

Přesně tak jak píše fladi.

toudi: gratuluji k rekordu big_smile

55

A co zombík bosé nohy. vím že je to blbé chodit bosej ale až si nestihnete ve spěchu nazout kanady tak se vám to bude hodit. dejte vědět jestli ho přijmete.

56

Nápad to není úplně špatný, takže ho přidám na seznam... možná se tu objeví - za rok, za dva wink

Fladi: Jak jsi na tom s filmy? Že jsi se ještě nepřihlásil o filmofila smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

57

Některé jsem ještě neviděl, u jiných si nepamatuji názvy smile Chystám se na ně podívat a u každého sepsat krátkou recenzi, abych potvrdil, že jsem opravdu viděl. Bohužel, teď mám žalostně málo času...

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

58

Firejs napsal:

Nápad to není úplně špatný, takže ho přidám na seznam... možná se tu objeví - za rok, za dva wink

Fladi: Jak jsi na tom s filmy? Že jsi se ještě nepřihlásil o filmofila smile

No jasně za rok za dva. Ale počítám že nikdy.

59

Může mi někdo pls osvěžit pamět s tim jak se sem dávaj fotky já nevím na jaký stránce fora to bylo.

60 Naposledy upravil: toudi_sk (8.3.2013 15:17:26)

Je to presunuté do F.A.Q.

http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.php?id=15

Ak vieš, kto to písal, nájdi si jeho profil a potom hľadaj v jeho príspevkoch.

61

ten co ví napsal:

No jasně za rok za dva. Ale počítám že nikdy.

Firejs nelže, když řekne, že bude, tak bude!

Sorry že se ptám.... sem tu novej.... big_smile
Jak se mám přihlásit o zombíka, když jsem ho splnil ?

63

Velmi obtížně. Nahlásíš jeho splnění v příslušném tématu a přiložíš k tomu věci, které jeho splnění vyžaduje. Pokud stále nevíš, tak se zkus se podívat jak to dělají ostatní. wink

Věřím, že pokud budeš postupovat přesně podle tohoto návodu tak to zvládneš. :-)

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

64

Prosím nedumejte nějak nad tímto vadným příspěvkem. Nešlo by udělat několik zombíků najednou třeba zombíka samoty a zombíka psychycké výdrže?

65

Zrovna tyto dva jsem myslím v pravidlech vyloučil, protože jsou si z principu podobné, ale splnit oba úkoly zároveň samozřejmě možné je.

66

Aha ale díky. Takže logicky můžu plnit zombíka hladu,samoty a síli a budu na to mít 24 hodin. big_smile

67

Tak zrovna sílu je třeba splnit v časovém limitu, že ano... Hlad a samota je samozřejmě trochu těžší kombinace, ale tak nebudu tě za to mlátit klackem po hlavě.

Zombik gramatiky neni?

všechno co napíšete je špatně

69

Firejs napsal:

Tak zrovna sílu je třeba splnit v časovém limitu, že ano... Hlad a samota je samozřejmě trochu těžší kombinace, ale tak nebudu tě za to mlátit klackem po hlavě.

Já se na to budu připravovat týdny. big_smile

70

Jeremiáš Vajcochod IV. napsal:

Zombik gramatiky neni?

Kdepak ani není třeba, stačí zavítat kdekoliv na Internet, tam si spousta lidí s nízkým sebevědomím zvedá náladu opravováním druhých... big_smile

A navíc to nemá nic společného se Zombiemi.

71

Firejs napsal:
Jeremiáš Vajcochod IV. napsal:

Zombik gramatiky neni?

Kdepak ani není třeba, stačí zavítat kdekoliv na Internet, tam si spousta lidí s nízkým sebevědomím zvedá náladu opravováním druhých... big_smile

A navíc to nemá nic společného se Zombiemi.

Stačí na madbrahmin, něco napsat a čekat. I když občas i tady..

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

72

tak mě napadá nebyl by krom zobíka kutila který je zaměřený na zbraně., nože a nádobý.
nebyl by dobrý i nějaký zombík zaměřený na takové činosti jako šití/prace z kůží atd( umění si něco ušít, přišít záplatu, knoflíky opravit si oblečení či ušít nové, udělat si jednoduché krpce /opravit boty či opasek). Neb oi to můžou být užitečné dovednosti. Třeba by se to dalo nazvat zombík ručních řemesel.
Co vy na to? smile

73

Anebo zombík švadlenka:) Proč ne.

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."

74

Koukám do tabulky a ani jeden z vás na tom s počtem ulovených zombíků není moc dobře.
Mohlo by jich tu být vyhlášeno milión, ale k čemu?

Tím samozřejmě netvrdím, že to není špatný nápad a že by se nedalo vytvořit, ale v poslední době jich pár přibilo a nikomu to nestálo za tu námahu.

75

Že bych taky začal ? smile Doufám že tam je i něco lehkého pro začátek ^^

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.