1

Téma: O co jde, dotazy a diskuze o lovení

Lovení zombíků je především možnost otestovat si své schopnosti a to především takové, které byste nejspíše při zombie apokalypse využili.

Ať už si představujeme či "známe" ZA z filmů a her jakkoliv, není nic lepšího než vyzkoušet si, jak by taková událost mohla na vás působit a zda byste dokázali své teoretické vědomosti využít.

Lovení zombíků je zároveň ideální příležtost jak se něco nového naučit, neboť není nic lepšího než si vše na vlastní kůži vyzkoušet.

Takže milí lovci, přeji Vám příjemný lov!

2 Naposledy upravil: werty (25.4.2012 19:11:47)

Re: O co jde, dotazy a diskuze o lovení

Do tohoto tématu můžete psát své postřehy a dotazy týkající se lovení zombií a také návrhy a náměty na vylepšení.
FAQ:

Q: Mohu lovit více zombíků najednou?
A: Zombíky je nutné lovit po jednom. Nikoliv dva nebo více najednou.

Q: Mám si někde psát své výsledky?
A: Ano můžete si vést písemný záznam o lovu, vhodné je poznačit si, kdy byl zombík uloven a zda se lov zdařil či nikoliv.

Q: Jak mám dokázat, že jsem nějakého " zombíka " splnil ?
A: Nijak smile Tohle není soutěž. Nevyhrává ten, kdo bude mit nejdřív všechny zombiky, ale ten, kdo překoná sám sebe. Děláš to hlavně pro sebe. Rádi si však přečteme tvůj lovecký denník, či shlédnem fotky.

Ještě upozornění na závěr:
Dbejte prosím své bezpečnosti a pokud to nedovoluje váš zdravotní stav, raději se bez předchozího tréninku do lovení nepouštějte!

3 Naposledy upravil: werty (25.4.2012 19:09:48)

//edit werty
Přesunuto z tématu: Návrh uživatele - Zombík Míření (Luk, kuše, pistole, puška,...)

Úkol: Trefit alespoň 8 z 10 projektilů ze své oblíbené střelné (přinejhorším házecí) zbraně.

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. ...
Kenjutsu
Bushidó

4

Zombíku máme ještě pár připravených a za každý tip budeme rádi, jenže je chceme přidávat postupně, jak je lidé budou získávat, protože je zbytečné jich tu mít milion neulovených -> možno, ale příště spíše hodit tvůj návrh do diskuze wink Jistě chápeš, že kdyby sem každý sypal co ho napadne, tak by to brzy ztratilo smysl.

Zatím se koukni na to co máme a zkus si nějaký vybrat - já vím, některé dají pěkně zabrat, ale o to více stojí za to wink

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5 Naposledy upravil: play3r (15.5.2012 15:39:42)

Navrhuji vytvořit zombíka spamera, dostane ho ten kdo za měsíc udělá víc jak 1000 příspěvků big_smile.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

6

play3r napsal:

Navrhuji vytvořit zombíka spamera, dostane ho ten kdo za měsíc udělá víc jak 1000 příspěvků big_smile.

No dovol!!! big_smile big_smile big_smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

7

Náhodou je to dobrý nápad! Vlastně poslední dobou myslím, na druhou úroveň zombíků - ještě ale nevím, jak to plně realizovat... tzn. "Extremmí komuniták" by se možná našel... smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

8

Firejs napsal:

Náhodou je to dobrý nápad! Vlastně poslední dobou myslím, na druhou úroveň zombíků - ještě ale nevím, jak to plně realizovat... tzn. "Extremmí komuniták" by se možná našel... smile

Ale jen u některých, třeba Botanik je i tak dost smrtící.

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

9

Jop, tvrdě na něm pracuji... ale třeba taková síla, přežití (které za tím nikdo nemá) by mohlo mít více levelů - teď je to jedna noc, tak by mohly být dvě či tři atp. ale na to je ještě brzo, když je naše tabulka lovců, zatím silně nezaplněná wink

10

Rád bych zombíka přežití zkusil, jenže není kde. To je na tom asi to nejtěžší smile

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

11

Já už ho taky nějakou dobu plánuji, ale spíše než problém dojet mhádečkem na kraj města a zalézt do nějakého lesa, jsou spíše otravné povinnosti a počasí wink

Všiml sis, že kdo zombíka získá jako první má "ano" v tabulce zelenější? To už je dobrý důvod být první, ne? big_smile

12 Naposledy upravil: fladi (15.5.2012 20:10:09)

A jak je to s rozděláváním ohně v lese?
Jinak tento víkend budu atakovat zombíka fyzičky, tak snad budu zelenější smile

Odpověď: http://www.zachranny-kruh.cz/urazy_rizi … irode.html

13

Rozdělání ohně v lese je jednoduché jen musíš zvolit způsob jaký ti vyhovuje.

