51

Re: The Last Stand: Dead Zone

Mno, dle traileru to vypadá dobře - jestli tedy hrají oba dva hráči naráz. Mno, každopádně by to mohlo být příjemné zpestření hry.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

52

Už to běží a nehrají to dva hráči naráz wink.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

53 Naposledy upravil: fladi (3.9.2012 17:26:35)

To je sranda, ten nový soubojový systém. Všichni jsou takoví hlupáci, že si nastrkají skladiště ven, za barikády a já tam v pohodě přiběhnu, nechám scouta aby je odstřeloval, oni se krčí za bariérami a sám jim tam hezky vykradu sklady.
To já si nechávám všechny sklady uvnitř budovy, venku mám jen věci na produkci surovin. Vše mám pečlivě obehnané hradbami a ještě si nikdo ani netroufl na mě zaútočit.
A dobrá zpráva pro všechny ne-facebookaře, hra běží i přes ArmorGames.com, stačí když tam jste registrovaní!

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

54

Dotaz: Otevíráni Supply Boxů a crafting je jenom za benzín?

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

55

Jestli se nepletu, tak jo. Ale benzín jde teď celkem dobře najít ve městě, takže s trochou trpělivosti si ho nazbíráš dost. Teď mám myslím něco přez 400.

56

Pokud to ještě někdo pouští tak se můžete přidat do aliance České zombie komunity. Jediná výhoda která z toho zatím plyne je možnost pověsit si v základně vlajku s logem smile. Pro přidání musíte být online, protože hra nepodporuje žádné offline správy hmm.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/10141088/LogoCZK.png

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

57

Nehraji to a už řádnou dobu jsem to nehrál. Tak spustím a kouknu co je nového.

Je to hrozně pomalý... A po pár minutách mi to zasekalo celý počítač a musel jsem to ukončit na tvrdo. smile

Tak snad se beze mě aliance obejde.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

58

Já to hrál asi před dvěma měsíci, skončil jsem po té, co my nějaký kretén rozmlátil celou základnu, vybral všechny suroviny a když jsem mu to chtěl vrátit, tak už měl ochranu smile Takovíhle zm*di člověku zkazí celou hru.

59

Jenže takový si často připlatí a právě proto tam tyhle možnosti jsou... Mě trochu naštvalo, že všichni mi lidičkové skuhrali jaký mají hlad a žízeň, ale že by sami vybrali ty generátory, to je nenapadne. Pak se to seklo, takže pohoda.

60 Naposledy upravil: fladi (18.6.2013 21:28:26)

Já vím, ale sakra, aspoň 24 hodin na to, abych mu to mohl oplatit, není tak moc, ne? Jenže když nemůžu ani po 5 hodinách, tak je to těžký.

61

Tjn, asi koncipované na to abys hru neustále hlídal i když zrovna nemůžeš kvůli čekání nic dělat.

62

Na mě když někdo zaútočil tak jsem vzal pár beranidel a srovnal mu základnu ze zemí, málokdo přišel podruhý smile. Myslím, že to nějak upravovaly a odplata by měla jít vždy, ale nejsem si jistý.

Zapínám to jenom občas, abych se podíval co je nového. Není tam zrovna moc obsahu co by u toho hráče drželo...

63

Ještě pořád je to aktuální a hraje se to tu aktivně? Chtěl bych se přidat, mám lvl 3 a zatím mě to baví :-)

64

Jestli myslíš do aliance tak napiš kdy to budeš mít v sobotu pustěný a jaký tam máš nick. Jinak aktivní to tu moc není wink.

65 Naposledy upravil: Wallysak (25.6.2013 20:03:59)

Jsem tam, Wallysak

66

K aliancím se jde připojit až od desáteho levelu. Navíc se k ní nemůžeš připojit sám, ale někdo tě musí nabrat. Proto musí být oba zaráz online a ještě musíš mít postavené vysílače a vlajku aliance.

Jinak já jsem před pár dny začal odzačátku a alespoň jednou děně se tam chodím podívat.

67

Zdravím... prosím o radu. Hru hraji na Facebooku ale chtěl bych začít znovu nevíte někdo jak na to? Díky moc

68

Snad by mělo pomoci hru z fb "odinstalovat" čímž by se měli od nich zmazat tvoje data a pak začít znovu. Kdo ví.

69

Je to tady ještě aktuální? respektive hrajete dead zone ještě?

70

Myslím, že už tu moc hráčů nenajdeš. Rychle to omrzí, ale nevím jak hra vypadá po všech možných updejdech.. smile

71

Zdravím hoši, hrajete někdo ještě tuhle hru? Pokud ano, tak mi dejte vědět....

lico.kh napsal:

Zdravím hoši, hrajete někdo ještě tuhle hru? Pokud ano, tak mi dejte vědět....

Ja, DominsEtDeus. Hrajem to skrz Armorgames. Je to sranda, len tam je problém s tou kompresiou. Nejak nechápem či to beží aj keď som offline, stavby a tak..

všechno co napíšete je špatně