1 Naposledy upravil: Luna (13.10.2015 07:36:37)

Téma: Seriál The Walking Dead (6-7 série)

Tak a je to tady...
první díl je za námi ...
dva obrázky z dílu ....

+ zobrazit spoiler

vše se v podstatě točí kolem jednoho stáda ..
+ zajímavý zvuk na konci ...
http://i.imgur.com/hrEgG5g.jpg
http://www.mcmbuzz.com/wp-content/uploads/2015/10/the_walking_dead_s06e01_first_time_again_slow.png

2

Re: Seriál The Walking Dead (6-7 série)

Ach, takže je to vážně občas černobílé? Náhledy na jistém webu nelhali? To vypadá zajímavě.

Jinak jsem zatím neviděl. Uvidím asi až během víkendu anebo příští týden dva díly naráz před Larpem, abych se  uvedl do atmosféry. smile
http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/280bb4680ed57f5332dfc3efc57f1592/202185984/the+Walking+Dead+Season+6+comic+con+poster.jpg

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

3

černobílé jsou flashbacky ... o pár dnů z5
aby to bylo přehlednější ....

je to tak odhadem 50% / 50%  ...   barva / ČB

jinak tenhle díl má přes hodinu  smile  a docela mě bavil ...

4

Ty flashbacky mi připomínají stylem Romera smile

TERMINUS – Those who arrive survive.Sanctuary for all, community for all.

5

Tak druhý díl celkem povedenej, alespoň já se celou dobu bavil. Snad si tahle série udrží laťku.

Viděl jsem Colombovo ženu

6

První díl byl sice trochu zmatený, alespoň ze začátku ale měl dobré pasáže. Jsem zvědavej jak dopadne druhý. smile

Tak snad dneska.

Firejs nesnáší daně. Státní metodu demotivace aktivních občanů! Asi se hodím na podporu...

7

Tak druhej díl je

+ zobrazit spoiler

totální masakr... To jsem fakt nečekal.

Měl bych sice výhrady. Hlavně u Carla bych čekal větší pifpafkování, ale masakr. smile

Carol si zase po delší době pěkně šplhla.

https://biffbampop.files.wordpress.com/2015/10/carol.jpg?w=604

8

jj masakr big_smile

9

s06e03. Wow big_smile
Já fakt nevím jak jinak to popsat. Až to zkouknete myslím že se dopracujete ke stejnému slovu smile

10

Masakr bude ještě pokračovat? Uff, tak to bude hustý. smile

11

Shit... co jsem to viděla?! Třetí díl dost přitvrdil. Blut, Gewalt, Massaker - tohle se snad ani nedá považovat za spoiler.

+ zobrazit spoiler

A on vážně umřel Glenn? Jako fakt? Podle toho konce mám pocit, že to nikdo nemá šanci už přežít.

První díl mi přišel mdlej, ale druhej a třetí mě docela rozjařily. Nabírá to na obrátkách!

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

12

+ zobrazit spoiler

S tím Glennem...nevím nevím, podle mě na 90% žije. Sice už byla vyřčena věta "Good luck dumbass" což řekl Rickovi na začátku 1 dílu kdy se zamknul v tanku a bylo by to hezké jako takové rozloučení. Avšak Nicholas měl celou dobu takové záseky, halucinace, kdovíco takže podle mě se příští díl probere do toho jak na něj ten Glenn řve. Pak ještě méně pravděpodobné že tam žrali toho Nicholase a Glenn byl vlastně přikrytý, takže by se mohl někam odplazit nebo tak něco. Ale spíš si myslím že to bude s tou halucinací. Navíc do Glenna zatím ani nehryzli, nic neukázali, ty střeva co trhali v oblasti krku byly Nicha a Glenn řval protože ho to sralo. A všichni víme jak to je když se neukáže mrtvola v seriálech/filmech, další díl je zázrakem živa big_smile

13

+ zobrazit spoiler

Ja ti nevim.... nepřišlo mi to jako halucinace a docela bych věřila tomu, že tam Glenn skutečně zařval, obousmyslně. Kam by se v tom mrtvolným mraveništi mohl Glenn odplazit? Možná máš pravdu, ale moc tomu zatím nedávám smile A myslím, že se dá už docela čekat další redukce původní skupiny...

Man ska aldrig visa hundar att man är rädd. För då hugger de. (Samma gäller de levande döda.)

14

Achich. sad

+ zobrazit spoiler

Ymerisova teorie mě napadla také - Glen skončil pod Nicolasem, ale na druhou stranu - že by ta horda pak odešla a nechala tam jeho trčící hlavu? Ovšem víme, že lidé obalení střevy nejsou zombíky žřáni... Težko říct, ale u něj jsem očekával nějakou epičtější smrt. Nějaké sebeobětování.

