26

Re: Zombiee :D (vznik, typy a reakce obyvatelstva)

Jo musím si zjistiť, hlavně nenápadne keby někdo zistil že věřím na něco jako je "zombie" pravdepodobne by mně považovali za blázna big_smile

Never back down smile

27

zNz napsal:

Jo musím si zjistiť, hlavně nenápadne keby někdo zistil že věřím na něco jako je "zombie" pravdepodobne by mně považovali za blázna big_smile

Ovšem, zjišťuješ to jenom proto, že jsi vlastenec a zajímá tě vojenská síla tvého státu!

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

28

Faktem je, že na rozdíl od některých amerických měst, v čele se samotnou CDC, se Česká republika ani její ozbrojené složky na podobnou alternativu nepřipravují.

29

Logan Raise napsal:
zNz napsal:

Ovšem, zjišťuješ to jenom proto, že jsi vlastenec a zajímá tě vojenská síla tvého státu!

Dík smile skousím zjistiť 4 zbrojnice v nejbližším okolí

Never back down smile

30

werty napsal:

Faktem je, že na rozdíl od některých amerických měst, v čele se samotnou CDC, se Česká republika ani její ozbrojené složky na podobnou alternativu nepřipravují.

Ani nemají čím, leda čtyřma stíhačkama...

31

No, neměl jsem na mysli zbraňový potenciál (ony by stejně asi v této situaci stíhačky moc nepomohly, i kdyby jich bylo 100), spíš přípravu směrnic a postupů pro podobnou situaci. Armáda by podobnou situaci ani sama o sobě neřešila, jelikož by se nejednalo o vojenskou operaci. Činnost by vyvíjela pouze na podnět ministerstva vnitra, do jehož gesce podobné situace spadají a pravděpodobně by se jen připojila ke složkám integrovaného záchranného systému v rámci obecného řešení krizových situací.

Otázkou je, jestli by MV vyhodnotilo situaci jako občanské nepokoje a sáhla by k řešení vojenskou silou.

32

werty napsal:

No, neměl jsem na mysli zbraňový potenciál (ony by stejně asi v této situaci stíhačky moc nepomohly, i kdyby jich bylo 100), spíš přípravu směrnic a postupů pro podobnou situaci. Armáda by podobnou situaci ani sama o sobě neřešila, jelikož by se nejednalo o vojenskou operaci. Činnost by vyvíjela pouze na podnět ministerstva vnitra, do jehož gesce podobné situace spadají a pravděpodobně by se jen připojila ke složkám integrovaného záchranného systému v rámci obecného řešení krizových situací.

Otázkou je, jestli by MV vyhodnotilo situaci jako občanské nepokoje a sáhla by k řešení vojenskou silou.

Nope, v tomhle případě by se jednalo o ohrožení státu, vyhlásilo by se stanné právo a povolala armáda. Se směrnicema a postupama s tebou plně souhlasím, je až podivné, že nic takového není, v tomhle je Amerika opravdu napřed. Ať žije paranoia!!!

33

Amerika asi ví na čom je, my Evropani z velké části takým věcem nevěříme a když se někde o takýchto věcech zmínime tak nás považujou za blázni, Amerika i když ji zrovna 2krát nemusím je připravená na vela katastrof a v tom mají výhodu...(co když mají někde už Z-Vir?)

Never back down smile

34 Naposledy upravil: Logan Raise (7.5.2012 21:17:54)

zNz napsal:

Amerika asi ví na čom je, my Evropani z velké části takým věcem nevěříme a když se někde o takýchto věcech zmínime tak nás považujou za blázni, Amerika i když ji zrovna 2krát nemusím je připravená na vela katastrof a v tom mají výhodu...(co když mají někde už Z-Vir?)

Jestli ho někdo má, tak to bude supervelmoc, mezi které Amerika patří, i když první genetickou zbraň použilo naostro Rusko a to plyn v divadle...
A Amerika je připravená, protože jsou to paranoidní blázni, v čemž mají výhodu. My jsme moc přízemní...

35 Naposledy upravil: zNz (7.5.2012 21:19:12)

Logan Raise napsal:
zNz napsal:

Jestli ho někdo má, tak to bude supervelmoc, mezi které Amerika patří, i když první genetickou zbraň použilo naostro Rusko a to plyn v divadle...

