26

Re: The Last Stand: Dead Zone

Jo možná by byla dobrá strategie nechat ty s SMG a samopaly (a jinými na blízko) schované hned za stěnou, aby je nemohl sejmout snajpr a kdyby chtěl jít dovnitř, tak by ho rozstříleli....

Don't be afraid to take a ride on the rape train.
I know mistakes were made. Some died on the rape train.
And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

27

To je velice zajímavé!!! Teď mám příliš malou úroveň na cokoliv (a ochranu před útoky), pak ale něco takového zkusím, pokud mě někdo napadne...

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

28 Naposledy upravil: play3r (10.5.2012 20:05:49)

Na to stěmi vlajkami u zdi pozor aby se ti nespawnuly při obraně před zdí ;-) a navíc nevím jestli to už opravily ale zombie mohly útočit na některých místech skrz zdi. Takže je dobré tu vlajku nemít nalepenou na zdi, ale kousek dál.

Tady je moje rozložení se kterým jsem se už párkrát ubránil.

http://dl.dropbox.com/u/10141088/obranadead.png

1. velitel a průzkůmník s odstřelovačkami
2. průzkumník s odstřelovačkou za zdí
3. průzkuník s odstřelovačkou schovaný za chytačem vody
4 a 5. ten zbytek (bojovníci AKčka, medik nějaký samopal, zbytek marion trident (ta trojítá brokovnice))

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

29

Zajímavé... Je to účinné i proti lidem i proti zombies?

30

Tak proti zombie je třeba stáhnout ty maníky co jsou venku dovnitř, jinak je.

„Je zajímavé, že většina lidí, kteří obživnou, má tak špatnou náladu“. Terry Pratchett

31

Hmmm... A nějaké doporučené security prvky?

32

Musíš mít všechno ;-) pokud chceš dosáhnout na 10 přeživšího. Všechno maximálně vylepšený, teda věž stačí na maximum jenom jedna. Jak to je postavený je celkem jedno, zatím nemají obrané prvky žadnou funkci.

33

Aha... Děkuji... smile

34

Za poslední 3 dny mě hra nejde spustit.Zkoušel sem to i na jiných počítačích a nic...Buď dělám něco blbě já nebo je údřžba serveru..Škoda zrovna když mě to začalo bavit tak to nejede...Máte podobný problém? Předem díky za radu...

35

Jo, jo mění poskytovatele serverů, někde to tam píšou ;-). Dneska by to mělo být hotové, jestlí splní plán.

36

Už mi to začínalo vadit. Doufám že za čekání něco dostaneme smile

And there are still a lot of people that need to die. Come aboard, you will feel the reasons why.
Nobody wants to take a ride on the rape train. And still they find themselves inside of the rape train.

37

2 dny by měly být dvojnásobné expy a lot ;-).

38

Super, ale stejnak bych radši bral aby přidali Crafting a pasti smile

39

kdyžtak si mě přidejte na fb mužem si pomáhat a je to citelně znát když pomužete kamarádovi se stavbou a jemu se zkrátí doba o několik hodin a chtěl bych se vás zeptat kde se dá sehnat provaz (Rope)
kdyžtak fb jméno Ted Kavan

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

40

Provaz seženeš při prohledávání, možná ti z něčeho vypadne při recyklování...

41

Provaz dostaneš z reciklování tašek. Pokud se teda nepletu. Jinak na zombie se teď opravdu hodně vyplácejí zbraně na blízko. Mám jednoho engineera a ten si to s bloodlusterem dává líp, jak dva bojovníci s m249.

42

Tak to mě teda nadchlo... Účet je několik dní mimo provoz, ale ochrana před útoky normálně běžela... Super... sad

43 Naposledy upravil: play3r (20.5.2012 14:00:47)

Včera docela překvapení, jdu si se svýma lidma pro odvetu za útok na moji halu a hle, jeho maník mi normálně vyběhl naproti a postřílel mi celý tým než jsem stihl zareagovat hmm. No, dneska už jsem mu to nandal. Zbyl mi teda jen jeden scavenger ale i tak smile.

Docela dobrá změna, teď jsou ty útoky aspoň nějaká výzva a ne jen chození si pro cizí zásoby jak do samoobsluhy.

Změněná AI zombíků taky ujde.

44

Drsně, přece se nenechá okrást big_smile

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

45

Já mám hry The Last Stand rád, takže určitě zahraji ;-)

Když jste proti nákaze imunní, neznamená to že vás nemužou zabít...

46

Na facebooku vyvojáři strašily stím, že bude možné budovat funkční opevnění. Spojovatelné bariery a brány. A také budou zničitelné a budou poskytovat krytí, pokud k nim bude přiřazen nějaký přeživší.

http://www.conartistgames.com/index.php … ming-soon/

47

Tak to jsou určitě dobrý zprávy, třeba to hře trochu pomůže. Osobně bych ale ještě uvítal možnost vylepšovat samotnou budovu - vymalovat, uklidit skládky, natahat nové podlahy - sice je to trochu The Sims, ale přeživší přece nebudou furt bydlet v bordelu.

Lukas: Určitě zkus, na nějakou dobu to zabaví, než se to stane stereotypním.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

48

Tak teď tam přibyli nějaké skrášlovací objekty ale za fuel. Navíc se mi zdají dost ošklivý smile.

49

Trailer na chystané nové PvP: http://youtu.be/DJo-bmkNgRg

Vypadá to zajímavě uvidíme jak to bude vybalancované.

50

Nové PVP je už venku. Barikády na sebe můžou navazovat a postavy se za nima mohou krýt. Také byly do hry přidány brány a okolo vás by mělo být víc hráčů stejné úrovně, jako vy.