Můžeme ale čekat, že jsou mrtví Wéčkaři - jen tak uvažuji, jaktože je jich tak moc, když každého hned zabíjou? smile

15

+ zobrazit spoiler

Jenže to není krev zombíka ale Nicholase což je vlastně člověk, že by sežrali Nicholase a Glenna tam jen tak nechali když je potřený LIDSKOU krví... big_smile Podle mě to bude s těma halucinacema wink

16

+ zobrazit spoiler

ale v komiksu Glen taky umřel (i když jinak) .. takže tomu věřím že je mrtvej

17

+ zobrazit spoiler

Halucinace mi přijdou jako blbost. Nic takového v tom seriálu ještě nebylo ani podle mě příliš nenasvědčuje, že by mohlo být.

Bohužel je na Walking Dead wiki veden jako mrtvý. Každopádně to je pro takovou postavu dost trapnej konec.

18 Naposledy upravil: Luna (3.11.2015 12:59:41)

Další díl má být 60minutový... asi flashbacky a o Morganovi ..
takže je možné že na jádro pudla zatím  nenarazíme. 

+ zobrazit spoiler

já to  vidím na 95% je mrtvý / 5% žije
na edně spekulovali .... citace ...

+ zobrazit spoiler

Glenn se neobjevil v poepizodním povídání The Talking Dead jako host – pokaždé, když postava umře je pozvána a diváci se s ní rozloučí. Glenn byl již dříve spatřen na natáčení s postavou, která se doposud v seriálu nevyskytovala. Showrunner seriálu nepotvrdil, ani nevyvrátil Glennovu smrt. Pouze nám pověděl, že Glenna ještě uvidíme nebo nějakou jeho verzi nebo jeho části.

19

Tak S06E04, byl

+ zobrazit spoiler

pěkný díl o Morganovi a jeho změně z pomateného zabíjaka na supermana... Mno, některé pasáže jsem úplně nepochopil... A taky nechápu jak v takovém světě mohla tak dlouho přežít ustrašená holčina beze zbraně táhnoucího týpka o berlích. Ovšem. Pořád je to seriál.

Určitě spokojenost.

20

Poslední díl, to byly nervy!

+ zobrazit spoiler

... jsem se bála, že mi odpraví Daryla!

21 Naposledy upravil: JWK (23.11.2015 20:47:39)

Musím napsat

velký plán

+ zobrazit spoiler

Celkově plán odlákání Z pryč je prostě pitschovina, Pokud měli dost času udělat manitely podél koridoru měli by dost času i na zpevnění uzavírek lomu, Zničení potenciálu lomu je zhovadilost naprostá. V Takové koncentraci by šlo zombies ničit například bagrem či jiným strojem naprosto bezpečně a ve velkých kvantech, jakákoliv taktika odlákávaní a neničení zombies je mylná a stupidní, šlo by taky nasadit sklápěčky a z korby ničit stovky zombies pomocí kopí apod. Kdyby zavedli například dvousměnný provoz zničili by desetitisíce zombies s nulovým rizikem

Glenn

+ zobrazit spoiler

Jak mu z hrudníku tahali střeva (blbost) věděl jsem že přežil a ona střeva patří tomu druhýmu týpkovi, jako nejpravděpodobnější se mi jevilo zalézt pod kontejner což se nakonec stalo... jistej sem si na 100 % nebyl ale na 80 jo

S06E06

+ zobrazit spoiler

o derila se nebojím ani chvilku, vím jak je ta postava důležitá pro AMC a proto o něj nemám strach, možná je to škoda, ale díl to byl skvělý i když to že by bynda buranů zastavila pronásledování jen kvůli jednomu zraněnému je opět hodne naivní blbost

S06E07

+ zobrazit spoiler

Další ULTRA zhovadilostí je nechat si v perimetru obranných zdí budovu vyšší než je ona obranná zeď. To že ta věž spatne bylo jasné od prvního zapraskání. Tak či onak znovu nechápu proč z bezpečí zdí neníčí zombíky tak jak by je ničili obránci ve středověku a to bez hluku.

DOTAZ k S06E07

+ zobrazit spoiler

stáhl jsem si asi špatné video ale chybí tam závěr, poslední co jsem viděl byla ta věž jak prásklka na zeď, co všechno mi uteklo? klidně spojlerujte, jiné video už si stahovat nebudu

22

S06E07 odpověď

+ zobrazit spoiler

Nic, pak už tam je jen jak to spadlo a probilo to asi 10 metrů zeď takže tam je průchod pro zombáky

23

Ta scéna s tácem sušenek v druhém dílu pro mě byla asi nejsilnější z celého seriálu. "...a život jde dál"

24

https://i.ytimg.com/vi/ynh_gK5MLlI/hqdefault.jpg

Sedmá sezóna je za rohem - startujeme v nedělí 14. 2. 2016.

25

Za me? Zacina to byt nuda. Absolutni vrchol byla 4 serie..

"What is it?" "Chess." "Looks hard." "Hm, well, maybe for some folks, but, your smart, you get at quick." "What´s this one called?" "That´s a pawn. They´re your soldier´s." "The they died?" "Sometimes." "Do you loose, if they died?" "No, not necessarly. You can loose of lot of soldier´s, but still win the game."