Čína,Rusko,USA  jsou asi ty najväčšie supervelmoci, takže bych se moc nedivil...
S tím souhlasím

Never back down smile

36 Naposledy upravil: Logan Raise (7.5.2012 21:22:38)

zNz napsal:
Logan Raise napsal:
zNz napsal:

Čína,Rusko,USA  jsou asi ty najväčšie supervelmoci, takže bych se moc nedivil...
S tím souhlasím

Čína má akorát tak to, co kde koupí, nejlepší věci si každej stát vyrobil sám. USA nebo Rusko, ti mají náskok ze studené války...

37

Tí mají náskok, ale jěšte si zober čo všetko Rusko má a nechváli sa s tým, nikdo neví přesne co má ako TOP SECRET, u nich je to všechno pod zámkem, výskumy, tí obyčejný ne, ale ty tajné jo

Never back down smile

38

zNz napsal:

Tí mají náskok, ale jěšte si zober čo všetko Rusko má a nechváli sa s tým, nikdo neví přesne co má ako TOP SECRET, u nich je to všechno pod zámkem, výskumy, tí obyčejný ne, ale ty tajné jo

Top Secret věcí se nejvíc bojím, tam se skrývají největší zvěrstva a nemůžu ani zjistit co, abych se psychicky připravil. Asi se jednou moc a moc podivíme, třeba nás teďka sledujou vědci ze supervelmoci, vedle nich je přivázanej zombík a oni se hrozně smějou naším úvahám...

39

Logan Raise napsal:
zNz napsal:

Top Secret věcí se nejvíc bojím, tam se skrývají největší zvěrstva a nemůžu ani zjistit co, abych se psychicky připravil. Asi se jednou moc a moc podivíme, třeba nás teďka sledujou vědci ze supervelmoci, vedle nich je přivázanej zombík a oni se hrozně smějou naším úvahám...

To je to coho se i já bojím, sledujou a rozmýšlaj jak nám překazit naše plány big_smile nebo už oni plánuji kdy/kde a co vypustiť hmm

Hele zombie housenka  http://www.osel.cz/index.php?clanek=5902

Never back down smile

40

zNz napsal:
Logan Raise napsal:
zNz napsal:

To je to coho se i já bojím, sledujou a rozmýšlaj jak nám překazit naše plány big_smile nebo už oni plánuji kdy/kde a co vypustiť hmm

Hele zombie housenka  http://www.osel.cz/index.php?clanek=5902

Že by nás zlikvidoval elitní vojenský tým?
Ježiš, je to tady!!! A začalo to u housenek! Konec světa se blíží!!! big_smile big_smile big_smile

41

Jasně a zaco? big_smile že se snažíme připravit na apokalypsu jak to jde? big_smile

big_smile big_smile big_smile Když to pěkne zmutuje a chytne se to na lidi máš to tady big_smile Videl sem i Z mravce big_smile

Na ulici bezhlavě chodí lidé, kteří hledají něco k žvanci. Zachovejte chladnou hlavu, vemte odstřelovací pušku s tlumičem a trochu se pobavte. Jak poznat, že je ta správná doba se začít připravovat?

1. Rozkopané hroby
Zvláštní zprávy o vykopaných hrobech a poničených hřbitovech by Vás měly lehce znepokojit. Je tu možnost, že se mrtví dostali ze svých hrobů a nyní míří na hustě obydlená města v okolí. Držte se dál od škol, nemocnic a jiných míst, kde je větší množství lidí - to budou první cíle.

2. Nevysvětlitelné případy pokousání v nemocnicích
Virus, který zvedl zombie z hrobu se přenáší slinami a krví - proto v nemocnicích bude nával zraněných lidí, kteří se také budou postupně měnit v zombie.

3. Lidé se balí a jedou pryč
Někomu to došlo, zavolal známým, ti zavolali svým příbuzným atd... Masová panika, všichni balí, dělají si zásoby a ujíždějí pryč. Pokud budou tedy silnice zacpané, vemte si na záda batoh, nasedněte na motorku a prokličkujte se mezi auty ven z města.

4. Propuknutí neznámé choroby
Pamatujete na reakce médií na SARS a rozšiřování ptačí chřipky? Nezapomeňte, že propuknutí zombie viru bude mít v médiích podobný ohlas. Dívejte se tedy na zprávy, abyste dostali ty nejnovější informace o rozšiřování. Asi nemusím zdůrazňovat, abyste se vyhnuli ohnisku infekce.

5. Média začnou panikařit
Jakmile je vpád zombie viru potvrzen, jediné, co Vám média přinesou bude panika a "chytré" lidi debatující o příčině. Jakmile toto v televizi uvidíte, začněte doma shromažďovat jídlo, vodu, léky, prostředky ke komunikaci (radio, mobily) a ZBRANĚ.