14

Já myslel z právní stránky. Jinak rozdělat oheň bez sirek (zapalovače, křesadla, ...) se mi už taky párkrát povedlo, ale dá to dost zabrat...

15

Teď mě napadlo jak bych ulovil zombíka ... je mi 11 kulonvici bych táhl po zemi. Vzuchovce se asi zasměje :-) Třeba kolt bych udržel ale než bych namířil, tak by mě zabil :-D

Když jste proti nákaze imunní, neznamená to že vás nemužou zabít...

16

Tak nemusíš dělat jen střelbu, máme tu i zombíky, které si můžeš udělat i doma v pokojíčku - psychycká výdrž, botanik... na jiné, jako třeba všudyspáč či hlad budeš jistě potřebovat souhlas rodičů wink

17

Na to jsem se chtěl zeptat, jak a co a podobně big_smile Jako jak si je mám vyrobit nebo prostě bližší informace smile

18

Výrabět máš (tuším) jen v zombíkovy kutilství a co máš vyrobit a udělat tam máš jasně napsáno a to i u všech ostatních wink

Citace Werty z prvního příspěvku tématu:
"Lovení zombíků je především možnost otestovat si své schopnosti a to především takové, které byste nejspíše při zombie apokalypse využili...
Lovení zombíků je zároveň ideální příležtost jak se něco nového naučit, neboť není nic lepšího než si vše na vlastní kůži vyzkoušet."

19

Děkuji wink

20

pri ZA je dosť dôležité kontrolovať okolie a byť bdelý, lebo inak ti raz dva niečo skočí po krku, nejakého zombíka pozornosti/ bdelosti neplánujete?
čojaviem byť hore aspoň 24h/36h a aby sa dala kontrolovať jeho bdelosť/ sledovanie nepriateľa, tak by musel do 30min reagovať postom na fóre, ak sa tu objaví nejaký príspevok, alebo mať aspoň 8-h hliadku a reagovať do 5min, prípadne si rozdeliť 3- 4 lovci 24h smenu, proste musel by niečo sledovať dlhší časový úsek a dostatočne rýchlo zareagovať a nič iné ako sledovanie fóra ma nenapadlo big_smile

21

Zombíka hlídače(a pár dalších), už  napsaného mám - není teda spojen s hlídáním fóra, ale spíše okolí bydliště a vyžaduje nutnost být vzhůru... ovšem aktuálních 14zombíků ještě nebylo ani zdaleka dostatečně vyloveno, takže není důvod přisypávat další.

22

jo přidej je tam at je sranda.

nejrychlejší smrt je pomalá smrt..

23

Jak sis mohl přečíst v mém posledním příspěvku:"Není třeba přidávat hromady dalších, když je jich tu spousta nevylovených."

24 Naposledy upravil: fladi (19.7.2012 11:32:25)

Firejs napsal:

Ale neboj, pár Zombíků snad brzy opět přibude - a přinejhorším můžeš začít opečovávat nějaké rajče či papriku...

Jsem rád, že budou další, snad budou nějaké vhodné i pro mě.
Oficiálně začnu zombíka botanika až na jaře, jako každý rok(máme malou zahrádku kde pěstujeme hrách, mátu, jahody, cibuli, pažitku, libeček, rybíz, rajčata, kedlubny, okurky,...).
Pak jsem ještě uvažoval o První pomoci, základy už umím (byl jsem u dobrovolných hasičů a taky jsem reprezentoval školu v cyklistice(tam jsme taky museli umět 1. pomoc)). Praxi nějakou větší nemám, akorát různá řezná zranění a lehké popáleniny. Ale nevím jestli by jste mi ho uznali(lékárničku stále ještě nemám, ale už ji sháním).

25

Mno, tak pokud víš aspoň trochu co a jak a máš lekárničku po ruce, tak by neměl být problém - možná se tě Logan zeptá na nějakou záludnost jako kolegy minule... smile