1 Naposledy upravil: werty (20.7.2012 12:36:38)

Téma: Letní zombie kemp Brno 2012

Na minulém fóru jsme se shodli, že by se mělo jednat o setkání víkendové někdy o prázdninách a v lůnu přírody.

Místo konání:Bude odehrávat v blízkém okolí Brna. K dopravě do blízkosti kempu bude použito MHD.

Firejs napsal:

-----------
Takže kemp proběhne v Mariánském údolí v Brně.

Sraz je hlavním nádraží (9-10h) a následně pojedeme šalinou číslo 8 na zástavku Jírova, kde ujdeme kousek a nastoupíme na autobus číslo 55 až na konečnou. Pokud pojedete později, tak doporučuji (pokud to tam neznáte) ze šaliny vystoupit již na Novolíšenská a pokračovat 55. Alternativně můžete na autobus 55  také nastoupit na velké stanici - Stará osada. Cesta trvá nějakých 25-30minut, takže je v hodné koupit hodinovou jízdenku (cca 25kč)

Pro opozdilce ovšem doporučuji zvolit autobus číslo 58 (také ze staré osady, na kterou se dostanete např. 3 z České (Joštova ulice) nebo 2 z hlavního nádraží) až na konečnou -> Líšeň, Hřbitov. Odkud vyrazíte polní cestou až k vodní nádrži pod hrádkem. Viz. Mapa: http://mapy.cz/#x=16.714230&y=49.21 … s&l=15 , v případně že si netroufnete bude asi dostupná možnost, že si Vás vyzvedneme smile

Líšeň, Hřbitov také doporučuji jako stanici pro odjezd (je to pěšky blíže než zástavka Mariánské údolí), večerní spojení na hlavní nádraží jsou zde: http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobus … &lng=C

Termín: víkend 21. - 22. července 2012

Sraz proběhne 21.7. v čase mezi 9 až 10 hodinou ranní u hlavního vchodu hl. vlakového nádraží Brno (na schodech před nádražím).

Ukončení individuálně 22.7. (nejpozději 23.7. v ranních hodinách)

Kontakt na mne:

+ zobrazit spoiler

776 727 326

Pokud nemáte 18 let musíte přijet v doprovodu dospělého nebo na vlastní riziko. Bohužel nemůžeme oficiálně nést zodpovědnost za nezletilé.

Poznávací znamení:

+ zobrazit spoiler

http://zombie.4fan.cz/img/logo.jpg

Povinná výbava pro méně zkušené táborníky (seznam se ještě může změnit):

• nějaké peníze na občerstvení a MHD

• alespoň 3 litry vody

• jídlo na 2 dny

• ešus, hrnek a příbor

• stan, spacák a karimatku nebo alespoň celta, deka a teplý oděv na noc

• pláštěnku nebo pončo

• hygienické potřeby a léky

• ručník (doporučeno stopařovým průvodcem po galaxii)

• svítilna

• plavky

Seznam účastníků k 20.7.2012 12:30:

Firejs
Werty
Nebožka (večer)
Hrobař
Play3r ?
Voyager (večer?)
Liberius
Reyza
toudi_sk (odpoledne)
chekotay (odpoledne)
viky (odpoledne)
JWK+1,5 (odpoledne)

2

Re: Letní zombie kemp Brno 2012

Takhle v dálce je to pěkný datum a nic na něj naplánované nemám smile A nic si tedy plánovat nebudu. Možná bych ale volil trochu dřívější.

Co ostatní? Souhlasíte s datem? Chcete se účastnit?

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

Já bych třeba i jela, ale docela ráda bych vás osobně poznala ještě někdy předtím, ať vím, že nejste pouze virtuální osoby:D

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

4

To by bylo fajn, každopádně Werty cirka jednou do měsíce projíždí Brnem, takže děláme takové půlhodinové kávové dýchánky (většinou bez kávy) ve Vaňkovce. Tyto srazy jsou určeny pro veřejnost wink
Viz téma: http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.php?pid=247#p247

Organizovat nějaký větší sraz, před velkým srazem asi nebudeme - jestli tedy někdo nemá nějaký konkretní nápad.
Já osobně jsem docela reálná osoba a dám se i podle nicku snadno vygooglit wink

Podle posledních hovorů by se právě měl i tento velký sraz konat někde u Brna*, protože je to taková velká metropole a každý to má různě velký kousek smile

*už se docela i ví kde, ale nechte se překvapit.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

5

Jasně že bych se přopojil.