6. Vláda Vám řekne, ať se nebojíte
Všude okolo Vás se lidé snaží rabováním obchodů "nasyslit" co nejvíce. Vláda proto všude vyhlásí, že situace je pod kontrolou, ať zůstanete doma, klidní a sledujete zprávy. Že armáda, hasičské brigády a policisté vyjeli do terénu. Je to způsob zabránění paniky, která bezpochyby nastane v ulicích.

7. Zvýšená aktivita vlády
Jestliže jste v zasaženém území, můžete počítat s karanténami, mobilizováním armády, zaváděním velitelského centra a kontrolou komunikace.

8. Začnou se objevovat tanky
Když jsou lokální jednotky přemoženy, lidé začnou být nezvladatelní a hordy zombie se valí k Vám. Vláda vyhlásí výjimečný stav a povolá armádu, aby zvládla situaci. V ulicích se objeví tanky a tatry, které jedou postřílet pár zombie.

9. Vojenská kontrola je nucená
To znamená, že můžete být převezeni do táborů s ostatními neinfikovanými lidmi. To je způsob jak zachránit lidi a usměrnit trochu proudy zombie. Pokud se tak stane, pokuste se u sebe udržet zbraň (pokud máte) i s municí. Třeba se někdy bude hodit.

10. Zombie se procházejí v ulicích.
Jestli Vás body 1-9 nechávají chladným a sedíte pořád za obrazovkou svého počítače, podívejte se z okna. Pokud tam jsou zombie, pochutnávající si na lidském mase, je to znamení toho, že máte problém!

Tohle asi už každej ovláda smile ale pro nováčky to múže pomoct big_smile

Never back down smile

42

Je to moc hezky napsané... smile Akorát mi nesedí mrtvoly z hrobů, jak by se nakazily ony, když se to přenáší krví a slinami?

43

Logan Raise napsal:

Je to moc hezky napsané... smile Akorát mi nesedí mrtvoly z hrobů, jak by se nakazily ony, když se to přenáší krví a slinami?

To mi tam taky moc nesedelo ale tak čo už, podstata je tam.

Never back down smile

44

zNz napsal:
Logan Raise napsal:

To ano, opravdu stručně, srozumitelně a hlavně pravdivě napsáno. Já osobně bych od armády zdrhal, co by mi nohy stačily, ta by padla stoprocentně...

45

v Resident Evilovi stačil T-Virus nebo nějaké záření z kosmu které přivádí mrtvé k životu nebo až potom co dopadne to záření teprve převádí big_smile viz Fido big_smile

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

46

Logan Raise napsal:
zNz napsal:
Logan Raise napsal:

To ano, opravdu stručně, srozumitelně a hlavně pravdivě napsáno. Já osobně bych od armády zdrhal, co by mi nohy stačily, ta by padla stoprocentně...

Hlavně ona se armáda sama rozpadne , bez pomoci zombie protože začnou panikařit co jejich rodina že je posílají branit tohle , když doma je jejich rodina , takže začne upadat morálka a potom dezertace.

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

47 Naposledy upravil: Logan Raise (7.5.2012 22:03:09)

Stalkercz napsal:

v Resident Evilovi stačil T-Virus nebo nějaké záření z kosmu které přivádí mrtvé k životu nebo až potom co dopadne to záření teprve převádí big_smile viz Fido big_smile

T-Virus byl dobrej, dokud ve dvojce neoživil mrtvoly z hrobů, pak byl nelogickej, protože popřel svoje vlastní pravidla. Záření z vesmíru je sice scifi, ale proč ne? Nikdo neví, co se ve vesmíru skrývá... smile

48

Stalkercz napsal:
Logan Raise napsal:
zNz napsal:

Hlavně ona se armáda sama rozpadne , bez pomoci zombie protože začnou panikařit co jejich rodina že je posílají branit tohle , když doma je jejich rodina , takže začne upadat morálka a potom dezertace.

Velká většina armády dezertuje, pobere zbraně, náboje a v skupinkách se někde zabarikádují, a tý tábory by nevydrželi o moc víc lidi by se pravděpodobně pozabijeli navzájem

Never back down smile

49

Stalkercz napsal:
Logan Raise napsal:
zNz napsal:

Člověče ani ne, to by nemohli ani do války, ale vojáci a veškeré složky integrovaného systému musí na každej prd vypsat formulář, navíc jim velí lidi, kteří o vojačení a policajtování ví hovno...

50

hlavně se s T-Virem dají podnikat dobré experimenty jako třeba NEMESIS big_smile to je hovado který ale poslouchá co má zabijet big_smile