6

Fajn, tak to je zatím 5 potenciálních zájemců smile

7

Semnou taky počítejte. Jako Brňák se určitě zkusím zůčastnit.

8

Super, tak to už by nás bylo cirka šest wink Snad to tvé "zkusím" opravdu znamená - zúčastním se wink

9

Rád bych přišel já sraz ale nemohu --> nemám ještě 18let a pro naši rodinu jsou zombie nezmysli tak bych se tam neměl jak dostat hmm je mu to trochu líto

Never back down smile

10 Naposledy upravil: werty (17.5.2012 20:43:10)

Firejs napsal:

zNz: Škoda, ale jestli se tento povede... tzn. přijde dostatek lidí a bude je to bavit, tak by se z toho mohla stát tradice, takže se možná v budoucnu dočkáš - jestli tady s námi vydržíš wink

zNz napsal:

Rád bych přišel já sraz ale nemohu --> nemám ještě 18let a pro naši rodinu jsou zombie nezmysli tak bych se tam neměl jak dostat hmm je mu to trochu líto

Musíš říct, že je to setkání přátel poezie a matematiky, program spočívá v recitaci a matematické olympiádě!!! big_smile

Denn die Toten reiten schnell...
Neboť mrtví cválají rychle...
Gottfried August Bürger - Lenora

11

no já taky nemám ještě 18 let takže taky asi nedorazim big_smile ale kdybych přišel v tomhle setu tak bych si obstaral i plynovou masku big_smile na navodění NBC jednotky big_smile Maska jako na obrázku ale bez té protichemické pláštěnky.

http://images.allmoviephoto.com/2007_28_Weeks_Later/2007_28_weeks_later_001.jpg

Vždy je třeba volit cestu kterou si zvolíte já si už zvolil a to pomáhat lidem.Pokud nastane zombie apokalypsa budu to já kdo bude zachranovat lidi.

12

Nevím to ještě na 100%, ale v onen termín bych se rád účastnil.
Jenže, člověk míní, lidé (práce, povinnosti, apokalypsa,...) mění....

13

zNz, Stalkercz: Bohužel, pokud nemáte 18 let museli byste přijet v doprovodu dospěléjho nebo na vlastní riziko hmm

Liberius: Bylo by fajn, kdyby ti to vyšlo.

14

Já bych to dal asi od patnácti, ale s písemným souhlasem rodičů big_smile Ale Brňáci by mohli snad i bez, však by si večer sjely mhádečkem domů* wink
*starší mají za povinnost přespat big_smile

15

Bohužel nemůžeme oficiálně nést zodpovědnost za nezletilé. A s tím přespáním dospělých bych to nějak nehrotil, ale bylo by to fajn.

16

Rád bych se zeptal kde přesně se ten sraz bude konat

17

Vše je v 1. příspěvku. Sraz bude v sobotu ráno, dle dohody účastníků, nejpozději asi do 9 - 10 hod.

18

Místo konání: Bude odehrávat někde v blízkém okolí Brna.?
To je trošku široký pojem ne?

19

Není široký, je to překvapení. A to místo je opravdu blízko.

Pro lepší představu - neopustíme okruh jen několika málo km od Brna, pokud nezabloudíme. A ihned po prohlídce Petrohradské Ermitáže, se vrátíme zpět wink

20

ten sraz bude na nádraží?

21

Setkáme se na nádraží samozřejmě.. a pak pojedeme dál a podle Vaší chutě se rozhodneme, zda až na místo, nebo si dáme pěknou procházku. Samozřejmě si budeme moci nějakou dobu někde poseďět u limonády. Vybrané místo je připraveno k pořádání ohňů, takže si večeři/oběd budou moci všichni připravit na místě.

Je to vymyšleno tak, aby lidé, kteří nebudou chtít či nebudou moci na místě přespat, mohly navečer v klidu odejít/odjet mhádéčkem.

Pokud se s námi chceš setkat předem, tak bychom měli mít kafíčkový dýchánek 23. 6. Viz. téma Brno -> http://zombie.4fan.cz/forum/viewtopic.php?id=13

22

Werty je taky cimrmanofil? big_smile

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

23

No, trochu smile
Ty také?

24

Miluju Cimrmany! Hlavně jsou všichni strašně milí a hodní, i když zrovna nehrajou smile

25

Já je teda osobně neznám, i když jsem je viděl hrát naživo smile

Docela tě obdivuji, že jsi to z té repliky poznala cool